S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Kondrakar - Profil | Út 12.9.2017 22:04:06

fheavy >> Tak když jdu s kulema, tak s nima aji krmím. Leč bohužel, nemam čas zakempit na týden u vody. Jdu na celej den, methoďák, partikl, kule. Kule pod háček a kolikrát bez záběru. Na druhym prutu je pod háčkem kuku a jdou kapři.

    Kondrakar - Profil | Út 12.9.2017 22:01:28

    Dědek >> To spíš. Mě odmítl vyrobit cokoliv pod 18mm :-)))

      fheavy - Profil | Út 12.9.2017 22:00:53

      Kondrakar >> ty to neni o tom ze by byly nejak zazracny,je to vprve rade o miste potom zakrm a spravne dobe,objektivne hodnotit koule to znamena pravidelne s nema chytat a taky aspon castecne krmit a hlavne pri vicedenim chytani a opakovaneotom se da neco hodnotit,pokud krmim beznym krmenim a obcas dam nejakou kouli pod hacek tak je to pro mne nic nevypovydajici a neobjektivni hodnoceni kouli :-) :-)

        Dědek - Profil | Út 12.9.2017 22:00:14

        Kondrakar >> Možná 18 mm? Ale asi jsou už trochu vysušené, Tak se mi zdají menší...

          Emilooo - Profil | Út 12.9.2017 21:58:41

          Kondrakar - To nevím.

            Kondrakar - Profil | Út 12.9.2017 21:56:50

            Dědek >> Cooooo?

              Kondrakar - Profil | Út 12.9.2017 21:56:20

              Emilooo >> Jestli to vyrábí i jako pelety do 14ky průměru, tak bych to vzal.

                Dědek - Profil | Út 12.9.2017 21:56:03

                Kondrakar >> myslím si, že mám ty koule 16mm...

                  milans14 - Profil | Út 12.9.2017 21:55:36

                  Dědek >> OK. Jasně.

                    Emilooo - Profil | Út 12.9.2017 21:53:45

                    Kondrakar - Tyhle koule se Karlovi povedli,proto je pořád prodává.Jinak co i po obr reklamě nešlape přestane vyrábět.Ale tyhle mu kluci ušatí namíchali dobře.

                      Kondrakar - Profil | Út 12.9.2017 21:53:20

                      Dědek >> No jasně, že od něj. Jeho methoďák je bomba. Nejmenší kule od něj mam 18ky, menší mi odmít vyrobit. Radějc chytam na menší průměry než na nějaký granáty. Jak malý máš ty?

                        Dědek - Profil | Út 12.9.2017 21:48:58

                        Kondrakar >> mě také fungují mnohem lépe pelety, ale myslím si, že je to těmi krátkými vycházkami..
                        Na které pelety jsi zvědavý? Od Libora? Chtěl jsem ti navrhnout, ať vyzkoušíš od něj pelety....
                        Edit: Navíc, já jsem si bral od Libora ten malý průměr těch kukliček...

                          Kondrakar - Profil | Út 12.9.2017 21:47:19

                          fheavy >> Ptám se ze zvědavosti. Kamarád o tom furt mele. Jeho nevlastní otec na to na Orlasu a na Labi nachytal hromadu krásnejch ryb. Takže to poslouchám pokaždý, když jdem na pivko. Tak mi zajímalo jakou s tim má zkušenost místní osádka.

                            Kondrakar - Profil | Út 12.9.2017 21:44:41

                            Dědek >> Mám klobinu i ten scopex-oliheň. Ani jedno mi moc nefunguje. Možná to je tim, že se tady kulema moc nebo vůbec nekrmí a nechytá. Ono vůbec na místních vodách mi boilí nějak nefunguje. Sem zvědav na ty pelety. Na ty mi to šlape líp a mam na ně krásný ryby.

                              fheavy - Profil | Út 12.9.2017 21:39:58

                              Emilooo >> jo to mas 100% pravdu,jenze tam kam jezdim je diky vode tech vetsich ryb porad min,:-)

                                fheavy - Profil | Út 12.9.2017 21:37:49

                                Kondrakar >> 3XL jsem chytaval a vetsinou do druhyho dne fungovaly,nic spatnyho,posledni dva roky kdyz jdu s koulama na vic dni tak chytam reku s mimat boilies a stojak s emiloo boilies,oboje sokromy dodavatele jeden J.morava a druhyho znas osobne,mluvim o cistym koulis ktery jsem letos provozoval na vic dni jen dve vypravy,ktery se mne bohuzel hevydarily uplne podle mych predstav,ale urcite ne kvuli koulim,ty jsou oboje furt stejne dobry,akorat si nemuzu vzit dovolenou tehdy kdy je dobry pocasi a voda/rasy/to isem letos netrefil idealne,ale presto sem neco chytl,hlavne na rece nam chybi voda jako sul,:-)

                                  Dědek - Profil | Út 12.9.2017 21:35:36

                                  Emilooo >> budu se těšit.... Nevím, proč musíš bydlet na druhé straně toho našeho světa :-)))

                                    Dědek - Profil | Út 12.9.2017 21:34:25

                                    Kondrakar >> já mám od něj klobásu a mám něco odchytáno....
                                    A to je prý více účinný ten krill...
                                    Kdybych byl schopný chodit k vodě více... Myslím, že by to bylo lepší...

                                      Emilooo - Profil | Út 12.9.2017 21:34:17

                                      Dědek - Ale mám další nápad na další stojan.-))Pak pošlu fotky.

                                        já 2 - Profil | Út 12.9.2017 21:33:09

                                        Emilooo >> Tak to snad ještě chvilku nebudu muset měnit...

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj