S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NWillow - Profil | Čt 9.3.2017 21:55:19

Kondrakar >> Picker 2,4-2,7 ideální věc.Dva v jednom.:-)Stejně ty vláčáky mají vlepenou špičku,to je jako picker a máš výhodu.!!Přijde to levněji.;-)

    Nel.ou - Profil | Čt 9.3.2017 21:52:26

    xDanielS >> Něco podobného jak píše peto88. V autoservisech mají i větší. Já mám křeslo Nash Indulgence Big Daddy, což je macek. Od oka by ten potah mohl sedět. Váží pár gramů je omyvatelný a za pár korun. Ale jak říkám uvidím, až pojedu přezouvat.

      NKondrakar - Profil | Čt 9.3.2017 21:49:55

      Willow >> Moc dlouhý. Jako takhle. Plavaná a vláčka jsou jediný dva styly, který mě bavily, než jsem potkal feeder a rád se k nim vracim. Na okouny, tlouště a štiky do 60cm mi to stačí. A vážně nejsem cvok, abych se věnoval ještě jednomu stylu tak jako feedru. Řeknu to takhle. Feeder je moje numero uno, plavka a vláčka rekreace. Problém je, že vláčák nemam.

        NWillow - Profil | Čt 9.3.2017 21:12:29

        Kondrakar >> Než tě to chytne.:-)Btw. vláčet se dá i s pickerem.:-)

          NKondrakar - Profil | Čt 9.3.2017 21:10:43

          xDanielS >> Copa, že ho veme na sraz. Já mu potřebuju předat ty věci do kroužku.

            NKondrakar - Profil | Čt 9.3.2017 21:09:58

            Willow >> Tak já nejsem zarytej vláčkař. Na těch deset podzimních vycházek toho moc nepotřebuju.

              NKondrakar - Profil | Čt 9.3.2017 21:08:42

              numen >> A mě :-)))

                Nhechtmrk - Profil | Čt 9.3.2017 21:07:54

                numen >> netuším přesně, tak do litru hlava + tyč. Nakonec vlezu někam v ČB do prodejen a něco zachvátím :-)

                  NWillow - Profil | Čt 9.3.2017 21:07:24

                  Kondrakar >> Na vláčku se vyprdni,je to muškařina jinak.:-)Mraky peněz utopených do věcí,které nutně!!!potřebuješ a nikdy je nepoužiješ.Zlatej feeder.:-)

                    Nfheavy - Profil | Čt 9.3.2017 21:02:16

                    numen >> vsak de houno,tak pozname vic lidi na srazu ...

                      Nnumen - Profil | Čt 9.3.2017 21:00:15

                      fheavy >> já tady znám jen tebe,Reného a Xdanielse jsem viděl na výstavě. je pravda,že tam se ke mě hlásilo hodně lidí. ozvalo se já jsem tenhle ,kdo řekne přezdívku a najednou cvak. docela jsem se zasmál.

                        NxDanielS - Profil | Čt 9.3.2017 20:59:46

                        Kondrakar >> On ho numen vezme na sraz :-)

                          NKondrakar - Profil | Čt 9.3.2017 20:58:44

                          xDanielS >> To máš recht. No, možná nákup toho proutku odsunu na podzim. Přeci jen chci v květnu koupit ten vláčák.

                            NxDanielS - Profil | Čt 9.3.2017 20:56:32

                            Kondrakar >> :-D Když toho všeho je letos nějak moc :-D

                              Nfheavy - Profil | Čt 9.3.2017 20:56:28

                              numen >> ja se radeji dozvidam v cestine,a kdyz su tady tak na nejakej FB nemam cas,zde aspon nekoho znam osobne.:-)

                                Nnumen - Profil | Čt 9.3.2017 20:55:49

                                hechtmrk >> kolik chceš investovat?

                                  Ntrefcz - Profil | Čt 9.3.2017 20:52:23

                                  hechtmrk >> Já jsem rád že nikdo z místních hochů neví, jakou tyčku používám. :D

                                    Nhechtmrk - Profil | Čt 9.3.2017 20:48:02

                                    xDanielS >> díky za informace, ta skládací hlava je zajímavá, ale říkám si, že na feeder táhnu vždy křeslo, takže mohu neskládací nosit pod křeslem. Pžiznám barvu, musím bejt nyní nízkonákladovej, takže vezmu něco levnějšího. Po létech sypání peněz do přívlače jsem v útlumu. Takže jsem taky u vás tak trochu jako Popelka :-)

                                      NKondrakar - Profil | Čt 9.3.2017 20:46:10

                                      xDanielS >> Co tys v ruce neměl?

                                        Nnumen - Profil | Čt 9.3.2017 20:42:35

                                        fheavy >> to mi povídej ,mám tam 1100+ lidí.............. ! ale občas se dozvím zajímavé info. poslední dobou mi mlaďas překládá soukromé zprávy ,abych si mohl dopisovat s některýma cizincema. je to docela zajímavé.
                                        dokonce Berti je tak nějak dohodlý
                                        ,ale problém je že on umí jen Německy..... to je vcelku problém.

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj