S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Willow - Profil | Ne 9.8.2015 13:44:32

Dart Ness >> Já občas kouknu na hudbu,ale moc tomu nedám.;-)

    Dart Ness - Profil | Ne 9.8.2015 13:40:12

    Willow >> V televizi je .......... velký kulový. To nemá cenu ani zapínat. Já už ju nepouštěl ani nepamatuju :-)

      Willow - Profil | Ne 9.8.2015 13:34:32

      Dart Ness >> Člověk si u vody užije a ještě je to lepší ,že tohle v žádné televizi nedávají.A to je dobře.:-D :-D :-D

        Dart Ness - Profil | Ne 9.8.2015 13:24:43

        Willow >> Jinak,zrovna jsem to říkal manželce - že kdybych bydlel poblíž,tak že se tam budu chodit každé ráno dívat,protože je mi jasné,že si tam ted´ nesednu :-)

          Dart Ness - Profil | Ne 9.8.2015 13:16:21

          Willow >> Já chtěl taky původně na kuku a kdybych na odchodu z domu na poslední chvíli nedrapl těch pět švestek,tak bych na ni chytal tak jak tak. Ale jde o tu story - to mě na tom baví, že tam je ten chlap v montérkách a ono se vždycky něco přisere tak,že dotyčného dráždíš do infarktu :-)

            Willow - Profil | Ne 9.8.2015 13:00:34

            Dart Ness >> Včera byly asi erupce na Marsu.:-D :-D :-D Ten samý příběh s kolegou.Chlapi ani to nerozbalujte,nic to nedělá.Po otázce ,na co chytá.Odpověď ,kuku,že má zakrmeno a tři dny,ani šupina.Tak kolega naházel kuku ,rozvařenou se šrotem.Na háček taky kuku a lup totam.Za20 minut ,kapr 48,asi,dědek se mohl posr.t,že takovýho macka pustil.A tak to probíhalo asi 3 hodiny.Dědek nasr.nej,že si z něj děláme prd.l,odešel.Já teda na candoše ani ťuk,ale stálo to za to.Dnes ráno telefon a na fleku přes 20 rybářů a nikdo ani ťuk.Tak že,není kuku jako kuku.:-D :-D :-D

              Dart Ness - Profil | Ne 9.8.2015 12:30:57

              Dneska parádní rybačka,akorát jediná přijatelná fotka je v Masařském jádru. Nicméně,jel jsem ráno po noční na rybník,lidí tam dneska bylo po cocot.Dokonce tam ještě dva chrápali na jedné velké nafukovací matraci.Flek na který chodím byl volný a to jakože fakt haluzově.Když jsem zmerčil chlapa v montérkách na sousedním fleku,tušil jsem,že dneska ty ryby nebudou zadarmo. A nebyly. Ani jsem neměl vybalené pruty a už jsem ho měl za prdelí,protože si přišel postěžovat,že upálil ve věšáku candáta.Fakt jsem na něho neměl náladu,protože do toho božského ticha jemu jedinému vřískal pípák naplno na celou vodu.První moje obět´ byla,že u mě zmerčil vařenou kukuřici.No co už. Zjistil jsem,že nemám zakrmovací lopatku.Takže vnadit kukuřici ručně,což neušlo pozornosti nejen montérkovému,ale celému rybníku.Pod háček jsem dal dva kousky švestky a napral to ke stromu.Dělám s druhým prutem a rána jak z děla.Fídr vystřelil z vidle a směr strom.Naštěstí jsem ho zachytil na poslední chvíli. Samozřejmě do ranního ticha se neslo čváchání řádícího amura,což postavilo do pozoru celý rybník.Montérkový hned aktivně,že jestli nechci pomoct s podběrákem a už jsem ho měl zas za zadkem.Říkám,že ne,že ryby si kurwím zásadně sám.První amur na břehu v podběráku,otočím se pro metr a jen tiché čvach a amur ve svém živlu. Nevadí,vyhrál a montérkový se chytal za hlavu. Dám pod háček zase dva kusy švestky a ke stromu.Nahodím i druhý prut s kukuřicí a sedím,špice do vinkla.Je ticho a naráz jébho,šajba jak svińa. Dívám se co se robi a montérkový na drzovku nahodil granát šrotu s bůhví čím na háku rovnou přede mě.Tak se po něm podívám,jestli mu to není blbé a nejebe mu.Dělá jakoby nic,jak by se nechumelilo.Chvíli klid a fíder jde do hokejky,zařve utažená brzda a strom ve vodě sebou trhne. Tipuju kapra,ale je to další amur.Zase rozruch na vodě,všichni v pozoru a montérkový za prdelí. Modlím se ,aby amurovi nevisela u huby byt´ jen slupka. Montérkový mezi zubama procedí pochvalu a jde si sednout. Za dalších deset minut mám třetího amura na švestku a montérkový kupodivu nikde. V klidu balím věci a montérkového si vyloženě vychutnávám. Na odchodu slyším ránu jak z děla a montérkový to bez skrupulí napálil podél břehu rovnou do potopeného stromu. Tak jsem si jen říkal,že budu doufat,že mi tam z toho svého lana neudělá další věšák...

                fheavy - Profil | So 8.8.2015 22:55:19

                René >> dnes u vody od 17-21 h /Křetinka/7 zaberu 6 kapru 40-50cm,krmeni met.mix kill krill+ kuku,nastraha 1 zrnko kuku/medove/ na hacek,peleta 0.

                  Marksman - Profil | So 8.8.2015 12:02:08

                  René >> Ano mám možnosť v obchode si ich pozrieť nie je problém

                    tuzemak - Profil | So 8.8.2015 11:26:27

                    René >> byl,v pondělí,ale počkám až se zmírní ty vedra.-))) pár cejnů,do 20cm,2 pidi kapříci,jinak ryba v tom vedru nemá zájem...

                      René - Profil | So 8.8.2015 11:22:45

                      tuzemak >> Ty jsi se byl podívat teď někdy u vody? a nadej bože chytat :-)

                        tuzemak - Profil | So 8.8.2015 11:21:20

                        René >> bohužel nájem,či hypotéka je přednější.-)))

                          René - Profil | So 8.8.2015 11:12:07

                          tuzemak >> Jo peníze jsou až na prvním místě!!!

                            tuzemak - Profil | So 8.8.2015 10:38:32

                            René >> nevím jak kde,u nás je to už hezkých pár let stejný,+- členů,a to si bere povolenku možná půlka,ten zbytek na to prostě nemají korunky,vím,někdo řekne,že to je za hubičku,leč někteří jsou bez práce,tak zaplatí akorát členství.-)))

                              René - Profil | So 8.8.2015 10:30:55

                              tuzemak >> Ono těch rybářů je opravdu hodně, a tlak na každou vodu je opravdu velký. Za papíry se platí čí dál víc a není to moc vidět ve vodách ani okolo nich.

                                tuzemak - Profil | So 8.8.2015 9:48:13

                                René >>ale ju nikdo nejní svaté,občas,třeba i nevědomky člověk udělá průser,i já sem dříve nechápal,ale dnes je chápu,vlezou na flek,je tam uklizeno,nemusí se bát,že mají vedle fleku nasráno,a že ta ryba tam je,což se o větčině svazovek,díky nenažranosti rybářů,říct nedá,pravda,ne na každým soukromáku je klid,který větčina chytajících hledá...

                                  René - Profil | So 8.8.2015 9:44:06

                                  tuzemak >> Pravda je že je mnoho darebáků, ale to je i jinde. Tím nechci říci že jsem nikdy neudělal něco co se nesmí. Nějak jsem nechápal lidi co si kupují celoroční povolenku na soukromé revíry, ale je to asi prosté, dodržím pravidla a můžu si chytat dle libosti a ještě si člověka váží :-)

                                    tuzemak - Profil | So 8.8.2015 9:25:19

                                    René >> njn to je ono,by musel svaz pustit chlup,a né ty prachy nesmyslně utrácet,za drahý auta,za rekreační objekty,který stejně poslouží jen pár vyvoleným ze svazu.-((((

                                      René - Profil | Pá 7.8.2015 22:08:26

                                      tuzemak >> Jen bych rád věděl proč jinde to funguje a u nás to nejde :-(
                                      to by svaz musel pustit chlup a zaplatit rybářskou stráž na častější obchůzky revírů :-) a to by asi zbylo míň polévky :-)

                                        René - Profil | Pá 7.8.2015 22:01:42

                                        MiPo >> dělat mi chutě a ještě si dělat prču :-))) to by ti šlo :-)

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj