S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Kondrakar - Profil | St 12.8.2015 11:19:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Tenhle krasavec přišel na dvě 12mm robin red peletky někdy okolo 01:45h (máme na revíru 24ku). Odhadem měl přes 50cm. Můj první kapr chycen na vlasouvou metodu :-)

    Dart Ness - Profil | Út 11.8.2015 17:50:16 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Dneska v zápřahu kapříků , jednoho jsem poznal,už jsem ho jednou letos chytil a nakonec příjemné překvapení :-)

      fheavy - Profil | Út 11.8.2015 15:58:14

      René >> u kteryho sportexu jsi to zkousel?

        fheavy - Profil | Út 11.8.2015 15:37:06

        René >> prut za 1600 bys korkem zhodnotil,a prvni ocko na druhem dile mne vubec neva,navzany udice nenosim,ja nepotrebuju chytat minutu poprichodu,p nejsu vpraci abych se honil.ale pokud mam navazce adalsi veci/krmitko,koralek aj. Nachystany do predu tak to netrva nijak dlouho

          René - Profil | Út 11.8.2015 8:48:47

          fheavy >> Ty jsi na korek, co :-) vypadá to do dobře, ale na rukojeti není očko což mi nevyhovuje :-( no chtěl bych prubnout akci prutu stejně jako u toho sportexu :-)

            fheavy - Profil | Po 10.8.2015 23:01:15

            René >> ten carp expert double tip je hodne zajimava varianta polofeederu,plusy-velka ocka jak ha kapraku,cena lidova,a da se pouzit s policajtem jeko klasickej kaprak.minus-zatim nevyzkouseno,rukojet zase bez korku.jak u toho novyho aqualitu taky ju ukradli hovada.

              René - Profil | Po 10.8.2015 22:21:52

              Dart Ness >> jsi jako Fešák Hubert :-) sekne ti to :-)

                René - Profil | Po 10.8.2015 22:20:45

                xDanielS >> zaujala mě rukojeť :-) jako aqvouš a kaprová špice na spomb :-) tu akci prutu bych chtěl vědět :-) aqvouš ve 180 jo lešenovka :-) 150 by byla fajn ale nedělají to :-(

                  xDanielS - Profil | Po 10.8.2015 21:23:21

                  PetrZ >> A co používat dva feedry?

                    PetrZ - Profil | Po 10.8.2015 18:46:16

                    René >> Neměl jsem ho v ruce tak nevím...

                      Dart Ness - Profil | Po 10.8.2015 17:12:14

                      No robečka překvapila jak cyp. Jak šlapu na tym kole,tak furt řeším slunečník,kdybych seděl někde na slunku... a zadařilo se - objednala mi toto - a konečně v maskáčovém provedení :-D

                        René - Profil | Po 10.8.2015 12:11:54

                        PetrZ >> Vypadá to dobře :-) jakou má asi akci ten prut ?

                          René - Profil | Po 10.8.2015 11:40:48

                          chřenovák >> Zdar, jedním slovem pašák, gratuluju :-) to byla odměna za to palermo :-) Nachytat přes 80 kg to je mazec :-)
                          Jak jsi dopadl celkově?

                            chřenovák - Profil | Ne 9.8.2015 21:48:02

                            Martin N. >> Dneska odpoledne na Labičku

                              Martin N. - Profil | Ne 9.8.2015 21:46:03

                              chřenovák >> Hotovej masakr.

                                chřenovák - Profil | Ne 9.8.2015 21:44:30

                                René - >> V sobotu na závodech přes 32kg lopat☺

                                  PetrZ - Profil | Ne 9.8.2015 19:51:05

                                  Nemáte někdo zkušenosti s prutem Carp Expert Double Tip? Je to odhozový 3lb kaprák a heavy feeder v jednom. Nebo je lepší nějaký barbel prut? Chci ho používat na položenou a feeder jako druhý bokem k mediu...

                                    René - Profil | Ne 9.8.2015 14:40:13

                                    Willow >> To je škoda že to v telce není, aspoň by si se těšil na seriál v tv když zamrznou vody :-)

                                      René - Profil | Ne 9.8.2015 14:38:10

                                      Dart Ness >> No jako bych to viděl :-))) mám bujnou fantazii :-)))

                                        René - Profil | Ne 9.8.2015 14:27:24

                                        Marksman >> To je fajn, musíš dát na své pocity :-) taky bych se na ně juknul, jen nevím kde je mají. Známé hesla máme skladem tomu už moc nevěřím :-)

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj