S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

fheavy - Profil | So 11.11.2017 20:37:52

Jirka.G >> však sem tolik nerekl,vypadalo to takovy dost vseobecny )))

    Jirka.G - Profil | So 11.11.2017 20:34:38

    fheavy >> a vo kom myslíš že já,nechytám na ulici cizí ženský

      fheavy - Profil | So 11.11.2017 20:31:19

      Emilooo >> tak se ti taky zadarilo jak ctu,a co do velikosti lip jak mne,ja sem si sel vylozene zachytat ,nejak sem to neselektoval,akorat jsem prestal hned zkraje davat cervi jinak bych se uchytal na smrt pres cejnky))

        fheavy - Profil | So 11.11.2017 20:29:16

        Jirka.G >> presne zrovna vcera i dnes sem zavitala jedna rybarka ,ja sem mluvil spi jen o moji polovicce )))

          Emilooo - Profil | So 11.11.2017 20:28:46

          Kučík -Ty si zmrzlí jak sobolí hovno i v létě.-))

            fheavy - Profil | So 11.11.2017 20:27:12

            Kučík >> oprava ne vis ale Vyš,vic nahore)))

              Jirka.G - Profil | So 11.11.2017 20:21:04

              peterb >> to je i dokázaný

                peterb - Profil | So 11.11.2017 20:17:36

                Jirka.G >> Pozor na toto forum chodia aj zeny to nie je zrovna kompliment od teba :)

                  fheavy - Profil | So 11.11.2017 20:17:17

                  Kučík >> no ja sem byl na Hane a sedel jsem v arktickym obleku a asi 4x se preze mne prehnala prehanka kdyz jsem odjizdel za setmeni tak bylo 4-5st. ,mozna dole na jihu bylo lip ale ja sem byl trochu vis))

                    fheavy - Profil | So 11.11.2017 20:15:03

                    chřenovák >> ty Romane neuraz se ale ten konec toho heftu vypada uplne stejne jak konec nasady myho vojenskyho ryce rok vyroby 1965 stejne starej ryc jak ja a ted si nedelam srandu fakt ,vyfotim to a budes videt svuj konec prutu )))

                      Jirka.G - Profil | So 11.11.2017 20:14:47

                      fheavy >> ženskej mozek je jinej tam místečko pro logiku prostě není i když chytrý můžou bejt

                        Kučík - Profil | So 11.11.2017 20:12:10

                        xDanielS >>fheavy je vidět hoši že je u vás "teplo" já dneska severní čechy 12-18h zima vítr déšt plóťa a násaďák teď rozmrzám.

                          fheavy - Profil | So 11.11.2017 20:08:50

                          peterb >> ja to reknu jinak kdyz si moja chvilkove umane ze je trava modra tak je proste modra,ale jinak je to zlata zenska ,takze to beru tak jak to je a nesnazim se chapat zenskou logiku a mam klid )))

                            Jirka.G - Profil | So 11.11.2017 20:08:37

                            fheavy >> vidělsem kuku

                              fheavy - Profil | So 11.11.2017 20:06:29

                              Jirka.G >> vse je uvedeny v komentari !!!ja to pisu jak mne to naridil Rene)))

                                peterb - Profil | So 11.11.2017 20:06:28

                                fheavy >> Chapem vsak urob fotky a ukaz jej ulovky :)

                                  fheavy - Profil | So 11.11.2017 20:05:21

                                  Jirka.G >> co vidis ???

                                    fheavy - Profil | So 11.11.2017 20:04:32

                                    peterb >> musel sem ,stare uz neslo vysvetlit kam furt jezdim ze nikdy nic nedonesu,zacal mne podezirat ze mam nekde babu,tak jsem musel jednoho mecelejch 50 zamasarit,
                                    prijel sem dom a ani necekla,ta reka ji proste nejde do hlavy prej kam jezdis tak daleko a proc dyz nic nemas ,proste zenska ,)))

                                      rybářka Ira - Profil | So 11.11.2017 20:01:37

                                      fheavy >> No, když to tak krásně bere tak jeden stačí, ale aspon sis to parádně užil. :-)

                                        chřenovák - Profil | So 11.11.2017 19:59:11

                                        Porty >> Pěkné👍👍👍já byl dneska na gulášovce tři rybky😂

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj