S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NKondrakar - Profil | Ne 12.11.2017 22:00:39

Emilooo >> Hoj, tohle zamrzí.

    NDědek - Profil | Ne 12.11.2017 21:57:15

    Emilooo >> kolik, ať to nemusím hledat?
    Ale velký teda je a variabilní taky. Já koupil taky třímetrovku, ale klasiku za pár kil...
    Uvidím, po Praze, budu se muset také po něčem podívat...

      NEmilooo - Profil | Ne 12.11.2017 21:52:12

      Dědek - Jinak pořídil sem noví deštník,je velký jak kráva.https://www.youtube.com/watch?v=WeX-rqnZVS4

        NPlžík - Profil | Ne 12.11.2017 21:49:24

        Emilooo >> :-)

          NEmilooo - Profil | Ne 12.11.2017 21:48:22

          Willow - Máme pojistku konfort,bude zaplaceno všechno.Možná i moje vrácení z ryb,což je nevyčíslitelné.-))

            NWillow - Profil | Ne 12.11.2017 21:45:47

            Emilooo >> Hmm.Tak to je blbý,firmy jsou na tohle pojištěný.I když nešlo by to z pojistky na byt?Tam by něco mohlo kápnout.

              NBuffalo1969 - Profil | Ne 12.11.2017 21:44:34

              Emilooo >> nojo....bejvalej majitel byl dietář...:-/

                NBuffalo1969 - Profil | Ne 12.11.2017 21:44:06

                Emilooo >> no twl....:-O

                  NEmilooo - Profil | Ne 12.11.2017 21:43:40

                  Dědek - Výš kolik tun koulí sem v ní navařil?

                    NEmilooo - Profil | Ne 12.11.2017 21:42:13

                    Willow - S touhle linkou sme ten byt koupili.Bydlíme tady 3 roky.

                      NDědek - Profil | Ne 12.11.2017 21:40:43

                      Emilooo >> tak to je mi líto....

                        NWillow - Profil | Ne 12.11.2017 21:40:10

                        Emilooo >> To jsi montoval,přidělával ty nebo firma.?

                          NEmilooo - Profil | Ne 12.11.2017 21:39:29

                          Dědek -Linka jo,ale komínová digestoř a plovoučka v pr..li.

                            NEmilooo - Profil | Ne 12.11.2017 21:37:58

                            Dědek - Jo,přežila.

                              NDědek - Profil | Ne 12.11.2017 21:36:08

                              Emilooo >> Co ta linka, přežila? Hrnky se koupí nové....

                                NEmilooo - Profil | Ne 12.11.2017 21:33:54

                                fheavy - Připadal sem si jak u nás na sklářském plese.-))

                                  NEmilooo - Profil | Ne 12.11.2017 21:32:10

                                  fheavy - Já dneska odjel na ryby,po ujetí 50km k vodě rozdělám první prut a zvoní telefon,manželka ,přijed dom spadla nám kuchyn.

                                    NKondrakar - Profil | Ne 12.11.2017 21:26:15

                                    fheavy >> Případně blbě udělaná.

                                      Nfheavy - Profil | Ne 12.11.2017 21:09:18

                                      Dart Ness >> dat prednost nejlevnejsimu masu coz je kureci pred husickou to udela jen gurmansky barbar kterej nezna mapu sorry ale to nejde jedine by ta husa nebyla dopecena nebo zkazena,)))

                                        NDart Ness - Profil | Ne 12.11.2017 18:52:25

                                        Dědek >> No - tchán včera pozval celou rodinu na svoje narozeniny "na oběd" , takže samozřejmě k tomu padla husa. Ale já ne, já odolal (a udělal jsem dobře, páč nebyla podle mého gusta) a dal jsem si zde vyhlášený placek (bramborák na iX způsobů) s kuřecím a zeleninou + omáčka z nivy.

                                        Jinak, k tvým stromům vytažených z vody - jó, to se nesmíš divit (a vítej v klubu-mně taky vytáhli stromy z vody) , mafie z Povodí Odry dokáže divy - jak je někde ve vodě byť jen špejle, tak naběhne mafie a všechno z vody pryč, aby to náááhodou nedejbože někde něco neucpalo....

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj