- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
S feederem na kapry
Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
835x v oblíbených a 25x v ignorovaných.
já 2 - Profil | Čt 14.9.2017 9:33:19
milans14 >> Já feeder and carp a přesně, taková kudrlinka to je, že s tím nejde pořádně chytat
milans14 - Profil | Čt 14.9.2017 9:33:11
No ještě se objevila tahle novinka: http://www.sarfix.cz/Preston-Sinking-Feeder-mono-150-m-d671.htm
milans14 - Profil | Čt 14.9.2017 9:31:16
No já měl namotán " Cralusso Feeder Energy " , ale musel jsem ho dát pryč, protože se kroutil, jak had, po pár náhozech byl drsný a hrbatý ,no děs.
Jirka.G - Profil | Čt 14.9.2017 9:28:15
milans14 >> používal sem i Asso ultra ale vrátil sem se k trabuccu,tenasso je dobrej na tenký návazce
já 2 - Profil | Čt 14.9.2017 9:25:40
milans14 >> Raptor, teď mám od 18 výš namotané jen technium a nějaké cralluso, ale to už nikdy.
S tím techniem jsem spokojenej
S tím techniem jsem spokojenej
já 2 - Profil | Čt 14.9.2017 9:22:33
milans14 >> Ale poslední dobou ho opouštím ze třech důvodů
1. začínám mít problém ho sehnat
2. mám pocit, že je horší než dřív
3. zdražil a pomalu se už nevyplatí.
1. začínám mít problém ho sehnat
2. mám pocit, že je horší než dřív
3. zdražil a pomalu se už nevyplatí.
Jirka.G - Profil | Čt 14.9.2017 9:21:36
milans14 >> používám trabucco čirej ted25.,chytám method40-50+ Futr,podle mě hodně dobrej vlasec,ale nevnucuju!!!
já 2 - Profil | Čt 14.9.2017 9:13:14
milans14 >> O tolik ne kor u toho method feederu a na ostatní rybaření, někdy se prostě nedá nic jiného dělat...
Osobně si myslím, že rozdíl je v barvě. Mám ten invisitec a je to dobrý vlasec, není nejlepší co jsem měl, ale jelikož nevím, jak se ten nejlepší jmenoval, používám to technium invisitec a esox raptor
Osobně si myslím, že rozdíl je v barvě. Mám ten invisitec a je to dobrý vlasec, není nejlepší co jsem měl, ale jelikož nevím, jak se ten nejlepší jmenoval, používám to technium invisitec a esox raptor
milans14 - Profil | Čt 14.9.2017 9:10:02
já 2 >> No mám tam na konci 0,26 a 0,28 tak je to lepší. Spíš mi šlo o to, jestli ta sestava se třeba nestane méně citlivou....
No na příští sezonu chci zkusit buď VLASEC SHIMANO TECHNIUM 200M - nebo VLASEC SHIMANO TECHNIUM INVISITEC . Jen nevím, jaký je mezi nimi rozdíl.
No na příští sezonu chci zkusit buď VLASEC SHIMANO TECHNIUM 200M - nebo VLASEC SHIMANO TECHNIUM INVISITEC . Jen nevím, jaký je mezi nimi rozdíl.
já 2 - Profil | Čt 14.9.2017 9:03:37
milans14 >> Tak pokud se to neděje na místě, kde je prostě mraky sláviček, nebo kamenů, zkusil bych jiný druh vlasce, a ten nejdražší nemusí být nejlepší. A pokud jsou na místě slávičky, nebo ostré kameny, dej tam na konec 5 m něčeho silnějšího, ale pozor na uzel, musí projít koncovým očkem
milans14 - Profil | Čt 14.9.2017 8:57:10
já 2 >> Očka se zdají být OK a prut Korum Feeder 12' - 90 g , krmítka na průběžku hranatá, kulatá, drátěná, hladká "plechová" , průjezd takový ten barevny ( černo modrý) . Ale dělá to i u method , kdy je vlasec bez čehokoliv, jen na konci method krmítko...
já 2 - Profil | Čt 14.9.2017 8:55:13
milans14 >> Co očka prutu? Kontrolovals? a co je to za prut? a co máš za krmelce a v jakých průjezdech?
milans14 - Profil | Čt 14.9.2017 8:52:26
Zdravím,
používám kmen 0,18 a 0,22 vlasce které nejsou zrovna levné , je u nich uváděna vysoká oděru schopnost ap. a přesto jsem začal po určité době trhat při náhozu sestavy. Jsem ve feederu nováček a z počátku jsem tomu tak nějak něvěnoval pozornost až už mi to fakt přišlo divné a připadalo mi, jako by vlasec v očkách vrzal, drhnul a zjistil jsem, že vlasec je drsný, zvrásněný, jak já říkám " chlupatý jak angrešt". tak jsem 2 m ustřihl, znovu navázal a po 5-6 hodinách, někdy po dvou návštěvách opět to samé. No říkal jsem,si že takto pokračovat bude cívka za chíli prázdná a tak mě napadlo použít 3m vlasce 0,26 - 0,28 , no a situace se trochu zlepšila stran toho poškozování oproti tenších vlasců. Ptám se - má toto řešení nějaký zásadní negativní vliv na citlivost sestavy ? Montáže střídám - method, průběžka. Děkuji.
používám kmen 0,18 a 0,22 vlasce které nejsou zrovna levné , je u nich uváděna vysoká oděru schopnost ap. a přesto jsem začal po určité době trhat při náhozu sestavy. Jsem ve feederu nováček a z počátku jsem tomu tak nějak něvěnoval pozornost až už mi to fakt přišlo divné a připadalo mi, jako by vlasec v očkách vrzal, drhnul a zjistil jsem, že vlasec je drsný, zvrásněný, jak já říkám " chlupatý jak angrešt". tak jsem 2 m ustřihl, znovu navázal a po 5-6 hodinách, někdy po dvou návštěvách opět to samé. No říkal jsem,si že takto pokračovat bude cívka za chíli prázdná a tak mě napadlo použít 3m vlasce 0,26 - 0,28 , no a situace se trochu zlepšila stran toho poškozování oproti tenších vlasců. Ptám se - má toto řešení nějaký zásadní negativní vliv na citlivost sestavy ? Montáže střídám - method, průběžka. Děkuji.
já 2 - Profil | Čt 14.9.2017 8:46:48
Dědek >> Starý med je stále dobrý med, i ten co se našel v pyramidách, je stále k jídlu.
Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj
Čtenáři této diskuse také sledují
Method feeder a vše kolem něj40291
Feederařina na řece64300
Korum - vše kolem téhle značky9590
Pickermánia-ultra light fishing49047
Klub Fanoušků Feederů Daiwa.10512
Preston - vše kolem této značky.4055
Pelety Sonubaits a minikuličky Cralusso3798
Feeder videa - výběr MM201
Klub fanoušků SPRO+Döme Gábor5730
Vše kolem parmových prutů Bárbel.6058
Živě na MRK.cz
Kde to žije - feeder
PoFeederařina na řece 64302
PoPickermánia-ultra light fishing 49047
PoFeeder v okolí Zlína 4581
PoGURU - vše kolem téhle značky 6269
NeKlub fanoušků SPRO+Döme Gábor 5730
NeS feederem na kapry 96912
ÚtDrennan - zkušenosti, rady, tipy 1367
. . . Klub Fanoušků Feederů Daiwa. 10512
. . . Korum - vše kolem téhle značky 9590
. . . Preston - vše kolem této značky. 4055
. . . Rohlikove boilie - vyroba 107
. . . Jihočeská Feederliga . 9457
Co je nového - feeder + obecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - feeder
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - feeder
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
4.7.Feeder Talian 2
4.7.Malovidy - jednotlivci (feeder)
4.7.IV. hnanický feeder cup 2026...
11.7.Feeder 1×1 Talian
17.7.1 místo 60000 2×20 hodin Talian
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
15.8.Method Feeder Talian první.misto...
22.8.Feeder Talian 3











