S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

kubah - Profil | Pá 17.11.2017 16:00:17

MB >> to si nekupuj, je to těžký atd...

    MB - Profil | Pá 17.11.2017 15:29:23

    Ahoj parto, nemáte někdo tip kde v tuhle dobu koupím za slušně...daiwa matchwinnery 4012 qda nebo tak nějak se to píše...

    https://www.zbozi.cz/vyrobek/daiwa-match-winner/

    Děkuju za tip

      numen - Profil | Pá 17.11.2017 14:44:03 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      tak dnes jsem vyrazil vyzkoušet aktivitu kapříků na stoják. voda 5,6st a vzdch ráno 1,5,při odjezdu 3,5st.... . ale úkol splněn. chtěl jsem chytit nějakého domorodce. bojovná hezky zbarvená ryba.
      chytáno Blackthorn 360,pletenka 0,08 cresta visorate,návazec 0,18 colmic fendrel.nej nástraha 12háček s bílým a červeným červem.
      kapříků se povedlo dost ,ale tenhle 65 a lysák 58.

      jinak jednou jsem nedával pozor a o prut jsem nepřišel jen díky ostružině ,za kterou se zachytl naviják...... . Dnes jsem párkrát pobavil......

        fheavy - Profil | Pá 17.11.2017 7:50:34

        peterb >> to je aspon reka !!!

          peterb - Profil | Pá 17.11.2017 7:40:05

          fheavy >> Veltok posledna vyprava

            Dědek - Profil | Čt 16.11.2017 21:01:10

            fheavy >> přesně, není co dodat...

              fheavy - Profil | Čt 16.11.2017 20:57:24

              Dědek >> tak nejak to je ,prave proto ze je toho tolik tak nekteri z nas obcas odbihaji k necemu jinemu,min pouzivanymu a v urcitych kategoriich stejne funkcnimu,takova drobna zmena coz je i muj pripad,ale i u mne je to zatim pouze okrajova zalezitost a cas ukaze kam se to bude vyvijet nepredbiham udalostem a nechavam tomu volnej prubeh))

                Dědek - Profil | Čt 16.11.2017 20:47:31

                fheavy >> ok. Jenže se podívej, kolik druhů feederů je. Jak v odhozové zátěží, v délce, zaměření na různé druhy ryb, rychlé, na závodní chytání a já nevím co všechno.Od pilkerů počínaje, až po těžké heavy se 400 g zátěží na odhoz... V tomhle, je podle mě síla feederu, v neuvěřitelné všestranosti. Proto si podle mě, čím dál více lidí feederové chytání oblíbilo a oblíbí.

                  fheavy - Profil | Čt 16.11.2017 20:39:10

                  Dědek >> tomas sice pravdu ale nektery barbely jsou postaveny taky na vsestrane chytani dokonce s 3 spickami jedna barbel a dve feeder,dnes uz se to postupne prolina)))

                    Dědek - Profil | Čt 16.11.2017 20:30:28

                    fheavy >> protože feeder chytání, je mnohem mnohostrannější než barbel chytání..., Pro mě to má logiku, že je rozšířenější a zažívá rozkvět. Podle mě se ještě více časem rozvine...

                      fheavy - Profil | Čt 16.11.2017 20:25:39

                      MB >> mezi nama barbel styl je zatim jak u nas tak v nemecku spis okrajova disciplina narozdil od feederu kterej je prece jenom rozsirenejsi a zaziva docela boom posledni roky.

                        MB - Profil | Čt 16.11.2017 20:13:44

                        fheavy >> ok díky za info

                          fheavy - Profil | Čt 16.11.2017 20:06:44

                          MB >> protoze jsem za jedno dostal od jednoho kolegy spatnou recenzi co se tyce zpracovani tehle prutu/mozna vyjimka nevim/a prece jenom Barbelu myslim v anglii rozumi lip jak v nemecku, i kdyz se to dela jinde ale navrhuje to nekdo kdo o tom ma paru a v tohhle nemcum tolik neverim ,je to hlavne uk disciplina .

                            MB - Profil | Čt 16.11.2017 19:44:37

                            fheavy >> ahoj,

                            Proč jsi vzal ty xperty a ne sportexy?

                            https://www.tropicliberec.cz/prut-sportex-exclusive​-barbel-3-65m-1-75lb/

                              fheavy - Profil | Čt 16.11.2017 17:56:06

                              Knedla12 >> baže ja))

                                Knedla12 - Profil | Čt 16.11.2017 17:34:02

                                fheavy >> Tož ba že! :D

                                  fheavy - Profil | Čt 16.11.2017 17:20:20

                                  Knedla12 >> no ja mam ten pomalejsi,nikam nespicham)))
                                  tp vis ze kdybych si myslel ze stoji za hounomtak nebudu porizovat druhej no ne ??? to da rozum)))

                                    Knedla12 - Profil | Čt 16.11.2017 16:42:27

                                    fheavy >> Já právě četl že mají dost podobné složení jako modely daleko dražší a popravdě nevím, co si o tom má myslet, mám projeto dost hlavně USA diskusí i videí a přirovnávají ho k nejlepším přívlačovým navijákům pro rok 2017 (oni berou hlavně ten rychlejší model).

                                      fheavy - Profil | Čt 16.11.2017 15:48:26

                                      Knedla12 >> nevim ale jedno nasci mam a druhy si vyzvednu behem vikendu,neni to sice stradic ale na medium je dobry druhym rokem chytany s krmitky cca 50g a vpoho,
                                      nemuzu rict nic spatnyho,daiwa za stejny prachy takovej chod jak to shimo rozhodne nema to vsadim krk !!!

                                        Knedla12 - Profil | Čt 16.11.2017 15:35:06

                                        fheavy >> To právě vím :/ na jezucha jsem nic nechtěl, ale začínám o tom přemýšlet čím dál víc...
                                        Že by přišlo Shimano s něčím ještě lepším?

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj