S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NquietJT - Profil | Ne 17.9.2017 13:47:09

xDanielS >> v poradku se vyzna kazdej,v chaosu jen nekdo😀

    NxDanielS - Profil | Ne 17.9.2017 13:44:06

    René >> Systém chaosu!

      NRené - Profil | Ne 17.9.2017 11:13:02

      xDanielS >> Jak ty to zvládáš :-) já už mám ze všech těch prutů v hlavě pořádný hokej :-) ale na ty heavyčka jsem zvědav, tak se těším na info :-)

        Nmilans14 - Profil | Ne 17.9.2017 10:59:19

        xDanielS >> OK, očekávám podrobné info, zejména toho monster medium. 😉

          NxDanielS - Profil | Ne 17.9.2017 10:58:45

          Dnes se kouknu na zoubek těm Prestonům. Equis, Monster medium a heavy. 😀

            Nfheavy - Profil | Ne 17.9.2017 10:15:31

            xDanielS >> Hobiti:-)

              NxDanielS - Profil | Ne 17.9.2017 10:13:37

              milans14 >> Samozřejmě že je! :-D Jen jsem varoval, že závodníci to mají postavené jinak, než hobbíci.

                Nmilans14 - Profil | Ne 17.9.2017 10:03:05

                xDanielS >> No já doufám, že snad na tom není nic špatného když se zeptám ? :))

                  Nfheavy - Profil | Ne 17.9.2017 9:54:43

                  xDanielS >> :-) :-) :-) :-)

                    NxDanielS - Profil | Ne 17.9.2017 9:47:45

                    milans14 >> Ty jsi pořád jen samá poradna :-D Jen prosím ber v potaz, že pánové jsou závodníci a ti mají některé věci úplně jinak :-)

                      NquietJT - Profil | Ne 17.9.2017 9:21:19

                      Abych tedy doplnil info...
                      Je to chlapák, 3,70 cm, 52 cm. Narozen včera před 11, takže skoro poledńák. Nakonec šel císařem, před tím dal mamině pěkně zabrat, pořád se věřilo v klasiku. Až na sál jsem byl celou dobu u toho.
                      Oba jsou v pohodě, ve dvě za nima jedu, konečně se potkáme všeci tři :)

                        Nvaereckoff - Profil | Ne 17.9.2017 9:20:35

                        quietJT >> gratulaceeeeee :)

                          NRené - Profil | Ne 17.9.2017 9:10:21

                          quietJT >> Sakra chlape, nějaké bližší info o životním úlovku by bylo? víš že je to tu dá se říci povinností :-)
                          Pozdravuj od nás potomka i maminu, přejeme jen to nej, nej, nej do života. A hlavně ať je to rybářka, nebo rybář :-)

                            NxDanielS - Profil | Ne 17.9.2017 8:57:42

                            quietJT >> Vééééliká gratulace!

                              NquietJT - Profil | Ne 17.9.2017 8:14:53

                              Dekuji za gratulace, snad to bude dalsi rybar do rodiny

                                NTrdlik - Profil | Ne 17.9.2017 8:02:55

                                quietJT >> krasne ditko, gratuluju! :-)

                                  Nmilans14 - Profil | So 16.9.2017 23:30:29

                                  quietJT >> Gratulace a ať dělá jen radost.

                                    NJirka.G - Profil | So 16.9.2017 23:27:49

                                    quietJT >> to bych řek ,že to nebylo snadný ,takovej cvalda

                                      Nfheavy - Profil | So 16.9.2017 23:16:50

                                      quietJT >> tak si to uzij čus:-)

                                        NquietJT - Profil | So 16.9.2017 23:07:25

                                        kubah >> muj prvni a hned zivotni kousek :)

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj