S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Ndraveček - Profil | Čt 14.9.2017 8:40:28

xDanielS >> správná volba, dnes ti budou rvat pruty do vody ;-)

    Nkapr97 - Profil | Čt 14.9.2017 8:39:59

    milans14 >> Myslím, že nějaké drobné dělají ale asi jsou jen do PVA (4 nebo 6mm). Ještě jsem je neměl. Já od nich beru jen kuličky 20mm. Na 10 a 14mm mi to brala často bílá ryba

      NDědek - Profil | Čt 14.9.2017 8:38:13

      Luboš22 >> Ahoj. Jj
      tygří ořech, máčený v cukru a melase 4 dny, potom převařeny 30 minut, máčený další tři dny a po přidaní dvou lžic starého medu a ještě trochu melasy, právě opět 30 minut povařeno :-)

        NLuboš22 - Profil | Čt 14.9.2017 8:29:39

        Dědek >> Jardo co to je? Připomíná mně to jak tygří ořech a nejakou melasu.

          Nmilans14 - Profil | Čt 14.9.2017 8:26:40

          kapr97 >> Díky, ale tohle neznám, to jsou nějaké chytací pelety?

            Nkapr97 - Profil | Čt 14.9.2017 8:23:02

            milans14 >> Red one

              Nmilans14 - Profil | Čt 14.9.2017 8:21:05

              xDanielS >> Ahoj, co je RO ? ☺

                NDědek - Profil | St 13.9.2017 22:10:51

                Další rybí dobrota připravena na Slovensko :-)

                  Nkapr97 - Profil | St 13.9.2017 21:59:41

                  MiPo >> Zkoušel jsem ho v létě, jen přehrady a dalo se to, záběrů celkem dost ale kapra většího 55cm jsem na to nechytl (většinou měli kolem 40cm). Kapr se na to dá chytit poměrně rychle. Rozhodně RO je lepší ale i tohle se dá.

                    Nfheavy - Profil | St 13.9.2017 21:52:24

                    Speedball >> zalezi taky jaky hulky si vyberes,ale to ja porovnavat nemuzu mam jenom Xperty 2,2lb,kdyz jsem mel moznost drzet treba theory barbel od daiwy tak ty jsou o kus jemnejsi ,zalezi co preferujes:-)

                      NSpeedball - Profil | St 13.9.2017 21:35:19

                      fheavy >> Díky - přesně to, od toho čekám :-) Tak uvidíme, snad se k nim brzo dostanu a vyzkouším je

                        Nfheavy - Profil | St 13.9.2017 21:02:38

                        Speedball >> jo mrkni sam a uvidis,ja muzu rict ze je to prinejmensim dobra funkcni zmena,tim jsem ale na feeder neprestal chytat,jenom obcas beru jiny pruty,hodnotit to zatim moc nechcu ,je to kratka doba,ale akcne jsou to bezchybny,pekny hulky.

                          NTomais - Profil | St 13.9.2017 20:58:45

                          René >> Já už si GLM ve větší ráži vyzvedl a pak se ještě uvidí co Daňour objednal

                            NSpeedball - Profil | St 13.9.2017 20:54:23

                            fheavy >> Jojo, viděl jsem, respektive jsem to četl v jiné diskuzi :-) Musím se zajet k Chytilovi pozkoušet, abych se rozhodl, jestli do toho jít, nebo ne a popřípadě, do kterých :-)

                              Nfheavy - Profil | St 13.9.2017 20:48:11

                              Speedball >> no ja uz jsem jedny poridil:-)
                              Takovy prijemny zpestreni.

                                NRené - Profil | St 13.9.2017 20:39:51

                                Tomais >> Je to tak. Mám objednaný další do zásoby :-)

                                  NSpeedball - Profil | St 13.9.2017 20:34:05

                                  fheavy >> Pobavilo mně to hodně :-D Ale teď mířím na parmové pruty, které mně leží v hlavě delší dobu :-)

                                    Nfheavy - Profil | St 13.9.2017 20:32:45

                                    Speedball >> to bys mel:-) :-) :-)

                                      NSpeedball - Profil | St 13.9.2017 20:22:50

                                      kubah >> Taky sem si toho před chvíli všiml - kliknu na odkaz a manželka vedle mě "ty jo, 3800 za 6 prutů, do toho běž" :-D Holt si asi něco budu muset koupit :-D

                                        Nkubah - Profil | St 13.9.2017 20:19:41

                                        AKČNÍ NABÍDKA!!!! Oblíbená serie feederových prutů Preston Competition Pro je nyní se slevou 15 %. Proto neváhejte a rychle objednávejte, sleva platí pouze do vyprodání zásob !!!

                                        :-o

                                        http://www.sarfix.cz/search-engine.htm?slovo=CPRS&s​earch_submit=&hledatjak=2

                                        :-)

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj