S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NDušan_hp - Profil | St 26.8.2015 7:37:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

když jsem chytl na feeder amura 86, měl malinkou dírku po háčku vel.14 a tekla z ní krev úplně čůrkem. Trochu je to na tý hubě vidět.

    NxDanielS - Profil | St 26.8.2015 2:01:04

    Kondrakar >> On nekrvácí, to má od toho, jak zakousl nástrahu :-D

      NBursaman - Profil | Út 25.8.2015 22:08:59

      Kondrakar >> jj, já vím :) v pohodě

        NKondrakar - Profil | Út 25.8.2015 22:05:47

        Bursaman >> V pohodě. Jen mi to udivilo, proto neber můj koment k tomu ve zlém. Takhle mi kapr ještě nekrvácel.

          NBursaman - Profil | Út 25.8.2015 21:52:32

          Kondrakar >> to tu fotku dělá neobyčejnou a nutnou k přidání do soutěže...

            Nlapp - Profil | Út 25.8.2015 21:44:51

            Kondrakar >> Pomatlat klinikem, pusinku a spát.

              NKondrakar - Profil | Út 25.8.2015 20:40:51

              Rybkin >> Jako to jo, ale i tak to z něj teče jak z píchlýho prasete.

                NRybkin - Profil | Út 25.8.2015 18:57:57

                Kondrakar >> Jestli on tam třeba neměl zapíchlej háček

                  NKondrakar - Profil | Út 25.8.2015 18:54:30

                  Bursaman >> Hezkej kapřík, akorát mu trochu teče rajská.

                    NBursaman - Profil | Út 25.8.2015 17:41:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    René - >> Obyčejnej páter 10cm pod krmitkem. Háček 12. Na gumové zarážce minipeleta ( 10-12 mm)Nejlépe scopex nebo RobinRed. Do krmítka method mix, příchuť černý kapr( mám ji nejradši). V jedné vycházce chytnu asi 6 kapru. Bohužel velikost 20-30 cm ( větší u nás nejsou, zato malých je zde dost.) Aspoň si zachytám. Občas amur se splete. :-) Přidávám i kapra do soutěže ( asi největší co u nás byl- 47cm) :-) :-D

                      NSpeedball - Profil | Po 24.8.2015 20:54:42

                      Kolegové, chystáte se někdo na tuhle novou výstavu: http://www.ceskoslovenskyrybar.cz/?act=uvod ?
                      Já to dnes objevil, nemusí to být špatné, zajet si nakoupit před Vánocemi něco pod stromeček :-D

                        NRené - Profil | Po 24.8.2015 20:35:03

                        Speedball >> Tak že by tu byla i sličná slečna rybářka :-) Aspoň jsi si to užil i s doprovodem :-)

                          NSpeedball - Profil | Po 24.8.2015 20:23:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Po maratonu práce, práce, práce, dovolené, festivalů, práce, práce, festivalů, jsem se konečně dostal k rybám :-) Už mi to chybělo, svrbělo mě ruce a má přítelkyně, to všechno pozorovala a jednoho dne navrhla, že by si jako taky ráda zachytala. Vzhledem k tomu, že "papíry" nevlastní (zatím), neváhal jsem a zamluvil místo v Jestřabicích, aby si tedy taky zalovila. Za tři dny jsme pochytali ve dvou (pouze na feeder) přes 40 kaprů všech velikostí a k tomu jsme přidali 3 jesetery. Chytali jsme pouze na pelety Red halibut 12mm, kterými jsme společně s black halibutkama Feeder jezero od Mivardi. I když soukromáky moc nemusím, jsem rád, že jsme si zachytali - hlavně přítelkyně, která se pomalu rozhoduje, že si ty papíry udělá :-D

                            Ntomtom - Profil | Po 24.8.2015 17:47:29

                            xDanielS >> pardon, omlouvam se, jsem už starší pán )) nicméně ten Giants je také velice solidní bivak, materiál, zpracování, garážovka, odvětrání, atd...cena slušná, myslím, že budeš spokojen.

                              NxDanielS - Profil | Po 24.8.2015 17:12:52

                              tomtom >> JRC? To je Giants..... stejná faktory?

                                Ntomtom - Profil | Po 24.8.2015 16:32:55

                                xDanielS >> domnívám se, že s to JRCéčko tě nezklame, dobrá volba za rozumný peníze ))

                                  NxDanielS - Profil | Po 24.8.2015 6:29:27

                                  Zdarec chlopi. Vymýšlím bivak. Podmínky: pohodlně pro dva, min výška 160cm, kšilt. Líbí se mi
                                  http://www.hobby-g.cz/internetovy-obchod/default-la​yout/11460/156/destniky-pristresky-bivaky-1/pristre​sky-a-bivaky-1/bivak-mx-dome-bivvy-2-man-detail velký kšilt, velký prostor, hodně ventilačních oken... nějaká zkušenost? Jo, o Mivardi XL vím.

                                    Nfheavy - Profil | Ne 23.8.2015 16:00:33

                                    René >> dnes jsem byl chvilu na mistnim rybniku s jednim prutem /match/asi 15 kapru do 50 na kuku,takovy relaxacni chytanicko 5 m od brehu,nekdy je potreba se vratit na pocatek k obycejnymu splavku,kdyz to bere tak je to rychlejsi a jednodussi nez feeder.

                                      NRené - Profil | Ne 23.8.2015 14:32:38

                                      fheavy >> Karle neboj, já to nějak namyslím :-)
                                      Byl jsi někde u vody? Nebo raději odpočíváš :-)

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj