S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Colasrumem - Profil | So 18.11.2017 19:39:31

fheavy >> jj proto říkám, že nevím na co to chce, nikde jsem to nečetl, u mě to byl úlet.:o))

    fheavy - Profil | So 18.11.2017 18:43:50

    FishGuarD >> ok vpoho.

      FishGuarD - Profil | So 18.11.2017 18:40:15

      fheavy >> Chapu, nemam co dodat. Chtel jsem to "stouchnuti" jen vysvětlit. Není to uplne muj styl. Dal bych to vazne neresil. Peknej vecer.

        fheavy - Profil | So 18.11.2017 18:39:41

        peterb >> proto mam slammery 460ky nejsou az tak velky jako treba ultegry 5500 ale jsou v prve rade silnejsi a tam kde nepotrebuju hazet za horizont jsou na xheavy a barbely ideal, a utahnou vse co pouzivam))

          fheavy - Profil | So 18.11.2017 18:34:58

          FishGuarD >> kdyz uz se zminujes ja taky nic proti tobe,nam se stala s mladym takova prekerni situace ze jsme tahly obadva naraz kaprika a rozdelanej byl mezi nama jeden podberak,takkze okamzity foto a hned zpatky nic vic v tom nehledej,s prutama nebo penezma to doopravdy spojitost nema.

            FishGuarD - Profil | So 18.11.2017 18:14:16

            fheavy >> Tak necekal jsem, ze se budes zpovídat. Mělo to bejt jen stouchnuti. O tom kaprovi na trave se nebavim, to mi pripada v mezích. Pozastavil jsem se nad tema prckama na sutrech. Nejspis se mrskali, tak je musel syn ještě připlácnout. Samozrejme, jsou na podberaku a ještě k tomu jsou tyto kameny mokre a kulate ;).

            Nejsem od přírody rejpal. Hele me to v tom kontextu proste nedalo. Sportexy za tisice, batoh ve sleve za 1990Kc na igelitu, ale podložku za 200Kc uz sebou nemate.
            O nic nejde, proste jsem musel. Neres to, uz mlcim, opravdu není potřeba argumentovat ;)

              peterb - Profil | So 18.11.2017 18:11:49

              fheavy >> Bezne s winnerom 4000kami chytavam krmelce 90g. 120g uz pouzivam ine navi ale parkrat som s nimi chytal aj 120g krmelce bez problemov.

                peterb - Profil | So 18.11.2017 18:08:15

                fheavy >> Ja na taketo krmelce uz pouzivam viacej emcasty s bajtom na parmy ale nepochybujem o tom ze to zvladnu. Ten navi ma velku rezervu.

                  fheavy - Profil | So 18.11.2017 18:03:16

                  peterb >> ja patrim mezi ty min chytry ale taky jsem na ne nikdy nechytal,v ruce jsem je mnel a jak rikas na barbely se hodi,ovsem kdyz jsem byl naposled na morave a museljsem dat 125g kosiky na proudu tak nevim jestli jsou na to ok,ja v tehle pripadech pouzivam slammery,mam sice ty korumacky novinky ve velikosti 5000 ale na tyhle zateze se mne zdaji malo,mozna nemam pravdu ale mam z toho takovej pocit,ten slammer o tom ani nevi,winnera z praxe nemuzu posoudit??

                    kubah - Profil | So 18.11.2017 17:58:37

                    fheavy >> Dyť jo přece :-)

                    Já si dám ale raději vepřový zítra :-)

                      fheavy - Profil | So 18.11.2017 17:57:33

                      kubah >> general naridil ze ma v nedeli chut na rybu sice to neni obvykly ale nadrizeny se musi poslouchat,ja su doma pouze "major"))))přáni jsem nastesti splnil ,filety jsou pripraveny na zitrejsi obed.

                        kubah - Profil | So 18.11.2017 17:53:16

                        fheavy >> počkat, jak usmrcen ? :-(

                        Chudák kapr :-( Zahrál jsi mu alespoň k tomu ? :-(

                          fheavy - Profil | So 18.11.2017 17:47:39

                          FishGuarD >> jo aten posledni mel 52 a ihned po vyfoceni byl usmrcen ,nerad fotim mrtvy ryby))

                            fheavy - Profil | So 18.11.2017 17:45:38

                            FishGuarD >> argumentovat se nebude ,neni proc a komu čemu,spovidat se budu tak jedine osoho idaho synu nejvyssimu a to ty nejses papa )))

                              FishGuarD - Profil | So 18.11.2017 17:13:03

                              kubah >> OK, na podberaku a na kamenech je cajk.

                                kubah - Profil | So 18.11.2017 17:10:21

                                FishGuarD >> proboha, na co podložku když je má na podběráku a nikde neválí po kamenech ?

                                  peterb - Profil | So 18.11.2017 17:07:56

                                  kubah >> Na barbely super navijaky takisto na heavy feeder na rieku. Na stojaky s lahkymi krmelcami dobry aj stradic :)

                                    kubah - Profil | So 18.11.2017 17:06:11

                                    peterb >> měla to být rýpnutí :-) , nevím jestli chytali či ne.

                                      peterb - Profil | So 18.11.2017 17:05:06

                                      kubah >> Psali nejchytrejsi na mrku ktori s tymto navijakom nikdy nechytali :)

                                        FishGuarD - Profil | So 18.11.2017 17:03:56

                                        kubah >> Taska na igelitu, ale podložku pod ryby nikde nevidim. Je mi jasny, ze se bude argumentovat tim, ze jsou kaprici na mokre sitce podberaku a ten jeden dokonce jeste na trave. To je jen takovy rypnuti, podmet ke zlepseni. Obycejna podlozka nic nevazi a vždycky se vejde. Ty kapriky si nikdo asi nechat nechtel.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj