S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NRené - Profil | Ne 6.9.2015 22:49:52

chřenovák >> To je super že je mlaďas akční a chodí na ryby :-) a nesmrdí jen u počítače. Je to pašák.

    NRené - Profil | Ne 6.9.2015 22:46:45

    Dušan_hp >> Pěknej kousek :-) kolik bylo vody v Berounce?

      NRené - Profil | Ne 6.9.2015 22:45:36

      Tak se nám to tu konečně po těch vedrech začíná pěkně barvit krásnýma kapříkama :-)

        NPellets - Profil | Ne 6.9.2015 21:40:59

        Dušan_hp >> kdepak klika,ryby jdou..

          NLuckyman - Profil | Ne 6.9.2015 21:26:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Zdarec. Dnes jsem po ránu vyrazil se švagrem na Vysočině na kapry. Silný vítr a docela zima. Nicméně pravě kvůli silnému větru jsme strategicky zvolili místo ze kterého jsme mohli nahazovat na hráz - a tam vítr hnal vlny. A jak se ukázalo tak tam byly i ryby. Kapři brali na hod. Švára chytal feederovou klasiku s košíkem a hodně krmil. Já dva pruty s method krmítkem a peletou na vlasu - vlastně jsem ani nekrmil. (Spoléhal jsem na to že kapři jsou na místě)
          kaprů chyceno hafo - fotil jsem jen tu dubletu - záběr na dva pruty zaráz. A ten větší kapr byl dnes největším úlovkem - na svazovce v n.v. 600 m je kapr 56 cm úspěch. Pro Rendu - chytal jsem na plochá krmítka Extra Carp, Method mix od Chytila Robin Red (kromě toho že zajímavě voní při správném navlhčení dobře drží v plochém krmítku) a střídal různé 8 mm pelety (RR od DB, Švestka od Chytila, Halibutky nevím od koho :-))) ).Pokud jde o pelety bylo to jedno - kapři brali vše. Mylsím že důležitější byla volba správné návnady do plochého krmítka a hlavně - volba místa! Když jsme sledovali ostatní rybáře tak ti nechytili nic. Myslím že to nebylo tím že bychom my se švárou byli o tolik lepší rybáři. Ale prostě na našem fleku ryby byly. A to je mnohdy rozhodující.

            NDušan_hp - Profil | Ne 6.9.2015 19:04:51

            Pellets >> díky, mám tam lepší na koule. ale na feeder jsem na něj patřičně hrdej :) tahal jsem ho snad čtvrt hodiny, dvakrát zdrhnul do prudu a vymotal snad 30m vlasce. Kamarád udělal krásného tlusťocha 66cm na kuku. Klika dneska.

              NPellets - Profil | Ne 6.9.2015 18:56:45

              Dušan_hp >> parádní kousek,zvlášť na Berounce:-)

                NDart Ness - Profil | Ne 6.9.2015 17:06:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Včera jsme vyjeli narychlo na chalupu a u vody to bylo poznat - zapomněl jsem krmelce a jeden naviják. Takže improvizace zase na jiném rybníčku v podobě lehkých olůvek a plechovkové kukuřice. I tak jsem si šáhl aspon´ na dvě rybky. Záběry byly opatrné a v tom větru jsem měl čočky vytahané jak šnek. Sestava průběžná a na háčku zrnko kukuřice.

                  Nminn - Profil | Ne 6.9.2015 14:53:06

                  Dušan_hp >> Nádhera, to muselo být povoděníčko na Beasta.

                    Nchřenovák - Profil | Ne 6.9.2015 13:50:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    René >> dneska na rybníčku na match s anglanem několik kapříku na červíky vim ,že to sem nepatří☺

                      NDušan_hp - Profil | Ne 6.9.2015 13:43:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Ahoj Rendo, dneska se na Berounce povedla krásná říční sedumdesátka, přišel na 12mm Robin red originál, návazec Sroft ABR ,018 háček Drennan 10. Krmil jsem jen pelety ruzných rozměru (kobrou) do krmítka dával nějaký zbytek sladkého kapra od Timára.

                        NRené - Profil | Ne 6.9.2015 11:29:50

                        chřenovák >> u tvých příspěvků z lovu nemusím ani číst. Jedna z hvězdičkou dvakrát podtržená :-)

                          NFishGuarD - Profil | Ne 6.9.2015 10:24:11

                          Ja vcera uplne pohorel.
                          Sel jsem s krmitkem na nasadaky a ze si par hodin jen tak zablbnu.
                          Na dva feedery z toho byl jeden vyriznutej cejn a jeden kontakt. Strasnejch lidi u vody, tak jsem to po ctyrech hodinach vzdal. Takhle spatny jsem to uz dlouho nezazil. Je ale pravda, ze mi to celkove moc neslo.
                          Byl jsem po delsi dobe s lehci vybavou a bylo to znat. Pripadal jsem si jak obr s miniaturama navijaku 8). U nas je ta zmena pocasi skoro urcite znat. Rekl bych, ze byla ryba dal od brehu a nebo ve vetsi hloubce. Taky bych se jeste chtel vymluvit na to, ze jsem nemel cervy 8).

                            Nfheavy - Profil | Ne 6.9.2015 7:26:22

                            xDanielS >> chce to chytit pocasi ,vcera to bylo znat,nejvic ryb zrana a dopoledne jak se zaclo odpoledne zatahovat a pofukovat prestavalo to brat.dle myho reakce na prichazejici ochlazeni

                              NxDanielS - Profil | Ne 6.9.2015 7:16:08

                              fheavy >> Dan byl ve středu, dal dvojboj. Nejdřív násaďáci na rybníku, byli velmi opatrní, bylo potřeba malých háčků a jemných navazců. 9 se jich dalo ukecat. Na jednu jsem musel z5, vyřídil, co bylo potřeba a šel si zabrodit na Svitavu pod splav, zde bohužel už bičovali vodu z třímetrového břehu dva jantaři se 70g prutem, takže všechno rozplašený. Dohromady s mým vláčecím neumětelstvím to dopadlo neslaně, jeden tlouštík sé kouknul na vzduch.

                                Nfheavy - Profil | So 5.9.2015 21:23:00

                                xDanielS >> Dan byt velka vzornak taky gratuluju,neboj ty to zas dozenes.zatim se mnej dobrou karel

                                  NxDanielS - Profil | So 5.9.2015 21:14:25

                                  fheavy >> Dan byl dnes do třech v práci a pak "hurá" na oslavu narozenin skorotchýně. Právě uspal dceru, jde se psem a pak zajede do regálku jak had :-D
                                  To sis pěkně zachytal, gratuluji :-)

                                    Nchřenovák - Profil | So 5.9.2015 21:12:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Dneska na Labi konečně nějaky kapřik byl .Nejvíc jich bralo na devill Krill,jatro od Mivardi a pelety švestka od Nikla.Krmčo bylo mix kuku a pelet

                                      Nfheavy - Profil | So 5.9.2015 20:49:52

                                      René >> cau kluci dnes 10 hodin chytani v breclavi ,chyceno cca 50 ks ryb nej.parma 65,kapr 55,cejni do 50cm,par karasu, krmeno method mix kill krill,repja,kuku,betain pelety,strouhanka.nastrahy kuku/madarska ve skle/mini boili cresta feed,vse na prives.navazec 0,22 fendrel hacek 8 carp aya/owner/delka 40 -50 cm,kmen 0,25 technium,pruty aernos lc 120,navi slammery 460.chytano na proudu mnozstvi krmeni asi 20 litru + kuku.a repka.fotky bohuzel ,fotak zustal doma.tak jen zpravicka. A co ty,byls nekde? A Dan?

                                        NRené - Profil | So 5.9.2015 11:54:53

                                        minn >> :-)))) kapr s šálou :-) hned jsem ho viděl, nedávno jsem ho měl v ruce ale nekoupil jsem si ho :-)

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj