S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

René - Profil | Po 31.8.2015 15:41:11

Pellets >> Každý dobrý nálad a inspirace bude vítána. Zavolæm ti.

    Pellets - Profil | Po 31.8.2015 15:33:01

    René >> zdar vydro...září je tutovka,i když nevím jak to půjde s ohledem na letošní počasí,stav vody atd. Prosím tě,nech ty gratulace pro mladší dravce :-)
    Jak by se ti pozdávalo ,trochu to tu rozhýbat nějakými dárky do tomboly ? Já se stejně nezúčastním a ostatní nadšenci by dostali krmení,které funguje. Měl bych k tomu i další nápady,třeba vybrat výherce hlasováním v anketě. Když tak cinkni.
    Jo,koření jim teď šmakuje.

      René - Profil | Po 31.8.2015 14:38:10

      šubrt >> Jen se toho neboj :-) a dopadneš jako já a mnoho ostatních :-) už nebudeš chtít chytat jinak. Ať se daří.

        René - Profil | Po 31.8.2015 14:36:06

        Pellets >> No jo už je tady tvá doba :-) to abych otevřel galerii tvých krásných ryb :-) gratuluji. Na které pelety jsi chytal, ty s kořením?
        Konečně se ochladí, taky ty kapříky budu nahánět :-)

          René - Profil | Po 31.8.2015 14:31:53

          FishGuarD >> Ono to půjde, jen to určitě chce cvik a nebát se :-)

            šubrt - Profil | Ne 30.8.2015 21:54:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Letos sem začal s method feederem a používat pelety. Konečně se dneska ráno povedl kapr, kterej pořádně pokřtil feeder od korumu. Chytal sem s klasickým feederovým košíkem na pevno, krátkým návazcem a kukuřicí pod háčkem. Krmení Lorpio Magnetic doplněný řepkou a pšenicí. Na druhým prutu krmítko na trubičce a krátkej návazec. Směs a peleta Robin Red. Ve finále kapr 55cm, 44cm (ten na fotce) a pak nějaký cejni. Dopoledne mi vítr ke břehu nafoukal tu "špenátovou polívku" (na foce za plotcí) a po poledni mě vyhnal hic.

              Pellets - Profil | Ne 30.8.2015 16:35:32

              Rybkin >> Rybkin,fheavy >> pánové díky :-)

                Rybkin - Profil | Ne 30.8.2015 16:15:19

                Pellets >> Lidlváha ukazuje asi 300gr ale těžko řict jak moc je to přesný.Na kuchynský mi to zvážit nejde

                  fheavy - Profil | Ne 30.8.2015 16:13:05

                  Pellets >> ta 22 nema tak hlubokou sit,26 mam ta je hlubsi a 30 jeste vic,aoe podebirani s kteroukoliv z nich je o 100% lepsi nez s trojuhelnikovou hlavou

                    Pellets - Profil | Ne 30.8.2015 16:00:03

                    xDanielS >> zdravím,můžeš mi zvážit tu rozkládací hlavu Korum Spoon net 22 ?

                      xDanielS - Profil | Ne 30.8.2015 12:22:48

                      Petrstaif >> Prošel jsem si poměrně rychle několika různými a zakotvil u skládací Korum Spoon net 22" a 30". Tyhle používám v létě. V zimě na bílou používám Daiwa Tournament.

                        Pellets - Profil | Ne 30.8.2015 11:33:58

                        Petrstaif >> mám tuhle.

                        http://www.ebay.co.uk/itm/New-Middy-Rock-Ard-Soft-C​amouflage-22-Inch-Fishing-Landing-Net-Code-20375N-/​271696959562

                        Kvůli skladnosti půjdu do menší,ale s delší sítí. Nemáte někdo tip ?

                          Pellets - Profil | Ne 30.8.2015 11:21:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Říční jízda pokračuje. Než vylezl lívanec,proměnil jsem tři záběry z pěti. Parádní záběry i souboje od ryb 55-70. Sestava jeden prut 0.18 druhý 0.22. Jako většinou,bez krmítek,jen olovo. Krmeno 0.5 kg peletek v 10mm, i nástrahy 10-20 mm z mé kuchyně.
                          Tenhle zabral deset metrů od břehu a byl fakt divokej :-)

                            FishGuarD - Profil | So 29.8.2015 21:48:09

                            Dekuji vsem za reakce na ten spomb.
                            Vcera a dnes jsem zkusil jeden spodak i s raketou. Videl jsem i tu vetsi z ciny v akci. Casem ho poridimi i s tou raketou, asi to dava smysl. Urcite na vypravach na vic dni a tam kde je treba krmit trochu vic.
                            René: Me se treba nedari tim midi spombem hodit to, co hodim 100g sestavou s kouli.
                            Zatim si prut otukavam a ucim se hazet. Taky hledam tu nejlepsi sestavu na delsi hody.

                              Pellets - Profil | So 29.8.2015 21:31:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Ranní pouštěčka a podvečerní lysec,kterého někdo chytil za triko. Koukám i ploutev má nějak pochroumanou.

                                Petrstaif - Profil | So 29.8.2015 21:25:59

                                Jak velky podberakovy hlavy pouzivate pri tomto kaprovem stylu fidru?

                                  FishGuarD - Profil | So 29.8.2015 20:55:14

                                  Dam taky jednu na tema "víkendová pohodicka!" 8)

                                    xDanielS - Profil | So 29.8.2015 17:45:48

                                    Víkendová pohodička :-)

                                      René - Profil | So 29.8.2015 8:09:52

                                      Kondrakar >> Já taky převážně používám plovky ( 10 - 14mm) v kombinaci s peletou nebo mini boilies. Je to o tom jak chci mít nástrahu na dně nebo nade dnem. Mám od KN Krill, KrillBerry, 3xl, kapří bonbon ananas,3xl. Od Timára ( 10mm) med, jahoda, ananas, tutifruti, a squid octopus a broskev od Jet Fish. Dávám většinou sladký a k tomu nějaký ten smrádeček nebo obráceně. Samotnou plovku zkouším když nejdou samotné pelety ani kombinace pelety s plovkou, nebo na revírech kde je hodně bahna. Foto z telefonu tak nic moc kvalita :-)

                                        ZM70 - Profil | So 29.8.2015 7:22:48

                                        Kondrakar >> Používán plovoucí od Sportcarpu banán 11 mm ve spojení s halibut peletkou. Samotné jsem ještě nezkoušel.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj