S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NRené - Profil | So 19.9.2015 11:48:37

FishGuarD >> Změny jsou zapotřebí :-) a hlavně u feederu. Co nějaké plovky.

    NRené - Profil | So 19.9.2015 11:47:16

    falach >> Co jim dáváte dobrého?

      Nfalach - Profil | So 19.9.2015 11:07:38

      René >> ahoj tak to machame s kamaradem a zatim jen jeden supinaček 53 u kamarada jinak mrtvo.

        NFishGuarD - Profil | So 19.9.2015 8:57:02

        René >> Tak od sesti to tam zase machame. Na krmnym a za se ryby ukazujou. I nejaky vetsi. Od rana ale ani potah. Netahaj ani rybari kolem. Dneska to bude boj. Nejaky napady ale jsou, tak zkusime kdyztak neco zmenit. Kdyby neco, tak se pochlubime 8).

          NRené - Profil | So 19.9.2015 8:49:06

          FishGuarD >> Tak jak vám to jde :-)

            NFishGuarD - Profil | So 19.9.2015 0:17:12

            Tak uleham na lehatko, jeste jsme chvilku vysedavali a klabosili.
            Ryba vuubec nejde a o tech vetsich ani nemluve. Vlastne se nejvic chytalo mezi 10 a 15hod.
            Neco jsme zakrmili, zejtra se uvidi. Osobne si od toho nic neslibuji, ale treba bude vsechno jinak 8).
            Temer vsechny moje ryby chyceny na prubeznou montaz s method krmitkem a peletou v krmitku. Nejvetsi ryba siroko daleko byl kaprik 55cm. To je skoro hodne mizerna bilance 8(.
            Budik je nastelovanej, zejtra je novej den.

              NRené - Profil | Pá 18.9.2015 21:51:39

              falach >> :-))) není nad to mít to vše naplánované :-) taky písni jak to jde.

                NRené - Profil | Pá 18.9.2015 21:48:28

                FishGuarD >> Tak jim to nandej , co se do nich vejde :-) písni jak to jde.

                  NRené - Profil | Pá 18.9.2015 21:41:39

                  K321 >> Už se těším :-) no podělal jsem co se dalo, tak zase taková sláva to není. Jak bude trochu času, tak písnu jak dopadlo druhé kolo.

                    NFishGuarD - Profil | Pá 18.9.2015 13:38:18

                    falach >> At se dari!

                      Nfalach - Profil | Pá 18.9.2015 12:12:54

                      FishGuarD >> No já to připravím u vody a kamarád dorazí o něco později, uvidíme zda budou nějaké úspěchy. Zatím ahoj. :)

                        NFishGuarD - Profil | Pá 18.9.2015 12:07:38

                        falach >> Mas to pekne rozvrzeny. Uz mam trochu naskok 8). Sest ryb celkem. Vsechno jen na method. Kapri pelety od Konopaska slapou. Nikdy jsem tu nechytl dve plotice v jeden den 8). Prave prijizdeji kolegove, tak jsem na ne zvedav.

                          Nfalach - Profil | Pá 18.9.2015 11:33:49

                          FishGuarD >> Letim na oběd, přečtu meily, zajdu na záchod a můžu jít :) Už, abych byl rozvalenej v křesle u vody. :)

                            NFishGuarD - Profil | Pá 18.9.2015 10:55:49

                            falach >> To uz to mas za par 8). Jestli mas mezitim jeste obed, tak ses co nevidet v aute. Ja uz mam ctyri rybky, nej 50cm supik. Prekvapilo me, jak je na 5oz spici videt povesena plotice na 70m 8)

                              Nfalach - Profil | Pá 18.9.2015 10:10:10

                              FishGuarD >> Paráda, krk je zpět :) V práci to koušu jak se dá. Už, aby bylo po jedné hodině . Upaluju také k vodě na víkend. :)

                                NFishGuarD - Profil | Pá 18.9.2015 9:51:45

                                Tak ted je to konecne spravne.
                                Mezitim na method krmelec mini kaprik, tak treba to vypukne 8).

                                  NFishGuarD - Profil | Pá 18.9.2015 9:17:16

                                  falach >> Tak jeste ze to dobre dopadlo ;)

                                    Nfalach - Profil | Pá 18.9.2015 9:05:00

                                    FishGuarD >> Skoro jsem si zlomil krk. :) Ještě, že to není vzhůru nohama. To bych fakt nedal :) :) :)

                                      NFishGuarD - Profil | Pá 18.9.2015 9:00:06

                                      Omlouvam se Renemu, jsem na mobilu a nejak se mi nedari. Fotky se mi nedari zpravne natocit. Takze bez fota 8(. Radsi zadnou, nez naklopenou 8).

                                        NFishGuarD - Profil | Pá 18.9.2015 8:52:01

                                        Zdravim vsechny pracujici 8).
                                        Tady to je naprosta nadhera. Pred dvema hodinami jsem zacal vikendovou chytacku. Nakobrovano cca 50 kulicek a uz jen cekam, na prijezd kolegu. Zatim siroko daleko chycen jen jeden cejn. Jdu si udelat kavicku. Pokud se bude dit neco zajimaveho, budu informovat 8). Skoda, ze se mi nepovedlo vlozit spravne fotku 8(.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj