S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

fheavy - Profil | Ne 12.11.2017 17:20:52

Buffalo1969 >> mhh dobry nahore to bylo sama pizza )))

    rybobuch - Profil | Ne 12.11.2017 16:28:36

    Dědek >> Pěkná voda

      Dědek - Profil | Ne 12.11.2017 16:15:05

      Prostě mám tu Odru moc rád ...

        Dědek - Profil | Ne 12.11.2017 16:11:58

        Na ryby jsem si ještě dost nachlazený netroufl, tak jsme si vyšli k Odře aspoň na pomalou procházku. Tři rybáře jsme potkali :-).
        Ty první fotky,jsou pohledy na "můj" flek z druhé strany břehu.
        Ty stromy, ke kterým jsem to házel, už jsou vytažené z vody :-(

          Buffalo1969 - Profil | Ne 12.11.2017 15:46:02

          já 2 >> lokša ty placko...:-)))) No samo že je to opečená placka.

            já 2 - Profil | Ne 12.11.2017 15:29:08

            peterb >> My zase na jihu jíme k huse jednom knedlíky, občas oboje, ale já raději houskový... a stačí s přílohou se to nesmí přehánět

              peterb - Profil | Ne 12.11.2017 15:26:55

              já 2 >> Ok :) U nas na zapade ich mas na kazdom jarmoku alebo vinobrani

                já 2 - Profil | Ne 12.11.2017 15:25:41

                peterb >> Stačilo napsat lokše.

                Děkuji

                  já 2 - Profil | Ne 12.11.2017 15:21:14

                  Buffalo1969 >> Co je ta smotaná placka u přílohy?

                    falach - Profil | Ne 12.11.2017 15:18:38

                    Colasrumem >> Až dořídíš zavolej . Franta

                      Buffalo1969 - Profil | Ne 12.11.2017 15:02:14

                      fheavy >> no......měl sis tam skočit..:-)

                        Plžík - Profil | Ne 12.11.2017 13:24:53

                        Dědek >> Já teda jo. A nažral jsem se jak prase.:-)))

                          fheavy - Profil | Ne 12.11.2017 12:18:09

                          Willow >> no lov dobrej ale ja uz mam radeji mensi frekvenci brani,byl jsem uhonenej jak pohranicarskej vlcak¨,vsechno sem poustel a potom sem mel problem neco aspon trochu slusnejsiho chytit domu aby mne moja zas mezpovidala,tesne pred setmenim jsem bral 49ku a to jsem mel hezci ,zato doma vpoho ze uz mam na vanoce ,ted uz nemusim chytat pod tlakem a jestli nekam pojedu tak uz i s rybickama,

                            Willow - Profil | Ne 12.11.2017 12:13:12

                            fheavy >> Závistně jsem koukal na tvůj zápis a fotky z lovu.No je to něco za něco.:-))

                              Jirka.G - Profil | Ne 12.11.2017 12:09:34

                              Dědek >> pečenou 12 hodin na 80 ale kachna je kachna-pochopitelně šervené zelí+chlupaták,úplně se rozpadala od kostí

                                fheavy - Profil | Ne 12.11.2017 12:07:45

                                Willow >> ja na rybach rohlik se salamem a banan a caj s termosky )))

                                  Willow - Profil | Ne 12.11.2017 12:05:32

                                  Dědek >> Já ne e.
                                  Guláš se šesti,klasika.Ale až v 15:30 byl jsem v práci.:-((

                                    Dědek - Profil | Ne 12.11.2017 12:00:46

                                    Se lidi pochlubte, kdo jste měl včera na k obědu husu?

                                      fheavy - Profil | Ne 12.11.2017 11:41:39

                                      Colasrumem >> ok ))tak at bezpecne dojedes...

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj