S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Nchřenovák - Profil | So 15.8.2015 21:53:03

René - >> Kapříci zatim nejdou alespon něco k zobnutí☺

    NKondrakar - Profil | So 15.8.2015 17:46:35

    Pellets >>Hezkej šupík :-))

      Nfheavy - Profil | So 15.8.2015 11:56:09

      Pellets >> peknej ulovek blahopreju A+++,posli mne prosim na sz jak vazes tu gumu to by mne zajimalo,ja mam ted oslavy narozenin a mam jet do zahranici takze ted asi 14 dni bez ryb ,jen tak dal pokracuj

        NDart Ness - Profil | So 15.8.2015 11:15:25

        Pellets >> Krásný :-)

          NPellets - Profil | So 15.8.2015 11:10:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          fheavy >> Dnes jsem zase po týdnu vyrazil ráno k vodě. Bude městský rybolov,ale pod zdí budu mimo dosah slunce. Do desáté. Předpověď sedí,co víc si přát...Po slezení srázu k řece pokládám kolo a nalevo vidím postavu. Jo vlastně...sem se přece od zahájení s oblibou chodí na dravce.
          Po první půlhodině a šestém skalákovi,jsem na jednom z prutů zvětšil průměr .Za krátko jsem koukal na mírný potah a svěšený vlasec,ukazoval padák. Řeka je v těchto místech plná výmolů,kamenů a proud je tu taky. Utáhnut na maximum a ruce nad hlavu,kameny tu nic neodpustí,zvlášť ne padák .Domotávání vyšlo,tipuju většího tlouště. Nebo menšího kapra ? Sakra,nějak to ztěžklo...hlavně to nezvorat . Tentokrát povoluju mírně brzdu na režim ,,pod břehem " a s napětím čekám jestli forpas vydží,nebo mi kapr ,,hodí pilku"
          Ještě pár výpadů a ryba v přírodním jezírku s proudící vodou s uhlazených říčních kamenů,se mi vrývá do paměti. Další dvě hodiny ještě vytáhnu plotici,cejna,tlouště a menšího kapra. A jednu hokejku k vodě neproměním,protože zdolávám cejnka. K 80 , kmen a forpas 0,16 + Power Gum.
          Háček č.6 Carpsystem ,nástraha peleta. Do 10 minut byl v podběráku.

            Nfheavy - Profil | So 15.8.2015 9:37:14

            xDanielS >> sz

              NxDanielS - Profil | So 15.8.2015 8:32:38

              PetrZ >> Když máš slušný feeder, děličky netřeba. S feedrem zachytáš to stejné a lépe.

                NxDanielS - Profil | So 15.8.2015 8:21:25

                Pellets >> www.milobrno.cz Ale spoustu věcí tam asi nenajdeš. Je novém shop a teprve se plní :-)

                  NPellets - Profil | So 15.8.2015 8:18:18

                  xDanielS >> díky za informaci:-) Pošli mi prosím SZ odkaz,třeba vyberu něco jiného.

                    NxDanielS - Profil | So 15.8.2015 7:43:18

                    Pellets >> Browning bohužel ne. Ale postupně se tam feedro-vychytávky zabydlují :-)

                      NPellets - Profil | So 15.8.2015 7:25:31

                      xDanielS >> Zdar. Nemáte ve kšeftu krmítka na červi od Browningu?

                        NxDanielS - Profil | So 15.8.2015 7:11:49

                        fheavy >> Hoj pane, došlo mi provedení river, tzn 4 "bodce" dole a v 50, 70, 100 a 125g. Kolik čeho a pošlu cenu :-)

                          NxDanielS - Profil | So 15.8.2015 7:08:50

                          kura11 >> Tady platí: Není fotka, není ryba. Navíc ve Tvém příspěvku nikde nevidím, na co si je chytil, ani jak si je chytil. Pokud si chtěl jen dosáhnout obdivu, jak jsi šikovný, tak gratuluji, jsi šikovný. :-)

                            Nkura11 - Profil | So 15.8.2015 2:02:27

                            tento rok zatial 1x77 cm, 2x67, 1x64,1x62 a asi 150ks do 60cm.. vcelku spokojnost.. :-)

                              NErik17 - Profil | Pá 14.8.2015 23:15:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Kukurica a kostňák,kombinácia ktorá fungovala parádne.

                                NxDanielS - Profil | Pá 14.8.2015 20:37:29

                                E.T. >> Hoj, Milobrno. Dnes došly od 50 do 125g....

                                  NPetrZ - Profil | Pá 14.8.2015 20:33:47

                                  xDanielS >> No právě řeším co koupit. Mám picker, lightku i medium, teleskopy 80g. S tím mediem na Vltavě v ČB se celkem dá chytat, vyhovuje. A když jedeme na pískovny nebo Lipno, Hněvkovice tak vcelku bez problému na to medium chytám kapříky 40 až 50cm. Jde to i na picker, minule mě to dvanáctiletá dcera s pickerem nandala. Jako druhý prut hodím ten teleskop s nějakou kuku, peletou nebo koulí na vlasu. A teď přemýšlím nad koupí heavy feederu právě místo toho teleskopu. A nebo radši děličku? A ten Carp Expert Double Tip je vlastně dva v jednom... Nebo koupit nějaký pěkný bazarový heavy?

                                    Nfheavy - Profil | Pá 14.8.2015 13:26:27

                                    xDanielS >> cena za kus/milo/?

                                      NE.T. - Profil | Pá 14.8.2015 11:21:04

                                      xDanielS >> ahoj kde jsi ty 125g sehnal?

                                        NxDanielS - Profil | Pá 14.8.2015 11:06:40

                                        Chachááá!

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj