S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NquietJT - Profil | So 16.9.2017 23:06:36

Kondrakar >> diky

    NquietJT - Profil | So 16.9.2017 23:06:21

    fheavy >> Casem z nej urcite bude nejvetsi ryba v reviru :)
    Byl to boj, neslo to hladce, ale vysledek stoji za to.

      NKondrakar - Profil | So 16.9.2017 22:49:38

      quietJT >> Gratulka :-)))

        Nfheavy - Profil | So 16.9.2017 22:46:20

        quietJT >> gratuluju !
        Uz mu zacinaji rust ploutve:-) :-)

          Nkubah - Profil | So 16.9.2017 22:44:43

          quietJT >> zatím ještě tento úlovek nemám, tak nevím :-)

            NquietJT - Profil | So 16.9.2017 22:39:12

            kubah >> Neznas lysou formu? :)
            Zapijet se bude, ale ne dnes

              Nkubah - Profil | So 16.9.2017 22:37:07

              quietJT >> ale kde má šupiny ? :-(

              Gratulace, velká :-)) Zapít :-)

                NquietJT - Profil | So 16.9.2017 22:36:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Dnešní životní úlovek, udělal obrovskou radost :)

                  NNavrc - Profil | So 16.9.2017 20:14:27

                  milans14 >> mrkni na mivardi premium 145 cm. velice slušnéj polstrovanej futrál na feeder ideál.

                    Nmilans14 - Profil | So 16.9.2017 19:14:46

                    RomanS >> No za ty prachy vypadá dobře a něco se mi vybavuje, že už jsem o něm někde četl a chlapi si ho chválí. Jen škoda, že není tří komorový...

                      NRomanS - Profil | So 16.9.2017 19:11:26

                      milans14 >> Ano, to je on. Dáš tam 2 feedry s navi velikosti 4000 od daiwy. Plus popřipadě tyčku a do bočních vidličky bez rohatinek. Víc v tom nepřevezeš ale ono to vlastně stačí aspon ti tam nemá co poškodit očka zbytek věcí vozím v ryb. Tašce z lidlu 😀 a krmeni v kyblu.😊

                        Nmilans14 - Profil | So 16.9.2017 19:00:50

                        RomanS >> Ahoj Romane, no právě že to chci na feeder, nějaký odkaz na toho catchmana , že bych se mrknul, Díky.

                        Edit: je to ono ?

                        https://www.tropicliberec.cz/dvoukomorove-pouzdro-n​a-pruty-carp-system-catchman-c-s/

                          NRomanS - Profil | So 16.9.2017 18:55:05

                          milans14 >> mám ho doma vozím v něm sumcovky nebo teleskopy... je to klasické látkové pouzdro vleze se do něj všechno, ale na navazané feedry určitě nebrat. Na ty jsem koupil catchmana a spokojenost😊

                            Ntuzemak - Profil | So 16.9.2017 18:01:37

                            milans14 >> ahoj,mam ho asi 5 let,v pohodě tam vše potřebny vleze,3 pruty i s navi,ručka na podběrák,skládaci očko,vidle i deštnik,v bočnich kapsach mám noty a krabičku z bižu i krmitkama,zipy drži,nic se mě netrhá,takže spokojenost..

                              Nmilans14 - Profil | So 16.9.2017 17:48:47

                              Zdravím, váš názor na toto pouzdro, či máte doporučení na jiné? Díky

                              http://www.mivardi.cz/produkty/pouzdra-batohy-a-tas​ky/obaly-na-pruty-camo/obal-na-pruty-multi-camo-130​cm-new/

                                NxDanielS - Profil | Pá 15.9.2017 10:52:06

                                RomanS >> 0,25 je a bude i v 1000m návinech i v Buldozeru...

                                  NWillow - Profil | Pá 15.9.2017 10:51:36

                                  RomanS >> Dělá :Rybina cz

                                    NRomanS - Profil | Pá 15.9.2017 10:47:27

                                    xDanielS >> prosímte dělá se ten vlasec prologic mimicry v barve urban v 0.25? Všude je az od 0.28

                                      NWillow - Profil | Pá 15.9.2017 8:58:48

                                      xDanielS >> Znám jednu hlášku.:-)Kdo z nás na to má.!:-))
                                      A nebo ty ceny někdo sečte a přepočítá to na kilogramy hovězího masa.:-)))))
                                      O jednom bych tady věděl.;-))))))))

                                        Nmilans14 - Profil | Pá 15.9.2017 8:39:09

                                        xDanielS >> Parádní práce.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj