S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NRené - Profil | Út 14.11.2017 20:13:30

Knedla12 >> Ne, padlo mi to v obchodě do oka a už jsem si to nesl ke kase :-) Když to klapne tak o víkendu bude premiéra obou.

    NMiPo - Profil | Út 14.11.2017 20:07:10

    René >> hele tytyty 😠😬😎

      NKnedla12 - Profil | Út 14.11.2017 20:01:48

      René >> Tu krasavici v levo používáš často?

        NRené - Profil | Út 14.11.2017 19:55:07

        eugenkorda >> V pátek jsem zapomněl mít ruce v kapsách :-D tak jsem si koupil posilu a ten největší smrad co znám nebyl skladem :-D a možná je to dobře :-D

          NRené - Profil | Út 14.11.2017 19:48:09

          eugenkorda >> Super děkuji :-) vítej v klubu chemiků :-)

            NJozef K. - Profil | Út 14.11.2017 19:25:11

            numen >> v tomto videu chyta tiez pekne cejny. Aj ked nie take monstra.
            https://youtu.be/YJUOqFiuCRQ

              NJirka.G - Profil | Út 14.11.2017 17:58:21

              Bambi.SpP >> byly někde jinde řeka je tam mezi jezama dlouhá 3 km

                NJirka.G - Profil | Út 14.11.2017 17:54:53

                Bambi.SpP >> a to sem chtěl říct ,přidte na ryby-to by jste mě dali

                  NBambi.SpP - Profil | Út 14.11.2017 17:37:29

                  Jirka.G >> Bohužel i tak to někdy končí-příště se zadaří

                    Neugenkorda - Profil | Út 14.11.2017 17:23:49

                    1 prut mivardi imperium 40-90g, druhej archivni milo po dedovi(o slove pater ani neslysel, 40g krmitko na nem vykouzli parabolu) :) navijaky tica gaa 4000, oba pruty method krmitko s peletkama biomar a gumovou kuku. 1 prut ultra esence ananas od mika a druhej es. olej saloos cerveny pomeranc. hacek vel. 8 owner 50168 bez prortihrotu, 15lb snurka. zadna jemnota :) biomar z jedinyho duvodu, nepouzivaji palmovej olej narozdil od coppens :) souboj aromat vyhral ananas 4:3, na prvni test saloosu spokojenost..

                      NJirka.G - Profil | Út 14.11.2017 17:22:13

                      Bambi.SpP >> dneska 3.hodky u řeky a nic ,včera prej braly násadáci

                        NBambi.SpP - Profil | Út 14.11.2017 17:09:12

                        Colasrumem >> Já vim já se nato neptal tady řešili ten deštník

                          Nstandas - Profil | Út 14.11.2017 17:01:34

                          Maxwell >> taky pěkný,kolik měl?

                            NRené - Profil | Út 14.11.2017 16:30:39

                            eugenkorda >> Pěkná práce :-) Jen bych tě poprosil o nějaké info o prutech, navi atd. ať to máme kompletní :-) děkuji.

                              Neugenkorda - Profil | Út 14.11.2017 15:16:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tak peletky s kouskem ovonene gumy fungujou i v ve studene vode :) 5h ve svou vychazkach, 5kapriku, cejnek a stara znama zlata rybka..chytil jsem ji presne po roce a 15ti dnech na stejnou nastrahu :)

                                NColasrumem - Profil | Út 14.11.2017 13:46:02

                                Bambi.SpP >> ten pristresek, je mnohonasobne stabilnejsi, kratsi na slozeni, zakryje lepe a hlavne ti tam neprekazi draty.

                                  NBambi.SpP - Profil | Út 14.11.2017 13:13:02

                                  Bery. >> Jojo máš pravdu bral jsem to pouze podle fotek

                                    NBery. - Profil | Út 14.11.2017 12:54:01

                                    Bambi.SpP >> Předpokládám že to nemáš z praxe,ale jen z netu co?
                                    Ten u Habakuka je to samé,jen trochu jiná fotka z katalogu ;-)

                                      NMaxwell - Profil | Po 13.11.2017 20:13:32

                                      Jj v UK maj obr cejny....neni na feeder ale je to muj nejvetsi a asi i zustane...

                                        NDědek - Profil | Po 13.11.2017 20:09:45

                                        numen >> to asi není od nás...

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj