S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

MiPo - Profil | Út 8.9.2015 21:40:51

unudle >> No tak jsem chtěl jet do Mivardi pro ten držák s lavorkem a když se JO přestěhoval tak bude stolek

    MiPo - Profil | Út 8.9.2015 21:36:36

    unudle >> Tak to víš kafíčko atd.:-)))

      unudle - Profil | Út 8.9.2015 21:21:53

      MiPo >> Zase děláš kšefty Ouřadovi:-) Ten si tě asi hejčká.

        MiPo - Profil | Út 8.9.2015 21:17:43

        unudle >> Mám ho vyhlidnutý v BB

          unudle - Profil | Út 8.9.2015 20:47:46

          MiPo >> Jo vysoký je až až a stolek se hodí vždycky, vyndáš si na něj co budeš potřebovat a nemusíš se furt přehrabovat v tašce.

            Dr. Greenthumb - Profil | Út 8.9.2015 20:36:52

            chřenovák >> u mě top kořeněný tuňák/broskev. To je zabiják jak na řeku nebo stojak+půlka reflexní popky ananas :-)

              MiPo - Profil | Út 8.9.2015 20:31:23

              unudle >> Ještě potřebuju dokoupit stolek,nějak z té výšky nedosáhnu na zem :-)))

                MiPo - Profil | Út 8.9.2015 20:30:10

                unudle >> Zapomněl jsi ještě že se rozvaluju v novém křesle

                  unudle - Profil | Út 8.9.2015 20:15:37

                  MiPo >> Se tam jen flákáš a chlastáš:-))

                    MiPo - Profil | Út 8.9.2015 19:30:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    René >> Jeden z mnoha dnešních jako přes kopirák 52 cm,montáž jednoduchá.Závěska 50 g olovo,navazec vlasec 0,25 mm/25 cm,háček č.8 Method Strong E-126,peleta 12 mm RedFish

                      Dart Ness - Profil | Út 8.9.2015 18:06:40

                      René >> Dyt´ je to furt stejné - fídry light a medium. Na mediu kmen 0,20 a návazec 0,18 (na amury 0,30 v celé délce) , průběžka a na háčku dvě zrnka kukuřice nebo rohlík. Na lightu jsem měl kmen i návazec 0,14 . nástraha totéž co na médiu. Krmení vlastní skladba.

                        K321 - Profil | Út 8.9.2015 14:40:01

                        René >> No krátkodobě,moc práce.

                          René - Profil | Po 7.9.2015 22:24:25

                          chřenovák >> Tak ať pořádně koušou, když jim takhle podstrojuješ :-) já bych se nechal chytit na řízek vysokej jak můj palec u nohy :-))))

                            René - Profil | Po 7.9.2015 22:21:15

                            K321 >> To jsi si zařádil co, po těch vedrech :-) začal ten správný čas :-)

                              René - Profil | Po 7.9.2015 22:18:55

                              Dart Ness >> Peťane pár podrobností čeče :-)

                                chřenovák - Profil | Po 7.9.2015 18:55:20

                                René >> Zas nějaké nové zasoby na kapříky☺

                                  K321 - Profil | Po 7.9.2015 15:19:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  René >> Ahoj,tak sem mohu taky něco konečně přidat. Krmení vesměs stejné Timár a peletky různého druhu. Jen ten čas.

                                    Dart Ness - Profil | Po 7.9.2015 12:58:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Dneska repete na rybníčku ze včerejška.Vzal jsem ty krmelce,ale dosáhl jsem akorát toho,že se kolem krmného místa začli motat cejni. Dva kapříci se na břeh stihli podívat ,ale pak jsem to kvůli sílícímu dešti zabalil (už to v něm ani nebralo).

                                      Dušan_hp - Profil | Ne 6.9.2015 23:09:27

                                      René >> pořád tak pomalu půl metru míň :(

                                        René - Profil | Ne 6.9.2015 22:52:19

                                        Luckyman >> Děkuju :-) taky se chystám na Vysočinu na dva tři dny, tak to ti budu volat :-)

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj