S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NDědek - Profil | Ne 17.9.2017 21:10:40

Kondrakar >> jeho fotku v akci nemáš? :-)

    NRené - Profil | Ne 17.9.2017 21:08:48

    Kondrakar >> Neboj to příde a budeš čučet :-))

      NEmilooo - Profil | Ne 17.9.2017 21:08:39

      Psal sem vám do debaty o srazu.Hodte čočku.

        NKondrakar - Profil | Ne 17.9.2017 21:08:28

        Dědek >> Že se dědku ptáš. Blacka zbožňuju. Bomba prut. Citlivej, celkem háže, prostě úúú :-))) Musim u Dana pořádně vyzvědět něco o tý 360ce a možná vyměnim Enigmu :-)))

          NEmilooo - Profil | Ne 17.9.2017 21:07:08

          René - To né,na scopex olihen to bralo kučíkovi,chytal 40m pode mnou.Já dva na scopex a zbitek na kuku.

            NRené - Profil | Ne 17.9.2017 21:06:41

            Knedla12 >> Asi půjdu podat sportku, a pak půjdu do důchodu, a bude se chodit jen na ryby :-DDD

              NKondrakar - Profil | Ne 17.9.2017 21:06:02

              René >> No jéje :-))) ale chybí mu výzva. V květnu jsem na něj udělal kapra 64cm. Tyhle do pade pro něj nic neni :-)))

                NRené - Profil | Ne 17.9.2017 21:02:59

                Emilooo >> Tak to jsi se nenudil :-) je to škoda že jsi nefotil , budu ti muset dát na holou :-DDD
                Na co ti to chodilo, scopex oliheň?

                  NKnedla12 - Profil | Ne 17.9.2017 21:02:03

                  René >> Já taky až na srazu, ale kdybych mohl, bydlím tam :)

                    NRené - Profil | Ne 17.9.2017 20:59:47

                    chřenovák >> Zase zbrojíš :-) taky jsem něco doplnil, ještě se musím pro zbytek zastavit u Daňoura :-)

                      NDědek - Profil | Ne 17.9.2017 20:59:06

                      Kondrakar >> pěkné, jak ti šlapou ty dvoudíly? Jsi spokojený?

                        NEmilooo - Profil | Ne 17.9.2017 20:58:24

                        René - Já byl koštnout Labe.V pátek 19 kaprů,v sobotu 6 a v neděli 1.Nej 74.Nic sem nefotil.

                          NRené - Profil | Ne 17.9.2017 20:56:58

                          Emilooo >> Zdar Liborku. No nevím, 17 dní jsem nebyl u vody a už se mi kroutí i palce u nohou :-( musím něco vymyslet, asi půjdu otevřít aspoň olejovky :-D

                            NRené - Profil | Ne 17.9.2017 20:53:06

                            Kondrakar >> To jsi si aspoň zablbnu :-)
                            Proutek šlape dobře?

                              NEmilooo - Profil | Ne 17.9.2017 20:52:19

                              René -Ty to nachytáš za den.-))

                                NRené - Profil | Ne 17.9.2017 20:50:50

                                Knedla12 >> Kurňa týden a rybách :-) jel bych hned, teď se dostanu až na sraru :-(

                                  Nfheavy - Profil | Ne 17.9.2017 20:45:23

                                  Knedla12 >> jjj.pekny rybky:-)

                                    Nchřenovák - Profil | Ne 17.9.2017 20:37:56

                                    Něco na Labičko 😂😂

                                      NxDanielS - Profil | Ne 17.9.2017 20:29:18

                                      Knedla12 >> JJ, mám pár takových v rodině... 😀

                                        NKondrakar - Profil | Ne 17.9.2017 20:26:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Dneska jsem vyrazil na vodu, kde jsem od května nebyl. A udělal jsem dobře :-))) Ryba sice moc nespolupracovala, ale aj tak se zadařilo a záběry byly poctivé hokejky. Zajímavé je, že na peletu bylo víc záběrů než na kuku, kde se povedla jedna plotice. Kapříci velikostně mezi 40-50cm. Překvapil karas 40cm.

                                        Sestava - Spro Cresta Blackthorne 300/40, Shimano Sahara C3000Fl, vlasec Colmic Method feeder 0,18.
                                        Montáž - viz foto (jen mimo kuku byla peleta). Návazec cca 20-25cm, ze splétané šňůrky Extra Carp camo 15lb. Háček Kamatsu vel. 6.
                                        Futro - method mix EB Carp Frank. klobása + booster EB Carp Frank. klobása + bonduel kuku.
                                        Nástraha - KN Gigantika 10mm.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj