S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Nfheavy - Profil | Ne 2.8.2015 12:54:05

xDanielS >> objevil jsem na internetu feeder s doopravdy "Hustym dizajnem"ale mne sto celkem libi Black cat bait marker feeder 366/120g/vaha 269g ale podivej se na neho a dej vedet

    Njohny1 - Profil | So 1.8.2015 19:23:24

    xDanielS >> Ahoj, bohužel jsem si zprávu přečetl až dnes:-(. No nic budu hledat nějakého dodavatele..Dík

      NZdenek27 - Profil | So 1.8.2015 15:37:52

      čabansumak >> krásný kapr 😀

        NLuckyman - Profil | So 1.8.2015 14:59:05

        čabansumak >> Peknej!

          NDart Ness - Profil | So 1.8.2015 10:58:14 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Taky podám report :

          Včera jsem byl zase na "rybníku" podráždit kapry - ty 'hokejky' od nich to je droga jak sviňa :-D a ti místní lysci a hladkoni jsou parádně bojovní i v menších velikostech. Chtěl jsem vyzkoušet (po hodně dlouhé době) co s nima udělá vařená pšenice.Vařenou kukuřici jsem měl samozřejmě taky. Po tom,co jsem zjistil,že ta vařená pšenice tady sice kapry udrží,ale přiláká hlavně i dorostence kolem 20ti cm,tak jsem ji ze zakrmování vypustil úplně a zakrmoval jsem pak už jen kukuřicí - málo a často :-) .Pak se zase velikost kaprů zvětšila na zde obligátních 40+ . Rybačka byla od 6 do 14 hodin a paráda. Fotit nebylo co,i když někteří lysci měli fakt krásné vzory šupin.Jednak nebyla nálada 'čarovat' s foťákem - nebyl jsem zrovna zdravotně ve své kůži (i proto jsem potřeboval rozptyl) a jednak,aby tady zase někoho nepohoršila podložka :-D :-D

            Nčabansumak - Profil | Pá 31.7.2015 10:57:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Taky jednoho přidám, na kukuřici.

              NMarksman - Profil | Pá 31.7.2015 9:58:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Krátka vychádzka pri vode. Chytené na kostné červy

                NZdenek27 - Profil | Pá 31.7.2015 9:36:41

                Pellets >>Díky moc. byl nádhernej,měl krásně velký ploutve a nádherně zbarvený.Můj nejhezčí kapr,snad se s ním zas někdy setkám,byl bych na něj zvědav za pár let.

                  NPellets - Profil | Pá 31.7.2015 9:27:09

                  Zdenek27 >> Gratulace,tohle je krasavec :-) Né nějaká vypasená ryba ze stojáku.

                    NxDanielS - Profil | Pá 31.7.2015 6:58:10

                    johny1 >> Hoj, čirou náhodou jsem dnes poslední den na brigádě v jedněch ryb. potřebách.
                    Jop, midi s nima jde házet.

                      NZdenek27 - Profil | Čt 30.7.2015 22:15:38

                      Pellets >> jojo je z řeky.

                        NPellets - Profil | Čt 30.7.2015 22:08:51

                        Zdenek27 >> ta ryba je z řeky ?

                          Nvionek - Profil | Čt 30.7.2015 17:52:23

                          Ahoj,příští týden jedeme s přítelkyní na lom Velká Amerika a chceme to spojit s rybařinou asi na 3dny.Neznám to tam,ale podle mapy je to kousek na Berounku a na Vltavu.Nemáte někdo tip,kam zajet pod bivak,ale potřebuji se dostat blízko k vodě,chodím s protézou.Ryby pouštíme,jde mi jen asi o 3denní pohodu u řeky.Dík všem,když tak sz

                            NZdenek27 - Profil | Čt 30.7.2015 16:44:44

                            fheavy >> Příště se polepšim 😀

                              Njohny1 - Profil | Čt 30.7.2015 16:36:36

                              xDanielS >> Cau, tak po dlouhém bádání a přemýšlení jsem se řídil tvými slovy z jiné diskuze ,,No, předminulý týden jsem jednomu pánovi kopíroval svou dalekonosnou sestavu, spokojenej jak želva. Lítá mu to, chytá mu to a za vývoj platit nemusel :-D (navijáky mám jiné)
                              Takže resumé je jasný, už hledám nejlepší cenu, kde je vzít. Pokud by jsi měl nějaký tip, dej klidně vědět. V mém okolí nejsou, takže objednávka.
                              Jinak předpokládám, že to snese i ty menší spomby s krmením cca. do 12O g.

                                Nfheavy - Profil | Čt 30.7.2015 13:09:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                Zdenek27 >> vo tom to je 1-! To minus za to ze musis napsat "rendovi"veskere podrobnosti-krmeni,nastraha,navazec,hacek atd.aby to bylo komplet.

                                  NZdenek27 - Profil | Čt 30.7.2015 12:09:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  Tak jednu vložím. Taky se těším na další fotečky.

                                    Nfheavy - Profil | Čt 30.7.2015 9:52:55

                                    Marksman >> oba pruty ktere popisujes patri urcite mezi kvalitni,ale ani jeden z nich nemam,sportexy mam ale exlusive lite 360,80g a hevy 420/200g,xh 420/240g,to jsou uz tezkotonazni pruty oproti tem co pises/krom toho lite/ to medium sportex je ok to jsem pouze jednou drzel v ruce ale browning nedovedu posoudit vubec,dle videi viper by mnel byt dobry chce si to odzkouset dalsi info pozdeji /pokud chces/musim odjet mimo wifi cau

                                      NMarksman - Profil | Čt 30.7.2015 9:42:34

                                      fheavy >> ahoj, dočítal som sa tu, že si veľký priaznivec zn. Sportex a niekoľko prútov aj vlastníš.
                                      Z uvedeného dôvodu by som Ťa poprosil o radu. Ja chytám taktiež na feeder a vlastním prút zn. Hhardy Marksman Superu médium. Toho času poškuľujem po zn. Sportex a neviem sa rozhodnúť medzi Browling blec viper 390, gramáž 140, alebo mám ísť do Sportexu médium exklusive 360, 90-150g.

                                        NAcros - Profil | St 29.7.2015 19:19:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Dneska se zadařilo. 4x Amur a jeden 50cm lysec. Navíc se přišel podívat i jeden nezvaný host :)

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj