S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Nmilans14 - Profil | So 11.11.2017 19:59:06

fheavy >> Tak evidentně to u vás karle na svazovkách ještě bere. Tady ani ťuk.

    NJirka.G - Profil | So 11.11.2017 19:58:38

    fheavy >> jo ,ted už to i vidím

      Npeterb - Profil | So 11.11.2017 19:58:09

      fheavy >> Ajaj vidim ze si odlozil xhcka a vymenil rieku za stojak takze uz to beries vazne treba zariadit veceru na stedry den :)

        Nfheavy - Profil | So 11.11.2017 19:57:17

        rybářka Ira >> bralo to jak blby mrzelo mne ze jsem nemel rybicky)))feeder by mne stacil vpoho jeden.

          NJirka.G - Profil | So 11.11.2017 19:56:49

          fheavy >> cos měl za nástrahu

            Nrybářka Ira - Profil | So 11.11.2017 19:55:46

            fheavy >> Jéé, tak super chytačka :-)

              Nfheavy - Profil | So 11.11.2017 19:52:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              tak ja dnes uvody az od cca 11 hod. byla to poprve s dvema sportaky Lite a da se rict ze co do poctu ryb naprosta kapromanie u 20ryby jsem prestal pocitat ,na zaver jsem chytal uz jen na jeden prut,
              takze vybava pruty vyse napsane ,navi. shimana 4000 rarenium Ci4 a nasci FB ,kmen 0,20 technium,
              navazec O,183 milo ghost,hacek 10ka korum quick s..,montaz hokejka od numena a navazec 10cm,fixovano mysim bobkem 10cm nad hokejkou/poloprubezka/kremni MVDE breme a gardons +kuku a cervi ,nej navanda cukk med pod hacek,par fotek proutku a dva double ,ryby CCa 50ks 40-50cm

                Npeterb - Profil | So 11.11.2017 19:43:49

                xDanielS >> Hmm nikdy som to neskusal so zivou rybkou na feeder. Som prave myslel ze nejaky lahky prut na polozenu alebo nieco take. Chytal som iba s mrtvou rybkou na feeder.

                  NxDanielS - Profil | So 11.11.2017 19:41:49

                  peterb >> Doslova a do písmene jakékoliv.

                    Npeterb - Profil | So 11.11.2017 19:38:34

                    xDanielS >> Ake pruty nato pouzivas?

                      NxDanielS - Profil | So 11.11.2017 19:36:19

                      peterb >> Jop, šel jsem primárně po candátech.

                        Npeterb - Profil | So 11.11.2017 19:34:19

                        xDanielS >> Pekne tych okysov si chytil na zivu rybku?

                          NxDanielS - Profil | So 11.11.2017 19:32:58

                          Emilooo >> Kdyby se mi zítra nevraceli prcci, tak jedu za tebou.

                            NDědek - Profil | So 11.11.2017 19:31:20

                            krásně jste si to chlapci užili, musel to být příjemný den...

                              NEmilooo - Profil | So 11.11.2017 19:30:57

                              xDanielS - Zítra jdu na ně,beru foták.-))

                                NxDanielS - Profil | So 11.11.2017 19:27:55

                                MB >> Díky, jeden z mých letošních TOP zážitků.

                                  NPorty - Profil | So 11.11.2017 19:22:58

                                  xDanielS >> Koukám, že jsme měli podobny den tady v Čechách :-) Take jsem dnes hodně děkoval 👍

                                    NMB - Profil | So 11.11.2017 19:10:36

                                    xDanielS >> hezky pěkně

                                      NxDanielS - Profil | So 11.11.2017 18:57:17

                                      Bylo krásně, ale noc má být plná deště, takže už doma. Neskutečný den a půl. Děkuji Svatý Petře!

                                        NRomanS - Profil | So 11.11.2017 18:36:03

                                        Lidi minule se to tu strasne zakecalo. Kdyby někomu přebýval doma beastmaster cx medium tak bych o něj měl zájem.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj