S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Njá 2 - Profil | Ne 12.11.2017 9:18:36

Čau pánové, sháním pro začínajícího kluka sestavu na feeder prut+navi, vlasec mu věnuji svůj, ale mám tam limit dohromady 2000...

varianta a
Nemáte někdo něco ve slušném stavu co můžete postrádat? - je to prcek takže max. 330 klidně i míň.

varianta b.
https://www.tropicliberec.cz/prut-garbolino-rocket-​carp-pellet-combo-3-3m-7-75gr/

A na bazaru se objevila nová laguna 3000 za 500, ale nevím jestli tou navi můžu věřit...

    Nskwor - Profil | Ne 12.11.2017 8:47:59

    RomanS >> To podepření je většinou jenom zoufalá vějička pro ty, co tohle držení obhajují. Když se začne mrskat, jeden prst pod rybím břichem bude na dvě věci. Tady to tak zlé není, ale jsem rád, že to kolega zmínil.

      Nfheavy - Profil | Ne 12.11.2017 8:07:46

      Marksman >> dik vcera se mne libilo divat mezi vidlicky bylo na co ale etsinou jsem musel furt neco tahat,nebylo snad nahozeni bez zaberu,byl jsem docela utahanej,jeste ze ty pruty jsou tak lehky))))

        NMarksman - Profil | Ne 12.11.2017 7:50:36

        fheavy >> Ahoj, pekná zostava aj ryby 🦈👍🏽👀

          NMarksman - Profil | Ne 12.11.2017 7:48:26

          xDanielS >> Krásne, tak toto som už dlho nevidel 👍🏽

            NxDanielS - Profil | Ne 12.11.2017 6:23:00

            Dart Ness >> Klid, prdne ti žilka a budeš tahat nohu :-) Drží sice rybu za hubu, ale podepírá ji, není to ten klasický "zlomhubák"...

              NDart Ness - Profil | So 11.11.2017 23:14:07

              RomanS >> Jen mě to sere.... Každý druhý má plnou hubu keců o úctě k rybě a nakonec se okounovi rozevře huba jak díra do řiti....

                Nfheavy - Profil | So 11.11.2017 22:27:55

                Kučík >> jo bez toho to nejde)))

                  NKučík - Profil | So 11.11.2017 22:24:12

                  Emilooo >> počkej zejtra

                    NKučík - Profil | So 11.11.2017 22:23:28

                    fheavy >> já byl nabalenej jak pumpa

                      Nfheavy - Profil | So 11.11.2017 22:19:38

                      Dart Ness >> treba ja takovyho okouna nejpozdeji druhej den sezeru a kdyz ho chcu vzit tak ho bezprostredne zabiju ihned po vyloveni,coz je dle myho nejhumannejsi ,

                        NRomanS - Profil | So 11.11.2017 21:41:39

                        Dart Ness >> má ho podepřeného druhou rukou a hubu mu prostě jen otevřel. Jsou experti co ho ani nepodepřou a vyklubují mu čelist. Kvůli této fotce bych se tak nerozohňoval. 😊

                          NDart Ness - Profil | So 11.11.2017 21:30:22

                          Porty >> Fotky, ryby, pěkné... Ale nechcete si (někteří) to "americké vylamování" okouních tlam strčit už do prdele? Jako, teoreticky to té rybě ASI neublíží (protože by to všude plavalo po hladině chcíplé) , ale takhle to vypadá (pro mě) dost hnusně a nepřirozeně. Zajímavé, že s jinými dravci nebo pstruhama to na fotkách nevídám - ale okoun? Chuj s tym, že, však on to přežije...Vylom si čelist a pak se nafoť jaký budeš geroj...To je fakt strááááášně velký problém tu rybu nafotit NA ruce. No - není , ale pro jistotu mu otevřu hubu do nepřirozené polohy, abych byl king a coooool že....

                            NJirka.G - Profil | So 11.11.2017 21:14:59

                            Dědek >> kvůli takovej blbosti ....

                              Nfheavy - Profil | So 11.11.2017 21:08:50

                              Jirka.G >> dyt rikam napodobne ,adeji prekdem zase k rybarine tam to chapu trochu lip))

                                NDědek - Profil | So 11.11.2017 21:05:22

                                Jirka.G >> Jiřík, ono je někdy méně, více....

                                  NJirka.G - Profil | So 11.11.2017 21:03:59

                                  fheavy >> nebud takovej cítlivej víš co je vtipů o policajtech a o blondýnách-

                                    Nfheavy - Profil | So 11.11.2017 20:52:35

                                    Jirka.G >> jo beru to tak podobne ))nejde o nic vaznyho ,,

                                      NJirka.G - Profil | So 11.11.2017 20:42:35

                                      fheavy >> jestli je rozumná ,tak nemůže bejt ani vztahovačná

                                        Nfheavy - Profil | So 11.11.2017 20:40:30

                                        xDanielS >> peknej vysledek takovy okyše pohromade jsem uz nejakou chvilu nevidel, predpokladam zes chytal na feeder??

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj