S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NKondrakar - Profil | Ne 17.9.2017 21:26:17

Dědek >> Jó, to nevim. Na srazy beru heviny. Když budeš hodně hodnej, možná nad tim začnu přemejšlet :-)))

    NxDanielS - Profil | Ne 17.9.2017 21:25:46

    Kondrakar >> 60g Na zkoušku nevozím :-D

      NKondrakar - Profil | Ne 17.9.2017 21:25:00

      xDanielS >> Ale jen na zkoušku. Ten sem si neotlapkal, takže nevim co je zač. Medium?

        Nfheavy - Profil | Ne 17.9.2017 21:24:31

        Colasrumem >> ty a shimano ?????
        To je jako kdybych si koupil ja feeder od Mivardi:-) :-) :-)

          NxDanielS - Profil | Ne 17.9.2017 21:22:56

          Kondrakar >> Ti ho přivezu a bude :-D

            Nfheavy - Profil | Ne 17.9.2017 21:22:29

            Colasrumem >> dyt ja si delam z Ondry pr.del on vi ze muze sedet treba tesne vedle s jakejmakoliv rakoskama,kdyz chytam kaprofeeder na kule a sedi nekdo na tesno tak hodim pred spicku backleady.
            Co sr tyka ultegry 5500 tak ju pouzivam bezne na heavy 390/150 ,to neni nic mohutnyho je to stredni big-pit navi. urceny prave na lehci kaprarinu tim padem na heavy 150 g vpoho,akorat nevim jak daleko a jak velky ma novej bertik ve 390/150 ocka od spodku,videl sem ho ale uz si to nejak nevybavuju,to je snad jedina vec ktera by mohla nekomu vadit.A kdyz bys chtel aby to bylo o neco oehci tak porid zrovna model ci4 !?

              NColasrumem - Profil | Ne 17.9.2017 21:22:16

              Kondrakar >> Fajn dík za příspěvek, já právě pořád přemýšlím, chtěl jsem původně fox fx9, ale od toho jsem ustoupil a zbývá už jen Ultegra 5500....že bych po 20 letech zkusil něco od Shimana:o)

                NDědek - Profil | Ne 17.9.2017 21:21:27

                Kondrakar >> Blacka 300/40?

                  NKondrakar - Profil | Ne 17.9.2017 21:20:53

                  xDanielS >> Sakra :-((( no, na srazu z tebe budu mámit něco o těch 360 :-))) tak zkus nastudovat :-)))

                    NKondrakar - Profil | Ne 17.9.2017 21:19:53

                    Dědek >> Koho?

                      NxDanielS - Profil | Ne 17.9.2017 21:18:51

                      Kondrakar >> Ne, mám 270 a 390.

                        NDědek - Profil | Ne 17.9.2017 21:18:22

                        Kondrakar >> ukážeš mi je na jaře na srazu... :-)

                          NKondrakar - Profil | Ne 17.9.2017 21:17:44

                          xDanielS >> Fakt? Sis tam nedovez 360ky?

                            NKondrakar - Profil | Ne 17.9.2017 21:17:13

                            Colasrumem >> Dovolim si odvětit. Nebudou. Mam je na pmkách v týhle dýlce a gramáži a sedí to jak perdel na hrnec.

                              NKondrakar - Profil | Ne 17.9.2017 21:15:45

                              fheavy >> Díky, Karle :-))) ale na sraz beru powermeshky. Nejsem blázen. Na jesetery mam "štěstí" a to už chce utahováky, ne Blacka.

                                NColasrumem - Profil | Ne 17.9.2017 21:15:12

                                fheavy >> To si pořídil právě na to, aby seděl vedle tebe a smotal ti ty tvoje VIP rákosky:o)))) Jen dotaz, ty na to máš oko, nebudou malý ultegry 5500 moc mohutný na ty 390cm 150g bertíky? Zatím tam mám Ticu glat 5000.

                                  NxDanielS - Profil | Ne 17.9.2017 21:15:06

                                  Kondrakar >> Mám 390tky...

                                    NKondrakar - Profil | Ne 17.9.2017 21:14:31

                                    René >> Doufam. Ale myslim, že kapr 70-80+ by si už se mnou vytřel pozadí.

                                      NKondrakar - Profil | Ne 17.9.2017 21:13:45

                                      Dědek >> Bohužel. Když bojuju s rybou, nemam ani myšlenku na focení. Tyhle menší kapři ho pořádně neohnou. S tou 64kou, to bylo něco jinýho. Ohlej do podkovy :-)))

                                        Nfheavy - Profil | Ne 17.9.2017 21:12:04

                                        Kondrakar >> pekny ulovky i proutek,jen doufam ze z touhle sestavou nebudes chytat nekde blizko mne na srazu:-) :-) :-)

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj