S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Tomais - Profil | St 13.9.2017 20:17:07

René >> jak říkáš předsedo.A na obojí to šlo pěkně

    jaro74 - Profil | St 13.9.2017 20:16:35

    xDanielS >> Daniel tiež som ešte nezaznamenal že by mi nejaké "gule" smrdeli 🙂 ja mám tie "smrady" rád 🙂. Niekedy sa pristihnem že to fetujem 😀

      MiPo - Profil | St 13.9.2017 20:08:48

      kapr97 >> jak ti chodí coconut a kdy

        René - Profil | St 13.9.2017 20:04:24

        Tomais >> Voní to pěkně a dobře to chytá :-)

          Tomais - Profil | St 13.9.2017 19:45:12

          xDanielS >> tak to měl Renouš asi vyčuchlej pytlík,pár koulí mi poskytl a žádném extra smrádek jsem taky nepocítil :-)

            xDanielS - Profil | St 13.9.2017 18:49:59

            Emilooo >> A ták... Céčko, tak to nic :-)

              René - Profil | St 13.9.2017 18:49:39

              xDanielS >> Taky je to můj favorit i GLM :-) když to chutná mě, tak musí i rybám :-D

                Emilooo - Profil | St 13.9.2017 18:45:20

                xDanielS - Candoše vypínám ve vodě a co nejrychleji.Na focení není čas.

                  xDanielS - Profil | St 13.9.2017 18:40:25

                  René >> Renouši, tobě voní i monster. Neznám nikoho jinýho, komu by voněl monster....

                    xDanielS - Profil | St 13.9.2017 18:39:30

                    Emilooo >> Nený foto.....

                      René - Profil | St 13.9.2017 18:22:12

                      xDanielS >> Kdo ti to nalhal :-D zdar Danouši :-)
                      Přišlo zbožíčko pro Renouše?

                        Emilooo - Profil | St 13.9.2017 18:22:02

                        skwor -Neco sem lapl,v pondělí.

                          xDanielS - Profil | St 13.9.2017 18:17:23

                          Dědek >> Ne. Signal je do čpavku, Kill Krill je magi, 3XLko smrdí jako ho*no, ale Monster prostě smrdí :-D

                            René - Profil | St 13.9.2017 18:03:06

                            Kondrakar >> 3xlko chytám jak pelety, dumbellsky i kule. Mám to neustále v tašce. Stejně tak i Kill Krill, i Gigantiku. Za mě super.

                              Dědek - Profil | St 13.9.2017 17:48:10

                              xDanielS >> jaký smrad to je? Můžeš to k něčemu přirovnat?

                                xDanielS - Profil | St 13.9.2017 17:46:22

                                kapr97 >> Jak komu a jak kdy. Kámoš s ní musel z domu :-D Kdybych domů donesl Monster, tak půjdu taky, to jsem si jistej :-D

                                  xDanielS - Profil | St 13.9.2017 17:42:47

                                  Buffalo1969 >> Smrdí fakt dost. Ještě když k tomu otevřu Signal, tak i mouchy začínají chodit pěšky.

                                    kapr97 - Profil | St 13.9.2017 17:40:09

                                    xDanielS >> Díky za odpověď, k tomu aby vedle mě málo kdo vydržel sedět mi stačí kvašená kukuřice. Prej taky smrdí ale mně to tak hrozné nepřijde. Po zkušenostech s RO a coconutem ho příští sezónu vyzkouším (letošní mi bohužel končí)

                                      Buffalo1969 - Profil | St 13.9.2017 17:38:24

                                      xDanielS >> myslíš, že fakt tak strašně smrdí???....:o)

                                        xDanielS - Profil | St 13.9.2017 17:30:00

                                        kapr97 >> Hoj, Monster mi chytá větší ryby a zařadil jsem si ho vedle RO do stále výbavy. Hlavně má jednu ukrutnou výhodu proti RO, když ho používáš, nikdo vedle tebe nechce sedět :-D

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj