S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NxDanielS - Profil | Pá 15.9.2017 5:49:45

Willow >> Koule Starbaits patří mezi levnější. Kilo Red One 359, kilo Monstera 299Kč, půl litru boosteru MC 245Kč. Dražší jsou háčky, ty stojí 149Kč a o Krystonu už vůbec radši nemluvím. A je teď akce 15%, takže to bolí ještě méně :-)

    NxDanielS - Profil | Pá 15.9.2017 5:40:13

    Daty >> U 20mm už nepoužívám formičku, ale namáčknu to rukou. Je to celkově pak trošku větší granát, ale to mi nevadí.

      NWillow - Profil | Čt 14.9.2017 23:18:35

      RomanS >> Mně šlo spíše o tu kvalitu vlasce,návazce a háčku,to je to nedůležitější,on i booster je pěkně drahý a o cenách koulí ani nemluvě,jsou za 200/kg ale i za 500/kg.:-)

        NDaty - Profil | Čt 14.9.2017 23:05:02

        xDanielS >> Do Korum method krmítka mi nevleze (resp. s obtížemi vleze) ani 14mm peleta - pokud ji tedy chci mít zamáčklou uvnitř. To jsi ty 20 mm tolik okrájel?

          NRomanS - Profil | Čt 14.9.2017 22:59:39

          Willow >> No pstruží peletky se dají sehnat levně, zalité boostrem.... na háčku 1 kula.. to přece není drahý lov :) Pokud tam kule i neházel :)

            NWillow - Profil | Čt 14.9.2017 22:46:17

            xDanielS >> Pěkný.!!
            To vše dokazuje že i s cenově přijatelným prutem a navi si lze pěkně zarybařit.To,že zbytek sestavy vlasec,návazec ,háček,návnada a nástraha je už z trochu jiné cenové kategorie je zas doklad že tato kombinace funguje.;-) Ryby neumí číst,ale občas moc dobře vědí co je nahozeno ve vodě.;-)

              NxDanielS - Profil | Čt 14.9.2017 22:27:39 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Dnes nádherný den u vody. Blížící se podzim začíná vše malovat pastelovými barvami. Den začal zalitý sluncem a skončil deštěm s vychřicí. Povedlo se mnoho krásných ryb i jeden pěkný dubble, menší z kaprů měřil 46cm.

              Korum feedry 390/120, Korum reels 5000, Gamakatsu G-Line 0,26mm, cca 10m Daiwa J-Braid 0.13mm, Berkley Flourocarbon 0.60mm cca 60cm, Korum method 60g, Kryston Jackal 20lb cca 10cm, Starbaits Powerhook CurvedShank v8, návnada 4mm pstruhové pelety máčené ve vodě s boostrem Starbaits Probiotic Monster Crab, nástraha Starbaits Probiotic Monster Crab a Red One 20mm okousané na dumblesky 😀

                NJirka.G - Profil | Čt 14.9.2017 21:11:11

                Colasrumem >> dyt taky všechno nenosím to byla vyjímka

                  NColasrumem - Profil | Čt 14.9.2017 21:05:18

                  Jirka.G >> Já radši používám celou sezonu 3 věci a pak teprve řeknu, že fungují nebo ne. Takže tři věci mám vyzkoušené dlouhodobě a teď zkusím něco nového k tomu. Ale základ je pořád jasný:o))) Nemá rád milion krabiček, když to nebere nepomůžou.

                    NJirka.G - Profil | Čt 14.9.2017 21:01:26

                    Colasrumem >> já vím já sem na tom ujetej ato říkám každej rok že už to nebudu kupovat

                      NColasrumem - Profil | Čt 14.9.2017 20:52:48

                      Jirka.G >> vzdyt uz toho mas plny auto. Ja pouzivam 3 veci, ktere funguji a ted jsem zkusil dve od Sonu. Nic vic nepouzivam.

                        NJirka.G - Profil | Čt 14.9.2017 19:49:33

                        Colasrumem >> dnes sem koupi K.huňáčka sardinku a kill krill ,Luděk řikal že to klukom na tuto ted de

                          NSpeedball - Profil | Čt 14.9.2017 19:48:46

                          kapr97 >> Jasná věc, snad se tam příští týden dostanu a pak bych se ozval.

                            NColasrumem - Profil | Čt 14.9.2017 19:42:32

                            Jirka.G >> nebyl jsem u vody.

                              NJirka.G - Profil | Čt 14.9.2017 19:38:05

                              Colasrumem >> už si vyzkoušel ty žlutý pelety?

                                NColasrumem - Profil | Čt 14.9.2017 19:24:18

                                milans14 >> ja jsem jen nepochopil pointu toho dotazu.

                                  NJirka.G - Profil | Čt 14.9.2017 19:20:08

                                  milans14 >> no a ted se teda můžeš ptát kterej názor je správnej jinak to nevidím

                                    NWillow - Profil | Čt 14.9.2017 19:16:45

                                    milans14 >> M.M ti napsal zhruba to jisté jako já.;-)))

                                      Nmilans14 - Profil | Čt 14.9.2017 19:14:29

                                      Willow >> Víc hlav, víc ví a víš jak to je - 10 právníků a 10 názorů. :))))))))

                                        NWillow - Profil | Čt 14.9.2017 19:13:16

                                        milans14 >> Ty nám tady ale vůbec nevěříš.!!!??!!:-))
                                        Zase další dotaz v Poradně.!!

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj