S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

minn - Profil | So 5.9.2015 10:35:52

chřenovák >> Tak tomu krmču s kaprem a šálou z maďar dám na podzim ještě šanci:-)

    chřenovák - Profil | So 5.9.2015 8:52:05

    minn >> Zkoušel jsem velkeho cejna a ten mi pěkně fungoval na závodech v Sedlčankách v květnu☺

      René - Profil | So 5.9.2015 7:28:10

      xDanielS >> Chtěl jsem si přečíst nějaké příspěvky ale nakonec jsem to neudělal :-) a udělal jsem dobře :-)))

        xDanielS - Profil | So 5.9.2015 7:27:44

        minn >> Taky si myslím, jen pivka to určitě nejsou :-)

          xDanielS - Profil | So 5.9.2015 6:48:23

          René >> Hoj pánové, je lepší si rovera nevšímat. Když si projdete příspěvky rovera na jiných fórech, zjistíte, že jakýkoliv pokus o diskuzi s ním je jen ztrátou času. Jeho příspěvky jsou jen provokacemi a urážkami, není za ním nic, co by mělo nějakou hodnotu. Vaše reakce k němu neproniknou, na to je příliš opojen sám sebou.

            René - Profil | So 5.9.2015 2:18:55

            rover >>S "fídrem" na kapry ? Nechodím, a ani nikdy dá-li Bůh, chodit nebudu. Předkové by se museli v hrobě obrátit. Doba je holt zlá, hodně zlá ...



            Nějak tvému příspěvku nerozumím. Prosím tě pokud tu chceš jen prudit, tak to si raději najdi jinou diskuzi . Děkuju.

              René - Profil | So 5.9.2015 2:06:26

              minn >> Krmení mám dva pytlíky ve sklepě asi třetí rok. Z pelet atd. jsem byl taky zklamaný, buď se rozpadají a nebo to byl šutr :-(( jen snad kapří bonbony, na ty jsem nachytal slušně. Turbo pelety 3 v 1 do studené vody ty jsem si hodně pochvaloval, teď si nevzpomenu přesně jak se jmenují.

                rover - Profil | So 5.9.2015 1:44:14

                Jména "hloupích na všech sloupích". Ondrej.B. Blbec blbcem zůstane, to je holt neměnné pravidlo.

                  Ondrej.B. - Profil | So 5.9.2015 1:31:52

                  Podle sebe soudim tebe, to je snad to nejprimitivnejsi co mohl napsat. To svedci o jeho inteligenci no. :( Fakt nechapu jak nekdo muze kritizovat lov kapra na feeder v diskuzi o lovu kapra na feeder :D

                    rover - Profil | So 5.9.2015 1:18:28

                    .pepé. minn - 5.9.2015 1:15:51 >> Podle sebe soudím tebe, ...kvalitní je to vaše myšlení :-)))

                      .pepé. - Profil | So 5.9.2015 1:15:51

                      rover >> Ty jsi asi utekl z ústavu, viď. To hodně vysvětluje.

                        minn - Profil | So 5.9.2015 1:11:52

                        rover >> Hochu tebe něco trápí. Bylo hodně pivek ? :-))))

                          rover - Profil | So 5.9.2015 1:09:00

                          minn >> Neudělal jsem ani krok, ...příště formuluj přesně vědátore.

                            minn - Profil | So 5.9.2015 1:05:09

                            rover >> Hele a proč sem na tu diskuzi chodíš? Asi jsi nečetl téma, a zabrousil jsi sem omylem. Nebo chceš jenom prudit?

                              rover - Profil | So 5.9.2015 0:41:50

                              .pepé. >> Podle sebe soudím tebe ? On je opravdu můj ? Až jsem se lééék :-))))

                                .pepé. - Profil | So 5.9.2015 0:32:14

                                rover >> Mluvíš nějak z cesty, ne? Stačí se podívat do tvé karty na můj lov z Po 1.7.2013 21:09:56.Co ten stojan a hlásiče. To by se předkové museli v hrobě obracet:)

                                  rover - Profil | So 5.9.2015 0:27:28

                                  .pepé. >> Doufej dál, rozumbrado. Jen houšť takových, jako jsi ty. A bude ještě líp :-)

                                    .pepé. - Profil | So 5.9.2015 0:22:00

                                    rover >> Tak to promiň. Doufám, že u té bobkařiny používáš teleskop, jak lešenářskou trubku a navijáky tokoz a hlavně nezapomeň na srkačku a vlasec 0,40, aby se předkové v hrobě neobraceli. Chytrolíne.

                                      rover - Profil | So 5.9.2015 0:17:06

                                      .pepé. >> Silně pochybuji, že předkové "pípali". Chce to zřejmě víc myslet, kolego.

                                        .pepé. - Profil | So 5.9.2015 0:09:24

                                        rover >> A to jako proč? Rozhodně lepší než poslouchat to vaše pííííííííp:)

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj