S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NxDanielS - Profil | Čt 6.8.2015 21:20:48

René >> Pěknej svižnej klacek, ne pro mě, pocitově mi windcast vyhovuje víc.

    NRené - Profil | Čt 6.8.2015 21:09:29

    xDanielS >> No a co ty na ten klacek říkáš?

      NxDanielS - Profil | Čt 6.8.2015 20:57:19

      René >> Já ho v ruce měl, myšáku. U Gutmana, bo jaxe ten oný jmenuje.....

        Ntuzemak - Profil | Čt 6.8.2015 19:17:54

        René >> mám prý obě levý.o))) no měl by něco vydržet...

          NRené - Profil | Čt 6.8.2015 19:15:39

          tuzemak >> No takové paprče nemáš :-) ten klacek musí něco vydržet :-)

            Ntuzemak - Profil | Čt 6.8.2015 19:13:11

            René >> to bych měl asi strach,že v mých paprčích mu něco udělám.o)))

              NRené - Profil | Čt 6.8.2015 19:11:11

              Marksman >> Máš je možnost někde v obchodě porovnat?

                NRené - Profil | Čt 6.8.2015 19:09:42

                tuzemak >> No pro zajímavost bych si ho chtěl někde vzít do ruky, jak asi pracuje :-)

                  Ntuzemak - Profil | Čt 6.8.2015 19:01:13

                  René >> nebo za hubičku.o)))

                    NRené - Profil | Čt 6.8.2015 18:22:17

                    tuzemak >> Díky :-) ten je skoro zadara :-))))

                      NRené - Profil | Čt 6.8.2015 15:46:58

                      Marksman >> Kde se dá na něj podívat? nenašel jsem ho.

                        NxDanielS - Profil | Čt 6.8.2015 15:16:56

                        Marksman >> S médiem by na Karla nechodil :-) Jak to nemá alespoň 200g...... :-D

                          NMarksman - Profil | Čt 6.8.2015 13:06:47

                          fheavy >> Ahoj, chcel by som sa Ťa opýtať na Tvoj názor rozhodujem sa medzi prútmi Sportex exlusive médium feeder 360/90-150 g a to isté v dĺžke 390/90-150 g

                            NRené - Profil | St 5.8.2015 22:03:04

                            fheavy >> Přesně tak :-)
                            Obávám se počasí co předpovídají že to na rybaření moc nebude :-( musím se juknout po revíru se 24h chytáním, abych chytal přes noc. Jenže těch moc není :-( Mluvil jsem s klukama na Slovensku a prý se uvažuje o tom že by se chytalo šest měsíců nonstop místo stávajících třech měsíců. A u nás nic moc :-(

                              Nfheavy - Profil | St 5.8.2015 21:12:45

                              René >> jeste ze to nezaclo brat to bych mel 100% pruser,nakonec vsechno spatny je pro neco dobry,

                                NRené - Profil | St 5.8.2015 20:51:48

                                fheavy >> :-))) jedním slovem pašák :-)

                                  Nfheavy - Profil | St 5.8.2015 20:48:59

                                  René >> mel jsem stesti jak jsem to zbali tak do 5 minut prijel zastupce objednatele rekonstrukce z povodi moravy/bylo to o fous/

                                    NRené - Profil | St 5.8.2015 20:46:29

                                    fheavy >> Tak si to alespoň zkusil, což se cení :-)

                                      Nfheavy - Profil | St 5.8.2015 18:11:55

                                      René >> vsak ja to vim taky jsem to bral jenom jako rychlopokus,kdybych tam jezdil cely tyden tak by to bylo o necem jinym,jenze tam pojedu zas az za 14 dni a su tam treba 3 dny ale zatim jezdime denne domu,poradna montaz turbin zacne az vprosinci,to tam budem i prespavat jenze to je pak uz pase.a solo z domu mne to vyjde z objizdkou skoro 1 1/2 hodiny,za tu dobu dojedu az za breclav na atraktivnejsi reviry,mam to z ruky.

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj