S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NLuckyman - Profil | Ne 2.8.2015 21:35:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

René >> Přitom když jsem ji stahoval tak v souboru byla rovně....nevím kde se stala chyba.
Jinak včera jsem byl na skok v Opatovicích.Brali mně kapři, několik cejnů a pěknej lín. Docela hrubě mně verbálně napadnul jeden nerudný dědek, tak ač nerad jsem mu oplatil stejnou mincí. Dědkovi vadilo - považ - že to hážu přes celej rybník. Já mu oponoval - že on chytá na plavanou kousek od břehu a já jej nijak neomezuji. Dědek poté místo argumentace začal být sprostý a na to konto jsem jej já poslal do ...však víš kam. Jen dodám, že kdyby byl slušný choval bych se taky jinak.
Pak jsem si dědka nevšímal a nechci být škodolibý, ale největší satisfakcí pro mne bylo že dědek tam seděl jak malovanej bez záběru a musel se dívat na to jak já chytám ryby :-)
Tento kapřík byl včera největší - 52.

    Nchřenovák - Profil | Ne 2.8.2015 21:32:59

    René >> O víkendu budu v Litoměřicích na Mičru

      NRené - Profil | Ne 2.8.2015 21:30:48

      chřenovák >> Tak pořádně, aby jsi si nestěžoval že ti padají kapříci :-)

        Nchřenovák - Profil | Ne 2.8.2015 21:11:27

        René >> Už jsem doma a brousim hačky na kapříky☺

          NRené - Profil | Ne 2.8.2015 21:09:58

          chřenovák >> No ty se cpeš, budu muset jít taky něco zobnout :-) tak dojeďte opatrně :-)

            NRené - Profil | Ne 2.8.2015 21:08:24

            xDanielS >> Jedním slovem pašák :-)

              NRené - Profil | Ne 2.8.2015 21:07:33

              Pellets >> Ten kapr připlaval z posilovny :-) moc pěknej. U tebe se to nedá brát to jako štěstí nebo náhodu :-) máš tu hodně velkých a krásných kaprů
              To bude peklo vybrat tady cca 10 nej kaprů :-) to jsem si upletl bič na sebe :-)

                NxDanielS - Profil | Ne 2.8.2015 21:04:37

                René >> Právě že jsem zjistil, že patří! Určitě jen díky feedrovým zkušenostem s tenkýma návazcema a zdoláváním, jsem ho na tu 0.23 pletenku vytáhl :-D

                  NRené - Profil | Ne 2.8.2015 21:02:01

                  Lidičky krásné fotky ryby sem dáváte, to se musí nechat :-) jen prosím trochu se rozepište o krmení, nástrahy, montáže, atd. Uvítám více fotek okolo rybačky :-) tak se nestyďte a podělte se :-) děkuji.

                    NRené - Profil | Ne 2.8.2015 20:52:13

                    xDanielS >> Teda Dane to je kus :-) vím že to sem nepatří, ale jsem rád že jsi sem to monstrum dal :-) gratuluji :-) kdo umí, umí :-)

                      NRené - Profil | Ne 2.8.2015 20:47:57

                      Luckyman >> Maro čeče je to škoda takovou krásnou rybu dát šejdrem, tě musím pokárat :-)

                        NRené - Profil | Ne 2.8.2015 20:44:45

                        xDanielS >> Jak si mi to psal, s těma rybama o které jsem přišel :-))))
                        Ten nahoře to viděl :-) smál si se Renoušovi :-) smál :-P
                        Někdy se to tak sejde, že ti to hlava nebere :-)a nevíš proč se to děje :-)

                          Nchřenovák - Profil | Ne 2.8.2015 20:15:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          René >> Už jsem v Praze☺

                            NRené - Profil | Ne 2.8.2015 20:11:55

                            Zárek lidičky. Je vidět že se tu nezahálelo za tu dobu co jsem tu nebyl :-) jdu si to v klidu přečíst :-)

                              NPellets - Profil | Ne 2.8.2015 16:00:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Tak jsem včera usoudil,že je čas od si odpočinout od prázdninového bordelu na Labi,už jsem měl z těch lidí nervy v kýblu. Osedlal jsem Korado a vyrazil na malou říčku,kde jsem dva roky nechytal.
                              Po 30 km jsem jsem to zapíchl v městečku,kde jsem na rybách nikdy nebyl.
                              Nakrmil jsem cca půl kg Black Halibut a půl kg Krill Halibut po celé šířce tak 12 m ,,veletoku" ,pod hák našil jednu s krilem na parmu a na druhý připravovaný CSL boilies špalek.
                              A čekalo se. S tím jsem počítal,chtělo by to tady spíš plížení s brčkem,než rozplašit na dlouhou dobu olovem. Výsledkem byl po dvou hodinách tlouštík na halibutku a po dalších dvou záběr na špalek,nahozený dva metry od protějšího stromu. Začátek byl v mé režii,blbnout jsem ho nechal až u mě,pod nohama :-)
                              K 70,kmen 0.22,forpas 0,20,Power Gum.

                                NxDanielS - Profil | Ne 2.8.2015 14:11:57

                                fheavy >> :-D Vypadá pěkně, někde na něj určitě kouknu. Nějaký oživení by to chtělo....

                                  Nfheavy - Profil | Ne 2.8.2015 14:04:20

                                  xDanielS >> kdybys nebyl kamarad tak bych ti asi napsal neco jadrnyho,delat si srandu ze staryho sklerotika,ze ti neni hanba:-) :-) :-) jinak je t o stejne zajimavej prut ,black cat nedela zadny orezavatka,vetsinou jsou to bytelny pruty

                                    NxDanielS - Profil | Ne 2.8.2015 13:49:31

                                    fheavy >> No, má jen 120g, aby ses dostals na svou obvyklou taxu 200g+, tak bys musels 2 slepit k sobě, jakože 2x 120g :-D No a 4ks na dvě sestavy :-D :-D :-D

                                      Nfheavy - Profil | Ne 2.8.2015 13:26:08

                                      xDanielS >> co to je za počty? asi mam dlouhy vedeni:-) :-)

                                        NxDanielS - Profil | Ne 2.8.2015 13:07:50

                                        fheavy >> Vypadá hustokrutěpřísně :-D Blbý je, že ty potřebuješ alespoň 4 :-O

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj