S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

René - Profil | St 5.8.2015 18:04:42

fheavy >> No co by si chtěl za hodinu :-) To by chtělo pár dní jim to tam sypat a on by se nějaký spletl :-)

    fheavy - Profil | St 5.8.2015 17:54:09

    René >> rano necela hodka a 0 bodu,jo to se stava.

      René - Profil | St 5.8.2015 17:36:17

      fheavy >> Tak jak to dopadlo :-)

        xDanielS - Profil | Út 4.8.2015 18:52:38

        fheavy >> Zupa, už se těším na výsledky :-D

          xDanielS - Profil | Út 4.8.2015 18:51:57

          René >> Cajku mám až až. Doplnil jsem jen pár blbostí a teda pátej vláčak :-O

            fheavy - Profil | Út 4.8.2015 17:16:38

            René >> jo dik,beru to uz s nadhledem obcas nejakej pokus

              René - Profil | Út 4.8.2015 16:52:51

              fheavy >> Svatá pravda, ale občas se zadaří :-) tak držím palce i u nohou :-)

                fheavy - Profil | Út 4.8.2015 16:49:55

                René >> to je pravda ale vtomhle pocasi je to zkouseni docela naho...

                  René - Profil | Út 4.8.2015 16:43:58

                  fheavy >> Musí se zkoušet, zkoušet a zase zkoušet :-) jináč se toho moc nenachytá :-)

                    René - Profil | Út 4.8.2015 16:40:25

                    fheavy >> Ty to dáš :-) o to strach nemám :-)
                    Já byl včera v podvečer na rybníku a byl to hnus :-( sem tam fouknul větřík, hladina jako olej :-(

                      fheavy - Profil | Út 4.8.2015 16:24:52

                      René >> jinak amur je jedna z mala ryb ktera v tehle vedrech dokaze pry sezrat denne az svou vahu.zaklad je se trefit mista kde najizdi ,nejlepsi jsou sice tresne poton merunky ale spendliky jsou taky ok,ale jak rikam musi se v tom useku vyskytovat jinak je to marny

                        fheavy - Profil | Út 4.8.2015 16:20:50

                        René >> no jo jenze ja tam jedu makat na ryby mam chvilku rano nez tam najedou livanci z povodi nebo mistni masarky

                          fheavy - Profil | Út 4.8.2015 16:18:42

                          xDanielS >> s tim merenim je postizenej renda ja nee,ja si tak akorat necham merit tlak u doktora,jedina vec kterou se trochu ridim je barometr/zmeny tlaku/,ale nechce s toho delat vedu nejdulezitejsi ze vseho je kdyz berou pekny ryby a vubec to kolikrat neodpovida teoriim odborniku ,at uz teplota vody vzduchu,tlak aj. A hlavne se to pokazdy neopakuje jenom v urcitym obdobi.

                            René - Profil | Út 4.8.2015 16:17:10

                            fheavy >> :-) ty jsi fishkus, určitě jsou, už se těším na fotečky :-)

                              fheavy - Profil | Út 4.8.2015 16:13:02

                              xDanielS >> dnes sem byl celou sichtu v ivancicich na elektrarne tak jsem na zaver natrhal kybl spendliku nakrmil a rano tam jedu zas ,tak su zvedavej jestli jsou tam amuri.

                                René - Profil | Út 4.8.2015 15:59:49

                                chřenovák >> To si ty závody asi užijete, co? v tom pařáku to bude mazec, a peklo v jednom. No a chytat přes poledne bych už nedal :-) asi stáří :-)))))

                                  René - Profil | Út 4.8.2015 15:39:51

                                  xDanielS >> Potřebuješ doplnit cajk :-)))) nebo informace kde to bere :-)))
                                  Tam ti to sekne a sluší, dokážeš i poradit :-) člověk na správném místě :-)
                                  Na ty věci co si odložíš budeš ale potřebovat náklaďák :-) transit ti stačit určitě nebude :-)))

                                    xDanielS - Profil | Út 4.8.2015 15:15:29

                                    Tak už tom zase lítám. Kdybyste někdo něco potřebovali, zase jsem na brigádě :-D

                                      xDanielS - Profil | Út 4.8.2015 10:24:21

                                      fheavy >> Já jsem si onehdá naměřil 38,6 a hned jsem se vypravil :-O

                                        fheavy - Profil | Út 4.8.2015 4:36:45

                                        René >> teplotu vody sice nemerim ale 12 dni pred mou vypravou kolega nameril 25-26°c

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj