S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NRené - Profil | Pá 7.8.2015 21:52:37

Sice jsem se k vodě nedostal, zato jsem se nechal zlákat ke koupi malých kulí od Mivardi Crazy Liver :-) dal jsem na doporučení kamarádů, tak jsem zvědav až je prubnu zda vydrží v tašce, nebo půjdou jako mnoho ostatních do jednoho velkého kýble :-)
Zkoušel jste je někdo?

    NMiPo - Profil | Pá 7.8.2015 17:39:47

    Sytchi >> Ano používám klidně i na.pletenku i jako smyčku k.obratliku

      NSytchi - Profil | Pá 7.8.2015 17:37:26

      Používate na slučku pod háčik easy loop alebo nejakú podobnú vychytávku ? Ja tie slučky robím dosť veľké a keď dám menší háčik, tak to k nemu moc nepasuje.

        NMiPo - Profil | Pá 7.8.2015 17:36:40

        René >> :-))) to víš ten tomu rozumí,jako když stál Topolánek na.hrázi Slap při povodni voda se valila přepady a on povídal že je tam ještě rezerva k silnici 7 metrů
        Měl pravdu ryba si musí odpočinout na talíři

          NRené - Profil | Pá 7.8.2015 17:13:18

          MiPo >> Co by taky prostý rybář chtěl. Jak nám kdysi na MiČR v Olomouci řekl vysoce postavený papaláš s celou delegací RS i s panem Škromachem, vždyť ryba si musí také odpočinout :-(((( já jen odvětil že je nás tu přes 80 závodníků a ryba zjevně odpočívá :-(((
          Jak smutný a depresivní zážitek :-(((

            NMiPo - Profil | Pá 7.8.2015 16:56:50

            René >> Buď rád za toto,proslýchá se že je to naposled

              Ntuzemak - Profil | Pá 7.8.2015 16:55:15

              René >> za málo,njn furt nejní našinec na toto připraven.-)))

                NRené - Profil | Pá 7.8.2015 16:47:40

                tuzemak >> Děkuju, je to smutný seznam :-(((

                  NRené - Profil | Pá 7.8.2015 16:26:09

                  Skromný dotaz. Kde se dá dohledat kompletní seznam revírů na kterých je povolen lov 24hodin. Díky.

                    Nfheavy - Profil | Pá 7.8.2015 15:39:14

                    xDanielS >> dival jsem se /aqualite/vypada pekne akorat nejake darebak z neho ukradl korek:-) :-)

                      NRené - Profil | Pá 7.8.2015 12:06:13

                      Marksman >> Ty máš možnost si na ty pruty v obchodech sáhnout?

                        NMarksman - Profil | Pá 7.8.2015 11:57:09

                        fheavy >> Ďakujem Ti za názor aj ja sa prikláňam k tomu takže bude 360

                          NxDanielS - Profil | Pá 7.8.2015 7:12:48

                          fheavy >> Jasné, to chápu. Jen se mi moc líbí tvar a způsob.....

                            Nfheavy - Profil | Čt 6.8.2015 23:27:24

                            xDanielS >> dival jsem se do katalogu daiwy absolut co ma rybkin tam uz neni,ale ty znackovy ocka fuji alconite maji u feederu jenom ty dve nejvysi rady shogun a tournament,dal uz je jen fuji,ty ocka se potom taky promitaji do ceny prutu,na tom novym aqualitu jsou samozrejmne fuji taky ok i velikostne,je tam rozdil prave v materialu vuci alconite/a hlavne potom v cene/

                              NxDanielS - Profil | Čt 6.8.2015 23:05:03

                              fheavy >> Použitý materiál teď nevím, ale způsob uchycení a tvar oček se mi u novějšího modelu moc líbí.

                                Nfheavy - Profil | Čt 6.8.2015 22:06:52

                                xDanielS >> 360 heavy aqualite jsem mnel/nechal jsem ho mladymu/nejak nadstandartni mne neprisli,ja potrebuju min.fuji alconite odlehcene a trvanlive na ty my zateze,vcetne spicky. A takovy si myslym aqualite nema,tyhle ocka nema ani windcast.ty se davaji az ve vyssi lize/shogun,absolute,tournament/jestli jsem si teda nespletl nazev materialu,kdyz uz nechat predelavat sportex,tak uz neco echt

                                  NxDanielS - Profil | Čt 6.8.2015 21:55:47

                                  fheavy >> Super očka má Aqualite.......

                                    Nfheavy - Profil | Čt 6.8.2015 21:52:43

                                    xDanielS >> ja bych potreboval "pocitove" na moje xh ocka z tvyho bertika a bylo by to dokonaly xh,zacal jsem dooprabdy premyslet ze to casem necham nekde predelat,protoze takovej blank solo nesezenu,ono i tak to bude ranec za sadu tech lepsich ocek a jeste ktomu na feeder/kde je jich dost/ min.2000 a vic

                                      Nfheavy - Profil | Čt 6.8.2015 21:46:27

                                      Marksman >> tu 360 jsem v ruce mnel ale jaste tu predchozi verzi,ale tu 390 ani jednu,ja mam jak jsem psal exlus.lite a potom az ty nejtvrdsi heavy a xheavy,takze v tomhle vyberu ti moc neporadim,ale jelikoz je to medium tak bych aspon ja bral 360 ,tu 390 bych radeji v heavy. Z duvodu tech ze medium kdyz pri stejne gramazi prodlouzis tak je vetsinou v te delsi variante vic zvejkoidni,ja to beru tak ze kdyz pridam delku tak i odhoz. gramaz ,tenhle nazor nikomu nevnucuju ale tak nejak si to zarazuju sam light 300-330,medium 360,heavy 390-420,xheavy 420 a vic.

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj