S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NxDanielS - Profil | Pá 10.3.2017 12:30:10

okúň >> Je to 12tka Korum hookhairs s quick stopem. Dal bych o číslo menší, ale zapomněl jsem v autě :-(

    NMiPo - Profil | Pá 10.3.2017 12:29:23

    xDanielS >> Dane co ta moje kuku, už byla předávka

      NxDanielS - Profil | Pá 10.3.2017 12:27:07

      KóĎA >> To tady někteří taky, ale někteří nevěří :-D

        Nokúň - Profil | Pá 10.3.2017 12:19:42

        xDanielS >> Ahoj, akú to máš veľkosť háčika, v porovnaní stou peletou?

          NPedro1 - Profil | Pá 10.3.2017 12:14:52

          KóĎA >> Víš sám dobře,jak blbě se lidem v práci vysvětluje,že ty ruce fakt v březnu nemáš špinavý od loupání ořechů:-)))

            NKóĎA - Profil | Pá 10.3.2017 12:09:42

            xDanielS >> je vidět, že civilizace se šíří ze Západu. To my již dávno víme, že tohle barvící smrdící svinstvo z jara na pašíky funguje :-)

              Nstovec - Profil | Pá 10.3.2017 12:06:20

              xDanielS >> Takže sýr - česnek... už to objednáááávááááám :-))). Pozdravuj Renouše.

                NKučík - Profil | Pá 10.3.2017 11:44:59

                xDanielS >> Aby to nebylo na J.V.

                  NxDanielS - Profil | Pá 10.3.2017 11:35:43

                  Zpravodajství od vody....
                  No nebudu říkat: "Já to říkal...." :-D

                    Njohny1 - Profil | Pá 10.3.2017 11:27:00

                    René >> Jedna fotečka z příprav na novou sezonu:-))) Smíchané pelety red fish, halibutky od 2mm až po 16mm, kukuřičné od Dana.....A ještě přibudou nové Starbaits Droppery:-)))

                      NAiwen - Profil | Pá 10.3.2017 10:35:09

                      E.T. >> ja sem o nem uz byl presvedceny, ale hodne lidi psalo ze jim praskal...

                        NE.T. - Profil | Pá 10.3.2017 9:21:13

                        Aiwen >> Nejlepší čirý vlasec co znám odolný proti oděru je Asso ultra. Nic lepšího neseženeš. Mají ho třeba tady www.nasoutokushop.cz/vlasec-asso-ultra-300m-0-16-0-​30mm-1

                          NAiwen - Profil | Pá 10.3.2017 9:06:33

                          Chlapci. Vim ze je to nekonecne tema, ale potrebuju poradit vlasec okolo 0,30mm ciry a odolny vuci oderu.. Dekuji

                            Nel.ou - Profil | Čt 9.3.2017 23:21:05

                            numen >> Taky se ohlížím po nové hlavě i tyči. Obojí vypadá vážně dobře. Tyč máš vyzkoušenou? Nevadí mi o něco vyšší váha, závodně nechytám. Především životnost. Ty super lehké, super praskají. Nebo stojí balík.

                              Nnumen - Profil | Čt 9.3.2017 22:00:26

                              Kondrakar >> jasný.

                                NKondrakar - Profil | Čt 9.3.2017 21:59:45

                                numen >> Tak mi třeba o víkendu cinkni. Nějaký pruty, navi, vidle, policajti, splávky, krabičky. Je to připravené, jen naložit do auta a odvézt.

                                  NKondrakar - Profil | Čt 9.3.2017 21:59:05

                                  Willow >> Na feeder krátký pro mě, na vláčku dlouhý. Vláčku chci 2,1m max. Už mám vybráno ;-)

                                    Nnumen - Profil | Čt 9.3.2017 21:56:11

                                    Kondrakar >> neboj již se musíme dohodnou. závody dětí se mi blíží. budu dělat znalostní a poznávačku. tam mám většinou začátečníci. mám pár věcí ,hodí se vše. do čtrnácti dnů to musím sfouknout...

                                      Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj