S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NxDanielS - Profil | So 18.11.2017 11:12:44

MB >> 24£ doprava :-(

    NMB - Profil | So 18.11.2017 11:07:16

    Willow >> díky ten se mě nelíbí

      NWillow - Profil | So 18.11.2017 9:58:40

      MB >> Jediná alternativa Daiwa 16 TDM 4012 mají poslední 2 kusy,ale....vypadá jak 3x levnější Ninja.

        NMB - Profil | So 18.11.2017 8:53:00

        xDanielS >> hmm :(

        Díky

        Počkám ....snad ještě budou

          NxDanielS - Profil | So 18.11.2017 8:45:23

          MB >> NF77 má poslední kus a druhý za tuto cenu nelze ani přidat do košíku... asi budeš ještě muset vydržet:-)

            NMB - Profil | So 18.11.2017 8:26:23

            algec >> dík

              NMB - Profil | So 18.11.2017 8:26:09

              Willow >> dík

                NMB - Profil | So 18.11.2017 8:25:43

                xDanielS >> ahoj,

                Jestli bych mohl poprosit do sz cenu komplet i s dopravou , tak asi jo :)

                Kua dostal jsem se to nějaké hen oné spirály a ne a ne vystůpit :(

                Nebo máš tip kde je mají ještě levnějc? :)

                  Nkubah - Profil | So 18.11.2017 7:28:57

                  xDanielS >> :-)

                    NxDanielS - Profil | So 18.11.2017 7:23:36

                    kubah >> nezlob hned takhle po ránu :-D

                      NxDanielS - Profil | So 18.11.2017 7:22:28

                      MB >> Budeme zase objednávat? :-D

                        NColasrumem - Profil | So 18.11.2017 5:48:05

                        fheavy >> na kaprofeeder je super a ta váha se da přežít. Já si ho před lety objednal k MRX mediu a tam to byla kovadlina😀😀, hlavně ta qd brzda se k tomu nehodila. Jinak ma jeden z nejhladších chodu u navijáku co jsem mel v ruce.

                          Nfheavy - Profil | Pá 17.11.2017 23:12:15

                          kubah >> hmmm asi nejsu moc chytrej )))

                            Nkubah - Profil | Pá 17.11.2017 22:32:53

                            fheavy >> to je jedno, nejchytřejší to psali na mrku, tak to platí pokaždé

                              Nfheavy - Profil | Pá 17.11.2017 21:36:32

                              numen >> v tuhle nehostinnou dobu vic nez pekny.

                                Nfheavy - Profil | Pá 17.11.2017 21:03:13

                                kubah >> napred se ho zeptej na co to ma,a potom sud jestli je to k urcitemu prutu tezky )))

                                  Nalgec - Profil | Pá 17.11.2017 16:20:50

                                  MB >> na nordfishing77.at za cca 3700

                                    NWillow - Profil | Pá 17.11.2017 16:18:34

                                    MB - 17.11.2017 15:29:23 >> NF 77 At -148€.

                                      Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj