S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Nfheavy - Profil | Čt 9.3.2017 20:34:32

numen >> tak ja to myslim spis vseobecne,ne primo na tebe,ja ty zkratky temer vsechny znam a na FB temer nechodim,tam mam vzdycky tolik pratel mych pratel,ze bych se z toho mohl opupinkovat,nikoho z nich neznam:-)

    NxDanielS - Profil | Čt 9.3.2017 20:32:40

    Kondrakar >> Taky jsem ho dnes měl v ruce :-) A novýho Bertíka 390/150.

      NKondrakar - Profil | Čt 9.3.2017 20:31:35

      numen >> No, haleluja :-)))

        Nnumen - Profil | Čt 9.3.2017 20:30:17

        fheavy >> tak ty již reješ taky. to jsme si nezasloužili....

          NBuffalo1969 - Profil | Čt 9.3.2017 20:25:58

          numen >> co to je Facebuk? To je nějaký spešl dřevo do udírny?....:o)

            Nfheavy - Profil | Čt 9.3.2017 20:25:02

            xDanielS >> budes muset obcas ty zkratky rozvadet aby tomu rozumneli i ti co sem zavitaji zridka,jako RR,fb,bb,td apod.:-) :-) :-)

              Nnumen - Profil | Čt 9.3.2017 20:23:35

              Buffalo1969 >> tak já max mezi třemi. plus Facebuk :-)))))

                Nnumen - Profil | Čt 9.3.2017 20:22:32

                johny1 >> zatím ne. první jsem objednal solitha 270cm. před chvílí mi přišla sms že si ho mám přijet vyzdvyhnout na prodejnu.

                  Njohny1 - Profil | Čt 9.3.2017 20:16:23

                  numen >> Zdar, už máš toho BB v 330 cm, že by byla nějaká fotečka? Sice jsem nákup 330 odložil na neurčito, ale aspoň pro zajímavost....

                    NBuffalo1969 - Profil | Čt 9.3.2017 20:15:16

                    numen >> já skáču mezi třema až pěti diskuzema a co to vlastně je to FB???

                      NDědek - Profil | Čt 9.3.2017 20:15:10

                      lubpro >> Taky jsem se na něj díval, ale neznám ho nemám na něj žádné reference.

                        NDědek - Profil | Čt 9.3.2017 20:14:07

                        já už si zvykl. Nestíhám to číst fyzicky a už vůbec myšlenkově. Mnohdy nemám ani šajn, o čem se tady mluví. Kolikrát jsem se už přemáhal tady nelézt, ale jsem zvědavý jak opice, tak to dlouho nevydržím :-)

                          Nnumen - Profil | Čt 9.3.2017 20:11:11

                          Buffalo1969 >> tady se strašně rychle mění témata,nebo se jedou i tři najednou. pokud přeskočím ještě do jiné diskuze,či na FB. tak Som z toho volaký zmetěný.

                            NxDanielS - Profil | Čt 9.3.2017 20:10:36

                            hechtmrk >> Na cejny mám poměrně mělkou a lehounkou silonovou od Daiwy, viz dnešní fotky. Na kapry je podle mě super skládací od Korumu:
                            http://www.sarfix.cz/Korum-Latex-Folding-spoon-net-​26-d192.htm

                            Výběr tyčky už je problematičtější. Mám 1,8m od SPRO, 3m od Daiwy a 4m od Prestonu :-D

                              NBuffalo1969 - Profil | Čt 9.3.2017 20:08:34

                              numen >> ty taky?????.....:-DDDD

                                Nnumen - Profil | Čt 9.3.2017 20:07:51

                                Buffalo1969 >> občas se ztrácím taky:-)

                                  Nhechtmrk - Profil | Čt 9.3.2017 20:05:22

                                  xDanielS >> ctím zaměření této diskuse, tudíž hlavně na kapra :-) Já u nás v JČ moc lopaťáků nenachytám. Proč bys volil jinou síť na cejny ?

                                    NBuffalo1969 - Profil | Čt 9.3.2017 20:04:06

                                    René >> já o tad sleduju docela poctivě, ale občas to fakt nestíham.

                                      Njohny1 - Profil | Čt 9.3.2017 20:03:23

                                      xDanielS >> Mě stačí po 5 od 100g až po 50 g....:-)))

                                        NxDanielS - Profil | Čt 9.3.2017 20:03:19

                                        René >> Viz jeden z posledních zápisů od MM...

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj