S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Nfheavy - Profil | Ne 12.11.2017 11:39:31

Buffalo1969 >> dobrou chut ja sem mel kotletu na houbach pecenou v troube,taky dobry)))

    NColasrumem - Profil | Ne 12.11.2017 11:26:01

    fheavy >> ty stary mam, ted s nia nechytam, ale dva roky ano. Pisu vzdyky narychlo, ridim :-) :-)

      NBuffalo1969 - Profil | Ne 12.11.2017 11:21:39

      fheavy >> já dju za půl hoďky...už se těším až to sjedu od vrchu až dolů...:o)

        Nfheavy - Profil | Ne 12.11.2017 11:20:46

        Buffalo1969 >> nebyl ,odpoledne dem s mladejma na bowling,malej mel narozeniny tak sme pozvani .

          Nfheavy - Profil | Ne 12.11.2017 11:19:57

          Colasrumem >> tak jo to je jina odpoved,,ty je vetsinou neojedes ,za rok je vymenis nebo ne?? jestli je teda mas .

            NBuffalo1969 - Profil | Ne 12.11.2017 11:18:29

            fheavy >> zdarec, byl jsi u Zemáka na huse?

              NColasrumem - Profil | Ne 12.11.2017 11:12:49

              fheavy >> tenhle ma lip udelanou klicku, mensi vule a celkove je kultivovanejsi chod.

                Nfheavy - Profil | Ne 12.11.2017 11:06:59

                Colasrumem >> tak sem to nemyslel,s loziskama mam zkusenosti vic nez dost ,
                sice v jinym odvetvi ale princip je stejny,napr. v patek jsem byl v servisu a znamej mne ukazoval loziska s fabie jedno origo a druhy zase korea davany z vyroby,takze zalezi na tom kdo a jak ty loziska dela ,kvalita a trvanlivost je rozdilna a hlavne je to cene priklad z montazi ZKL cca za 5000 kc a to stejny SKF 10-15000 made in germany nebo swerige rozdil je presnosti a tolerancich a v dusledku je to hlavne o trvanlivosti pri stejnych podminkach,zaruku vetsinou vydrzi oboje no a dal uz to mnohdy nikoho nezajima,ten kdo o tom neco vi tak si priplati a komu jde jen o kratkodobej vyhled a cenu tak si veme to levnejsi a to stejny je u navijaku za to dam krk a neztratim ho ,u navijaku typu laguna bych nad loziskama vubec nepremyslel neni o cem .

                  NColasrumem - Profil | Ne 12.11.2017 10:54:12

                  fheavy >> proto vsichni davaji zapouzdreny, protoze je horsi...

                    NColasrumem - Profil | Ne 12.11.2017 10:48:45

                    fheavy >> ale mluvis o uplne jinem navijaku. A i acka jsem pouzival dva roky bez jedine chybicky :-), mel jsem 3ks.

                      Nfheavy - Profil | Ne 12.11.2017 10:31:03

                      Colasrumem >> to jestli je lozisko zapouzdrene neznamena vubec ze je kvalitnejsi,a to klasicky si muzes po vycisteni i sam namazat,to zapouzdreny muzes jedine vymenit.
                      tady bych asi vylepseni nehledal

                        NColasrumem - Profil | Ne 12.11.2017 10:25:54

                        fheavy >> to platilo u te starsi A, tohle je B, prletova bila barva a na rozdil od starsi ma zapouzdrena loziska.

                          Nfheavy - Profil | Ne 12.11.2017 10:16:20

                          já 2 >> daiwa laguna co sem mel moznost zkouset je kus od kusu,jak se trefis
                          a to rikam z realu ne z webu!!!

                            Njá 2 - Profil | Ne 12.11.2017 10:14:46

                            Colasrumem >> To vypadá slušně. Ta daiwa šlape dobře? Já ten naviják neznám.

                              NColasrumem - Profil | Ne 12.11.2017 10:12:27

                              já 2 >>Trabucco selektor multifeeder 330-360cm 70g, s prodluzovacim dilem bez ocka. Vaha 205g. Cena byla kolem 2300kc ve stavu noveho prutu jeste bude v zaruce + Daiwa laguna 2500B stara tak 4mesice ta je se zarukou urcite. Cena 1800kc + posta. Oboji stav noveho, za to rucim.

                                Nfheavy - Profil | Ne 12.11.2017 10:06:12

                                já 2 >> tady tohle by asi bylo plus nejakej levnej navi,a hlavne tenhle proutek neni nejak tezkej ,zpracovani u shimana je taky perfekt i u levnych verzi https://www.tropicliberec.cz/prut-shimano-forcemast​er-ax-commercial-mini-feeder-11ft-3-3m-70g/?gclid=E​AIaIQobChMI3ZWq0Na41wIVxRXTCh3UzQIMEAQYASABEgJwzvD_​BwE

                                  Npeterb - Profil | Ne 12.11.2017 9:59:23

                                  Buffalo1969 >> Nevidel som ich nazivo ale je to rada lacnych prutov mozno by sa zmestili do limitu.

                                    NColasrumem - Profil | Ne 12.11.2017 9:56:40

                                    já 2 >> asi bych vedel.

                                      NBuffalo1969 - Profil | Ne 12.11.2017 9:56:17

                                      peterb >> ta 220g musí být slušnej strom...-)

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj