S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NRené - Profil | Čt 20.8.2015 9:05:04

Kondrakar >> Já jsem na tom stejně :-)))) ale nikomu to neříkej :-)))

    NKondrakar - Profil | St 19.8.2015 16:51:39

    René >> No, nebolelo :-) Ale to bych nesměl zapomínat sestavu na kterou bylo chytáno popsat, když sem vkládám fotky úlovků. Já se příště polepším. Když na to nezapomenu :-D

      NDart Ness - Profil | St 19.8.2015 15:03:52

      Willow >> Neměl co závidět,sám vláčel a vzal si dvě štiky...

        NWillow - Profil | St 19.8.2015 14:16:43

        Dart Ness >> Lidská závist je svině.Aspoň potrénoval.:-D))))))

          NDart Ness - Profil | St 19.8.2015 13:59:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Dnešní fídrovačka. Klasika - průběžka a kukuřice.Ale i ten den začal super. Ráno mě málem sejmul debil v dodávce a u vody zase srážka s buzerantským porybným,co po mě šel jak slepice po flusu. Nebylo mu zatěžko kvůli mě oběhnout čtvrtku rybníka. Ale měl smůlu,vše bylo OK , tak odkvačil...

            NRené - Profil | St 19.8.2015 5:20:10

            Dart Ness >> :-))) tomu rozumím s tím vezírkem. Taky nemám vždycky náladu fotit, ale já se polepším, to si vždycky říkám :-)

              NRené - Profil | St 19.8.2015 5:17:37

              Kondrakar >> Díky, ani to nebolelo :-) to je na jedničku :-)

                NRené - Profil | Út 18.8.2015 22:22:57

                Kubek04 >> Já bych to taky udělal jak píše Dan, Jen bych ten druhý prut hodil dá tak 20metrů, dal bych pod hák větší nástrahu než běžně dávám (peLety a kule 10 - 14mm a k tomu 10mm plovku) Dal bych 18 - 20 mm peletu nebo koule s větší plovkou a čekal bych na větší rybu bez krmítka jen olovo, dal bych pva se stejnou nástrahou 3- 4 kousky :-)
                Nějak to zkus uvidíš jak pochodíš, a příště to můžeš změnit, neboj se toho :-) hlavně si to jedeš užít :-) co bych za to dal :-) Neboj se improvizovat.

                  NxDanielS - Profil | Út 18.8.2015 21:22:53

                  Kubek04 >> Hoj, jak ti psali i v poradně, i já bych zakrmil jen jedno místo, klidně jen partiklem a trochou halibutek. Jeden prut bych házel do zakrmeného a druhý cca 10m kolem...

                    NKubek04 - Profil | Út 18.8.2015 12:14:45

                    Ahoj,
                    chystám se první týden září strávit na přehradě s feederem. Mám takový plán a prosím o váš názor či radu. Mám v plánu krmit dvě místa.
                    Jedno nijak zvlášť selektivně (kapr, cejn) tady mám v plánu krmit krmítkovou směsí s mraženou kukuřicí a barevnými kroupami popř. pšenicí.
                    Druhé místo bych chtěl zakrmit pro kapry trochu bokem první místo. Tady bych asi nakrmil vařenou kukuřicí, řepkou a možná něco málo pelet, ale ne moc – nechci do vody naházet 5 000 Kč. Chytat bych chtěl na pelety a k háčku do PVA red krill peletky.
                    Jak byste to udělali vy?

                    Ještě upřesním, že v místě, kde se chystám je hloubka okolo 7 metrů.

                    Děkuji za radu.

                    Jakub

                      NDart Ness - Profil | Út 18.8.2015 6:19:17

                      René >> Ono , ne pokaždé je nálada fotit , kor když máš na malém rybníku kolem sebe čumily co ti doslova koukají pod ruce.Jako třeba ted´ při poslední rybačce,kdy jsem udělal jedinou fotku s amurem na vezírku (což jsem tu nedával,aby z toho náhodou někoho netrefilo). Chytám furt stejně. Stejný flek na rybníku - u stromu,takže jednoduchá průběžka, silon 0,30ka na mediu. Akorát jsem místo kukuřice napíchnul kostku chleba (co to udělá) a byl z toho ten lín níže na fotce...

                        NKondrakar - Profil | Po 17.8.2015 22:59:31

                        René >> Jn, chtěl jsem to tam napsat, ale při psaní jsem na to vždy zapoměl. Montáž průběžná, délka kroucenky cca 15cm, délka návazce cca 30-35cm (u toho většího šlo o 0,18mm, u menšího o pletenku 0,06), háček vel. 10 od Awa-shimy, kmen 0,23mm Colmic feeder. Krmení Mivardi V1 Fish mix (v obou případech).

                          NRené - Profil | Po 17.8.2015 22:45:46

                          Kondrakar >> Děkuji za fotky :-) jen bych příště prosil více podrobností o montáž, návnadu, nástrahu atd. Muže být i více fotek i s těmito detaily :-) děkuji.

                            NRené - Profil | Po 17.8.2015 22:44:36

                            Dart Ness >> Děkuji za fotky :-) jen bych příště prosil více podrobností o montáž, návnadu, nástrahu atd. Muže být i více fotek i s těmito detaily:-) děkuji.

                              NRené - Profil | Po 17.8.2015 22:44:11

                              Erik17 >> Děkuji za fotky :-) jen bych příště prosil více podrobností o montáž, návnadu, nástrahu atd. Muže být i více fotek i s těmito detaily :-) děkuji.

                                NRené - Profil | Po 17.8.2015 19:45:05

                                chřenovák >> Sičáku jeden děláš mi chutě, to se nestydíš :-) hned bych si dal kousíček :-)

                                  NRené - Profil | Po 17.8.2015 19:41:38

                                  Pellets >> Teda Roberte ty jsi kaňour :-) klobouk dolu :-) hold kdo umí ten umí.

                                    Nunudle - Profil | Ne 16.8.2015 17:56:52

                                    chřenovák >> Tak na takový kusany je těch koulís škoda:-)

                                      NPetrZ - Profil | Ne 16.8.2015 17:15:05

                                      xDanielS >> Myslím, že feeder není vůbec špatný řešení, ale jaký? Heavy nebo radši něco jako parmový? Nevíš jaký se dá pořídit za rozumný peníze, máš s něčím takovým osobní zkušenost?

                                        Nchřenovák - Profil | So 15.8.2015 21:55:04

                                        René >> Na jatro od Mivardi

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj