S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NWillow - Profil | St 15.11.2017 18:01:31

René >> V kombinaci s Emilio kuličkami bych to zakázal.;-))Je to moc drahý.:-)

    NRené - Profil | St 15.11.2017 17:36:59

    Willow >> Milane jsou taky dobrý, to se musí nechat. Ty taky mám :-)

      NxDanielS - Profil | St 15.11.2017 17:31:40

      Willow >> Tak to je nic moc. Jak je malá spotřeba, tak to asi ryby moc nežerou:-D

        NDarďas - Profil | St 15.11.2017 17:24:09

        fzr >> Zdar.Ty zrovna nemám,ale mám Daiwa exceler 4000.HA a zatím spokojenost.Když jsou v akci,tak to seženeš za stejné peníze a jsou o stupínek výše.

          NWillow - Profil | St 15.11.2017 17:19:06

          René >> Jedině Sonubaits,rychlé,učinné a malá spotřeba.;-)

            NRené - Profil | St 15.11.2017 17:10:41

            eugenkorda >> To říká každý :-D
            Co používáš za namáčedla?
            Když jdu na chvilku tak od loňska zkoušet red fishky a nějaká esence jen na nástrahu a popřípadě lososovej olej. V pváčku buď pelety a nebo rozdrcený pelety namočený v lososáku.
            Nebo peletky a dubellsky od Nikla, od Libora a pár kuliček od Starbaits. A samozřejmě kuku ve skle. I tak je toho na tahání dost :-) a to jsem toho tahal a zkoušel podstatně víc :-)

              Neugenkorda - Profil | St 15.11.2017 10:00:28

              René >> tak tomuhle se vyhybam obloukem :) posledni dobou si na method vystacim jenom s peletkama a imitaci kuku :) celej rok nemusim menit nastrahu, jenom to namacim podle nalady do ceho me napadne :) ale jak se znam, za chvilku budu stejne zase spekulovat nad necim novym..

                Nfzr - Profil | St 15.11.2017 8:12:07

                nazdar pánové. Mám dotaz na váš názor na DAIWA Ninja 4000A. Chtěl bych je dat na Clubwinnery 390/110g. Jaká je vaše dlouhodbá zkušenost? díky

                  Nnumen - Profil | Út 14.11.2017 22:55:47

                  Kondrakar >> Anglie,já snad budu muset pro cejna 75 + do UK..........

                    NRené - Profil | Út 14.11.2017 22:12:34

                    Emilooo >> Ty jsi mi dal :-) Jak to jde tak na to čumím a zase se nachytám :-(

                      NRené - Profil | Út 14.11.2017 22:11:25

                      Kondrakar >> Zdar Ondrášu. Zítra hrnu na západ, poletím kolem tebe jako vítr :-)

                        NKondrakar - Profil | Út 14.11.2017 20:57:44

                        René >> Tě buh, alchymisto :-)))

                          NRené - Profil | Út 14.11.2017 20:35:30

                          Emilooo >> Hmm nekoukal :-( mladická to nerozvážnost

                            Nchřenovák - Profil | Út 14.11.2017 20:35:22

                            Emilooo >> bude mít sílu jak je uležen 😂

                              NRené - Profil | Út 14.11.2017 20:34:25

                              MiPo >> Mám v tom dobře rozehranou formaci :-D Na to naše rychlé chytání je to za mne super, víc atraktivní to neuděláš. Stalo se mi a pravda je že občas nachytáš víc jen na samotnou halibutku . Prostě někdy jim to nevoní potvorám :-)

                                NEmilooo - Profil | Út 14.11.2017 20:31:20

                                René - Koukal si na datum toho visionu?Ta značka už tak 6let není.

                                  NRené - Profil | Út 14.11.2017 20:22:39

                                  chřenovák >> To víš, teď to bude 25 let co bydlím kousek od chemičky v centru Ústí :-DDD to se vymazat nedá a asi to zanechává následky :-DDD a jako bonus máme Setuzu na druhém břehu Labe :-p

                                    NMiPo - Profil | Út 14.11.2017 20:22:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    René >> to budu rád, mám v tom hokej. Ještě že ty kapři nejdou a musím se snažit chytit candáta. Dnes štika 71

                                      Nchřenovák - Profil | Út 14.11.2017 20:17:01

                                      René >> všichni to svádějí na chemičku, on to je jenom Renda na rybách 😂😂😂

                                        NRené - Profil | Út 14.11.2017 20:15:00

                                        MiPo >> Já se polepším :-) ještě chci koupit jednu smradlavku a pak ti podám raport .-)

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj