S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

fheavy - Profil | So 18.11.2017 16:32:27

kubah >> taky to delam.dnes jsem nic moc nevytahoaval,byla chvilama takova syrovina)))

    kubah - Profil | So 18.11.2017 16:21:40

    fheavy >> tak, navíc si tam můžu dát i menší věci, aniž bych je pak musel hledat v trávě atd. :-)

      fheavy - Profil | So 18.11.2017 16:18:32

      kubah >> snazim se vzdy kdy je to mozne ,)))

        kubah - Profil | So 18.11.2017 16:17:22

        fheavy >> jsem rád, že nejsem jediný kdo u vody nedává tašku / batoh do bláta a podkládá igelitem :-)

          Dědek - Profil | So 18.11.2017 16:16:35

          kubah >> Ahoj. Už jsem jim napsal zprávu. Děkuji :-)

            fheavy - Profil | So 18.11.2017 16:16:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            dnes pul dne se synem na pryglu,chyceno 12 kapru do 50+,a cca 15 cejnu,1 okyš a 1štička oba dohromady
            sestavy sportaky lite 360/80g navi nasci 4000,kmen 0.20 technium navazec 10cm milo ghost 0,183
            hacek 10ka korum quick st.,kosik 40g s hokejkou jedna sestava ,druha 30g oluvko na prubezno 40cm navazec 0,20 hacek maruto 1ka s ouklejkou 5-10cm))krmeni MVDE gardons a Breme ,kuku a cervi nej nastraha cukk med na prives a vse postrikane nash citruz spray.
            par fotek na zpestreni

              fheavy - Profil | So 18.11.2017 16:00:38

              Colasrumem >> ty winnery maji byt k Xpertum 12ft 2,25lb...tam je to o necem jinym to neni MRX ale tuzsi barbel))

                xDanielS - Profil | So 18.11.2017 12:45:02

                Co kdyby se daly sehnat Red One ve 24mm?

                  xDanielS - Profil | So 18.11.2017 12:07:52

                  MB >> No, to je ono :-)

                    xDanielS - Profil | So 18.11.2017 11:54:00

                    MB >> Cca 8500, dobré preference, ale shop neznám...

                      MB - Profil | So 18.11.2017 11:44:22

                      xDanielS >> cena i s dopravou?

                        MB - Profil | So 18.11.2017 11:32:49

                        xDanielS >> to je 3012....já bych chtěl 4012

                          MB - Profil | So 18.11.2017 11:26:56

                          xDanielS >> kua to už je moc :(

                          Nemáš ještě nějaký shop v rukávu?

                            xDanielS - Profil | So 18.11.2017 11:25:54

                            MB >> Když nebudou, budou nový. Koukni do katalogu Daiwy 2018, jestli tam jsou.

                              xDanielS - Profil | So 18.11.2017 11:24:38

                              MB >> Cca 9.659

                                MB - Profil | So 18.11.2017 11:19:37

                                xDanielS >> myslíš že nf77je ještě naskladní?

                                Se bojím že už nebudou :(

                                  MB - Profil | So 18.11.2017 11:18:32

                                  xDanielS >> celkem 2navi s dopravou v kč?

                                    Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj