S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Nfheavy - Profil | Čt 16.11.2017 14:48:46

Knedla12 >> nasci 4000 Fb za 2111 kc ted bylo v ravenu !!

    NxDanielS - Profil | Čt 16.11.2017 13:35:46

    fzr >> Určitě...

      Nfzr - Profil | Čt 16.11.2017 13:31:44

      xDanielS >> a je v milu na prodejne? ze bych se mrknul

        NxDanielS - Profil | Čt 16.11.2017 12:10:18

        fzr >> Měl jsem jednu, ale malinkatou. Spíš by ti řekl Tomais, ten s nimi chytá. Já moc nevím, co je slabší navi. Pro mě je to poměr mezi velikostí cívky, délky kličky a převodem. Je to dost prodávaný navi a ZERO reklamací. Upřímně ale mám radši Shimano :-O

          NKnedla12 - Profil | Čt 16.11.2017 11:22:19

          RomanS >> Díky :)

            NRomanS - Profil | Čt 16.11.2017 11:21:14

            fzr >> Ta daiwa mi ty zvuky dělala od začátku když měla stahovat více jak 50g :), ale možná sem měl jen špatný kus, ale silově byla fakt špatná.

              Nfzr - Profil | Čt 16.11.2017 11:06:15

              RomanS >> no s exage jsem celkem spokojeny. jenom me ted zacal vadavat divne zvuky tak pujde na rozborku

                NRomanS - Profil | Čt 16.11.2017 10:59:45

                Knedla12 >> Nemyslím si, u mě i exage které se tváří hůře odsloužili několik sezon a vůbec sem je nešetřil. Ale starší modely no.

                  Nnerf - Profil | Čt 16.11.2017 10:30:40

                  fzr >> vzal bych něco dražšího

                    NKnedla12 - Profil | Čt 16.11.2017 8:19:07

                    RomanS >> Nad těma taky uvažuju, jsou v užším seznamu :)) Hlavně mě dostává že mají podobné prvky jako daleko dražší navi od Shimana, netušíte jestli tam není nějaký šotek? Nějak se mi to totiž nezdá :D

                      Nfzr - Profil | Čt 16.11.2017 6:58:06

                      xDanielS >> zajimal by me i názor Dana na chybejici sílu ninje

                        Nfzr - Profil | Čt 16.11.2017 6:45:17

                        xDanielS >> a ptat se ještě na nějakou jinou variantu jak Ninja asi nemá cenu (vzhledem k cene 45€)

                          NRomanS - Profil | St 15.11.2017 23:05:30

                          Knedla12 >> vzal bych radši nasci od shimana. Ty co sem držel byly mnohem lepší než ta ninja a zas o tolik dražší nebyly :)

                            NColasrumem - Profil | St 15.11.2017 22:57:13

                            RomanS >> mám tutéž zkušenost, Laguna i když měla větší vůle, tahala líp než Ninja.

                              NRomanS - Profil | St 15.11.2017 22:54:29

                              xDanielS >> jenom jaksi nemaj sílu :) aspon moje 4012 vůbec neměla. Byla slabší než aernos který měl o něco vyšší převod a byl to prcek 3000.

                                NKnedla12 - Profil | St 15.11.2017 22:09:38

                                fzr >> Přemýšlím nad 3012 na M a MH

                                  NTomais - Profil | St 15.11.2017 20:45:27

                                  fzr >> Mám dvě cca dva roky a žádnej problém

                                    NxDanielS - Profil | St 15.11.2017 20:34:22

                                    fzr >> Ninja je v poho. Prodává se druhej rok a neviděl jsem na ni žádnou stížnost ani reklamaci.

                                      Nfzr - Profil | St 15.11.2017 19:58:44

                                      Darďas >> dik ale zajimaji me vylozene ninje. Ty maji nizsi prevod.

                                        Neugenkorda - Profil | St 15.11.2017 18:28:01

                                        René >> ted jsem poprve zkusil ten es.olej od saloos urceny do aromalamp a pohoda. Jinak ananas esenci od mika nebo jakejkoliv dip co najdu doma :) byl jsem mile prekvapen,ze me u vody po dlouhe dobe stacila jenom krabicka peletek a 2 smacedla :) hodne se me osvedcily feederovy peletky mikbaits 8mm redky v dipu premium. Bere na to vsechno od podoustvi po kapry. Zkusil jsem si udelat sam neco podobnyho, zalil jsem 8mm redky dipem krvavy hunacek krab sardinka(ma to podobnou vuni) a slape to taky krasne. Hlavne si toho muzu z jedno dipu udelat peknou hromadku :) a vzhledem k tomu, ze po objednani 14mm tech origo mik me prialo uplne neco jinyho nez 8mm, tak zustanu u "vlastni vyroby". Dosly redky v lososaku, jenom trosku necim pocukrovany, fakt bida. Puvodni dip byl hustej, lip vonel, peletky krasne nasakly a slepeny k sobe..

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj