S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Kondrakar - Profil | Po 13.11.2017 20:03:42

numen >> Zdarec, Anglie?

    peterb - Profil | Po 13.11.2017 19:31:28

    numen >> To je nejaka fotomontaz nie? Neskutocne

      numen - Profil | Po 13.11.2017 19:29:26

      peterb >> krásně stavěná ryba.

      Možná se dočkáme i takové ryby.......

        peterb - Profil | Po 13.11.2017 19:22:02

        numen >> Krasna ryba akurat dufam ze ta tuha zima nebude. Toto je moj tohtorocny a aj celkovy rekord ale z jara. Vazil vyse 4kg myslim ze to tak lahko neprekonam. Chyteny na rieke na chumac cervov.

          milans14 - Profil | Po 13.11.2017 19:16:16

          numen >> Pěkný kousek.

            numen - Profil | Po 13.11.2017 19:13:18

            pokus o kapra nevyšel,ale cejni jsou letos vyžraní,na té fotce to není viděl ,tenhle byl jak koule,bude tuhá zima!
            53cm na 18halibutku.podběrák má hodně přes 60cm.

              Bambi.SpP - Profil | Po 13.11.2017 17:41:32

              Bery. >> To není on

                Emilooo - Profil | Po 13.11.2017 17:39:49

                Bery. - Tenhle má nějaký jiný název.To asi nebude on.

                  vaereckoff - Profil | Po 13.11.2017 17:27:56

                  Dart Ness >> k té kombinaci.. bramborák dobrý...zbytku v práci prezdivame "kočičí blití" :D

                    skwor - Profil | Po 13.11.2017 16:26:04

                    Emilooo >> Ajaj, to nepotěší :(

                      Bery. - Profil | Po 13.11.2017 15:28:45

                      Emilooo >> je to tohle?
                      https://www.raven-fishing.cz/fox-60inch-brolly-dest​nik/cs/product/89324/
                      Vypadá pěkně,hlavně shánim nějaký kde jde našroubovat ta středová tyč pod úhlem,abych si mohl udělat clonu proti větru.

                        peterb - Profil | Po 13.11.2017 15:23:59

                        Petrstaif >> MM ja mam taky rad :-) Nejaka ta konkurence taky neni spatna :-)

                          já 2 - Profil | Po 13.11.2017 15:23:34

                          Petrstaif >> To je snad skoro stejnej flek, ne?

                            Petrstaif - Profil | Po 13.11.2017 15:17:39

                            peterb >> Koukni raději na "originál" verzi od Martina M... Pelety na ponorku 1 a 2

                            https://www.youtube.com/watch?v=zFCbgphRNMQ&t=414s

                              peterb - Profil | Po 13.11.2017 14:45:19

                              fheavy >> Koukni na tohle. Kaprofeeder na rece. Borec pouziva 140g olova.

                              https://youtu.be/yp3SzpPmv_M

                                fheavy - Profil | Ne 12.11.2017 22:19:26

                                Emilooo >> fuj neni co dodat ,))

                                  Dědek - Profil | Ne 12.11.2017 22:05:28

                                  Emilooo >> :-)

                                    Emilooo - Profil | Ne 12.11.2017 22:04:26

                                    Dědek - Balení je velké jak já,mám170 v kohoutku.-))

                                      Emilooo - Profil | Ne 12.11.2017 22:01:09

                                      Dědek - Prodejka 2160.sehnal sem ho levněj.Průměr má 2,5m normálně,né přes kopuli.

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj