S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Nkapr97 - Profil | St 13.9.2017 17:27:19

xDanielS >> Když to srovnáš s Red one, které je lepší? Monstra jsem ještě nezkoušel

    Nskwor - Profil | St 13.9.2017 16:29:54

    Emilooo >> A dařilo se? Až půjdeš příště, dej vědět.

      NxDanielS - Profil | St 13.9.2017 15:59:35

      Dědek >> Ne, jen jsem si objednal 2x2,5kg ve 20mm, to brzo zmizí, chytám to teď pořád :-)

        NEmilooo - Profil | St 13.9.2017 15:54:44

        skwor - Ted sem chodil docela pravidelně.

          NDědek - Profil | St 13.9.2017 14:45:55

          xDanielS >> sakra, ty jsi vykradl banku? :-)))

            NxDanielS - Profil | St 13.9.2017 14:37:30

            A je to tady! Zítra jdu na ně! :-D

              Nskwor - Profil | St 13.9.2017 13:12:31

              Emilooo >> Byl jsi teď někdy tady? V září tam pár vycházek mám, ale nikdy jsem Tě tu poslední dobou neviděl.

                NRK - Profil | St 13.9.2017 9:44:06

                Kondrakar >> horší by to bylo obráceně. Na rohlíkáče nic a na Libora 103tka.
                A už by tu byl příběh na pět let....-:)

                  NKondrakar - Profil | Út 12.9.2017 23:37:44

                  Dědek >> To vim už rok :-)))

                    NDědek - Profil | Út 12.9.2017 23:20:41

                    Kondrakar >> už pláčeš zbytečně, na výrobu menších koulí nemá vercajk :-)))))))

                      NKondrakar - Profil | Út 12.9.2017 22:32:31

                      Emilooo >> Vidíš ho, chachara? Prý abych tě vydíral :-))) kam ten svět spěje?

                        NKondrakar - Profil | Út 12.9.2017 22:29:47

                        fheavy >> Taky netvrdím opak. Ale když nasadím třeba liborovku na jeden a na druhej dam ať už kuku, pikant, švestku či cokoliv jinýho, tak většinou mam záběr na to druhý než je liborovka. Tím neříkám nic proti nim. Bejt tam dýk, jindy nebo jinde, situace může bejt jiná.
                        Tejden zpátky sem si šel zavláčet na řeku. Kecam tam s chlapama a oni, že už tam jsou tejden, krmí kulema, kuku atd a max tloušti. Kapra neviděli. Pod nima seděl kluk a chytal na rohlíkový boilis. Než jsem se doplácal k němu, měl záběr a s rybou se rval hodinu. Výsledek kapr 103cm. Čuměli jsme všeci jak pitomí. Nejvíc ti chlapi, co tam byli už tejden.

                          Nfheavy - Profil | Út 12.9.2017 22:18:19

                          Kondrakar >> proto rikam/ a neuraz se/,tvoje hodnoceni kuli je pro mne nic nerikajici,ja tvrdim ze s Liborovejma kulama se da chytat minimalne stejne dobte jako s tema nej.od nejznamejsich vyrobcu.Ten kapr neceka na jednu kulicku scopex nebo monster crab to je potom o nahode,ktera muze a nemusi vyjit,mnohdy se staci pouze trefit do ryb a sminima vytezis maximum,a jindy houno.a je to taky dost individualni podle vody.

                            NDědek - Profil | Út 12.9.2017 22:14:06

                            Emilooo >> hmmm, není co dodat... škoda.

                              NEmilooo - Profil | Út 12.9.2017 22:12:19

                              Dědek - Nevydře nic,kdysi sem si pučoval válec s kolíbkou od kámoše na 14mm koule.Putovalo to ke mě přes celou republiku.Nadělal sem třeba 50kg a zase vrátil.Koule za 14 dní fuč a kámoš prodal mašinu i s válcem.Válec plus kolíbka se nechá udělat za desítku.

                                Nfheavy - Profil | Út 12.9.2017 22:12:01

                                Emilooo >> vsak o tom jsem mluvil,i vhodna doba je jeden z dulezitych faktoru ,a muzes mit kule treba pozlaceny

                                  NDědek - Profil | Út 12.9.2017 22:10:22

                                  Kondrakar >> prý účel, světí prostředky... :-)))

                                    NKondrakar - Profil | Út 12.9.2017 22:08:59

                                    Dědek >> Kamaráda? Styď se!

                                      NEmilooo - Profil | Út 12.9.2017 22:07:00

                                      fheavy - Já ted chodím na candáty.Jinak na tu vodu jezdi dva kluci,jsou tam po práci každý den a celí víkend .Chytají na koule od Kučeri,vždycky něco chytli ,víc nebo mín.Včera sem s nima mluvil a už neudělali záběr 9 dní a to ani krmítkáři na pufu.Tam ted ta ryba prostě nežere.

                                        NDědek - Profil | Út 12.9.2017 22:04:29

                                        Kondrakar >> tak se ho pokus něčím vydírat... :-)))

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj