S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NRené - Profil | Po 3.8.2015 23:00:41

fheavy >> No tak vykulený oči nemá ani Hurvínek :-))) asi bych jí nepoznal :-)

    NRené - Profil | Po 3.8.2015 22:58:08

    fheavy >> Karle schází snad už jen teplota vody ve dne a v noci :-)
    No prostě jednička s hvězdičkou a ještě dvakrát podtržená :-) děkuju :-)

      NRené - Profil | Po 3.8.2015 22:55:25

      Luckyman >> Ten ti leží v žaludku :-) nech ho být.
      Vědu nehledám, jen jsem od přírody zvědavej :-) děkuju :-)

        Nfheavy - Profil | Po 3.8.2015 22:03:28

        Sytchi >> ty oci tak vypadaji jenom zezadu a to jsem tu parmu vyyhakoval ve vode ,fotak jsem pak vzal pri pousteni,s tou pdustvou to vim jezdim pracovne dost casto na slovensko na vodni elektrarny a mam tam nektere kamarady rybare takze jsem si navzajem ty nazvy vysvetlily,byla to dobra sranda ceskoslovenska druzba jak to rikal jeden muj kamarad od ziliny/dnes jiz neboztik/oj ty kokot to som sa ta zlakla:-) :-) :-)

          NSytchi - Profil | Po 3.8.2015 21:49:34

          fheavy >> Musím sa priznať, že také vyvalené oči som na ŽIVEJ rybe ešte nevidel...mne sa zase páči názov "ostroretka" - mnoho rybárov si to pletie a keď vidí slov. názov podustva, tak si myslia, že ide o nosáľa (podoustev)

            Nfheavy - Profil | Po 3.8.2015 20:44:19

            Sytchi >> mas 1* bylo to celkem lehky,jak jsem ju poustel tak v tom vedru mela vyvaleny oci,ale libi se mne odjakziva ten slovensky nazev"mrena"sikovnej kluk

              NSytchi - Profil | Po 3.8.2015 20:40:29

              fheavy >> Mrena s vypúlenými očami :-))

                Nfheavy - Profil | Po 3.8.2015 17:43:12

                René >> doufam ze jsem na nic nezapomnel,fotek je malo ale byl to extrem ,nekteri na tom useku nade mnou nechytli skoro nic.skoda ze si nemuzu vybrat dovolenou podle pocasi

                  Nfheavy - Profil | Po 3.8.2015 17:36:31

                  René >> no jeste foto ryby ,kdo uhadne co to je? no a dale misto kde chytam a rameno ktere je 30 m za mnou/poprvni co pamatuju vysycha/

                    Nfheavy - Profil | Po 3.8.2015 17:25:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    René >> takze posilam info a fotky z vypravy 19-24.7 vse na rece dyji,chyceno cca pouze pres 30ryb Z toho 10 kapru 55-70cm,8 parem do 65,zbytek jelec jesen a tloust do 55cm,vybava,nastrahy a navnady-pruty sportex hf a xh feedery 420/200g,240g/navijaky penny slammery460,silon kmen.0,35 awa shima camo quatro,navazce 60-80cm 0,40 fluorcarbon,hacky ashima heavy carp 6,fang-x 6, olovo na bocnim privesu 150g,vnadeni pelety 20 vasr top squid zalite boosterem olihen vaclavik 10kg,dale boili/na ktere bylo i chytano/boss2 20mm-olihen 5kg,carp nectar 20-2,5kg,mikbaits pikantni svestka 20mm 7kg/na tu chyceno 90% ryb/.v te dobe byli extremni vedra az 38 st.takze ryby brali pouze od setmeni do rozedneni,posilam nej.fotky ktere se mne podarilo vyfotit kvuli tropickym teplotam a fyzicke unave jsem ani vsechny ryby nefotil s pozdravem karel

                      NLuckyman - Profil | Po 3.8.2015 17:19:54

                      René >> S tím vytáčením souhlasím. Myslím že jsem spíše smířlivé povahy, ale jak jsem psal níže - kolegova chyba byla že byl od začátku sprostý. Kdyby se mou mluvil normálně tak bych se mu snažil vyhovět. Ten pán byl dost starý na to aby věděl že se slušností nejdál dojdeš. Inu, evidentně to neznal.
                      Jinak podrobnosti lovu - nehledej v tom žádnou vědu. Používal jsem otevřená method feedr. krmítka, návazce 5 - 10 cm (většinou 0,20 fluo) háčky 8 a 10. V krmítku Žlutý kapr od Chytila a na háčku různé pelety. Nejvíc bodovala Švestka 8 mm od Chytila.
                      Nezakrmoval jsem, házel jsem to tam kam fouká vítr - spoléhaje pouze na směs v krmítku a na to že tam ty ryby budou :-)

                        NRené - Profil | Po 3.8.2015 13:33:50

                        Dart Ness >> Vždycky je co fotit, a je to pěkná dokumentace :-)
                        Když jsem ještě jezdíval po závodech tak jsem si psal každý detail, plus mínus se jezdilo na stejné vody, a dobrá informace se vždy šikla :-) i když to bylo pokaždé trochu jinak :-)

                          NRené - Profil | Po 3.8.2015 13:16:48

                          chřenovák >> Áje to se někdo bude mít .-)

                            NRené - Profil | Po 3.8.2015 13:15:47

                            Luckyman >> Maro nesmíš se nechat vytočit :-) i když někdy je to těžké.
                            A musím tě pokárat :-) kde mám podrobnosti :-P co se týče lovu:-)

                              Nfheavy - Profil | Ne 2.8.2015 22:01:55

                              Luckyman >>vpoho ja jenom ze obcas zazivam podobny exoty

                                NLuckyman - Profil | Ne 2.8.2015 21:52:25

                                fheavy >> A na vysvětlenou - krmítka jsem házel tak 15 - 20 m od místa kam to házel ten dědek. (dědek seděl stranou)

                                  Nchřenovák - Profil | Ne 2.8.2015 21:50:55

                                  René >> Budu mít palenku z Madarska

                                    NLuckyman - Profil | Ne 2.8.2015 21:50:05

                                    fheavy >> Celej problém byl v tom že dědek byl od počátku sprostej. Kdyby jednal slušně tak se s ním hodlám domluvit abych jej neomezoval (i když v jeho případě o omezování, neřkuli přehazování nemůže být řeč). Já když to jde tak se snažím mít dobrou vůli. Ale v jeho případě došlo na hrubý pytel hrubá záplata.

                                      NRené - Profil | Ne 2.8.2015 21:44:53

                                      chřenovák >> Á cítím Maďarskou kuchyni :-) Možná tam zajedu se podívat :-) tam bude spousta známých obličejů a fajn lidí :-) Tak doufám že se najde nějaký čas.

                                        Nfheavy - Profil | Ne 2.8.2015 21:44:13

                                        Luckyman >> nechcu byt protivnej ale u nas na rybniku se to obcas deje a nepsane pravidlo je ze kdyz sedime proti sobe tak plati pulka rybnika.mne zase dedek hazel 2 metry prede mne a tvrdil mne ze to ta ma zakrmeny tak jsem vytahl xh a hodil jsem to metr pred neho 150 g olovem a byl klid,nevim jak to bylo u tebe ale i kdybych chytal na plavacku pred sebou tak by mne to asi taky vadilo kdyby mne tam kde chytam hazel z druhe strany krmelce,ale jak rikam neznam podrobnosti tveho pripadu

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj