S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NRené - Profil | Ne 27.9.2015 21:08:11

falach >> No někdo to o víkendech nedá vůbec :-(

    NRené - Profil | Ne 27.9.2015 21:07:24

    Dr.happy >> Pěkná fotka :-)máš toho kapra vyfoceného celého?

      Nfalach - Profil | Ne 27.9.2015 21:04:58

      René >> Se ví. Krásnej víkend. Škoda, že ty víkendy jsou tak krátké.

        NKondrakar - Profil | Ne 27.9.2015 21:04:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        René >> Tak jasný. Ten velkej amur hodně překvapil a potěšil víc jak ti jeseteři. Ale největším překvapením byla tahle ryba. Karas 38 cm. Sebral 15mm red robinu s tou 10mm plovkou v půl třetí ráno.

          NKondrakar - Profil | Ne 27.9.2015 20:57:38

          falach >> To věřím. Měřils? Kolik měl?

            NRené - Profil | Ne 27.9.2015 20:57:04

            Kondrakar >> Tak hlavně že bylo fajn, o to konec konců jde :-)

              Nfalach - Profil | Ne 27.9.2015 20:55:16

              Kondrakar >> Vůbec se mu nechtělo ven. Byl jak poklice od popelnice. Za pár let dá zabrat hodně kolegům :)

                NKondrakar - Profil | Ne 27.9.2015 20:49:09

                falach >> Tak ten je hodně pěknej. Jestli přežije, bude z něj za pár let hodně zajímavá ryba.

                  Nfalach - Profil | Ne 27.9.2015 20:45:11 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  O víkendu mě přišel navštívit krásný kousek z vodní říše. Udělal radost a odplaval. Za pár let potrápí hodně rybářů. :)

                    NKondrakar - Profil | Ne 27.9.2015 20:42:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    René >> S kámošem jsme byli taky na soukromáku (čtvrtek, pátek) a bomba. Na feeder mraky malejch kaprů, dva amuři-50 a 84cm. Povedli se i tři jeseteři, z toho dva přes metrdvacet. Kroucená průběžka, návazec 25cm délky z 0,06 pletenky. Krmení sweet halibut, a pod háčkem 14mm peleta pikantní švestka s 10mm ananasovou plovkou od Mikbaits.

                      NRené - Profil | Ne 27.9.2015 20:31:40

                      chřenovák >> Jo 3xlko je mňamka pro kapříky :-) Kája to uvařil dobře :-)
                      Já byl na Slovensku, no a taky jsem si nějaké dobroty dokoupil :-) Zase jsem koukal i po věcech od Haldoráda, nakonec jsem je vynechal. Ale krmelce jsem si od Haldoráda nějaké dokoupil, sice jsou drahý ale jsou dobrý.
                      Zašel jsem si i na soukromák a dopadl jak sedláci u Chlumce :-( za pět hodin lovu chycen amur 67 a kapřík 55 to už jsem to začal házet na zdař bůh. Z krmného místa ani přejezd krmil jsem mixem pelet a kukuřice. Jinak nikdo nevytáhl nic co jsem viděl.

                        NSkřivánek - Profil | Ne 27.9.2015 13:03:22

                        Dr.happy >> Pěkný :) kolik měl?

                          NDr.happy - Profil | So 26.9.2015 23:54:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Zkouška method+pop up na řece....super

                            NKondrakar - Profil | St 23.9.2015 21:39:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Jeden dnešní šupík 40cm. Krmení sweet halibut od Mivardi, dvě zrnka bonduelky na háčku vel. 8. Kroucená montáž, návazec 0,18mm, kmen 0,23mm. Potěšil a plave dál. Prut ohnul do hokejky a tahal přes brzdu, pacholek :-D

                              Nchřenovák - Profil | St 23.9.2015 20:15:38

                              René >> Zase nějaký Kaja Nikl

                                NxDanielS - Profil | St 23.9.2015 16:24:53

                                Před 10ti minutami se mi utrhla....

                                  NAiwen - Profil | St 23.9.2015 15:02:40

                                  Ahojte chlapy... tak se k vam pridavam... dneska sem si dovezl nove hulky, nakoupil vse potrebne a za pul hodky jak se najim razim k vode. Dneska sem si nachystal plno dobrot, drcene pelety, varene konopi, repka, kukurice a D1 Feeder jezero.. Partikl sem zasypal vanilk. cukrem a pokapal olejickem jalapenos and garlic.... a pri vareni pridal morskou sul a par kulicek pepre... Uz se tesim. Dneska s normalni.krmelcem a malym hackem s vlasem....

                                    NKondrakar - Profil | St 23.9.2015 12:06:41

                                    Dart Ness chřenovák xDanielS - 23.9.2015 10:08:13 >> Díky moc.

                                      NDart Ness - Profil | St 23.9.2015 10:08:13

                                      Kondrakar >> Rozpustit ve vodě pak do směsi.

                                        NxDanielS - Profil | St 23.9.2015 6:34:03

                                        Kondrakar >> Do směsi...

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj