S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

René - Profil | Čt 9.3.2017 20:03:02

Buffalo1969 >> To je na čtenářský kroužek :-D

    René - Profil | Čt 9.3.2017 20:01:49

    xDanielS >> Máš doma RR peletky? já nechal krabičku doma.

      Buffalo1969 - Profil | Čt 9.3.2017 19:56:21

      hoši neblbnite !!!!! Já to nestíhám sledovat........:-(

      :-DDD

        fheavy - Profil | Čt 9.3.2017 19:53:28

        xDanielS >> tak si potom vzpomen ja min.10 ks

          xDanielS - Profil | Čt 9.3.2017 19:49:27

          hechtmrk >> Na jakou rybu? Na cejnovačku bych volil něco jiného, než na kapříka...

            hechtmrk - Profil | Čt 9.3.2017 19:46:49

            xDanielS >> tý brďo, to bude bidlo, ale nechám si poradit. Ještě se zeptám, předběžně jsem rozhodnut k hlavě s pogumovanou sítí, zkušenosti s výdrží pogumování ?

              Kučík - Profil | Čt 9.3.2017 19:46:46

              xDanielS >> Dík je to možný to výš pamět!

                xDanielS - Profil | Čt 9.3.2017 19:46:38

                fheavy >> JJ, vím, zatím je neměli. Ale nazrál čas hoooodně otravovat...

                  xDanielS - Profil | Čt 9.3.2017 19:45:45

                  René >> Po dnešku si myslím, že budeme rádi, když uděláme záběr i na masňáka.

                    Mario6121 - Profil | Čt 9.3.2017 19:45:41

                    hechtmrk >> ja mam uz leta daiwa sweepfire landing net handle, je to 3m teleskop, bohate to staci, a je celkem levna:
                    http://www.anglingdirect.co.uk/daiwa-sweepfire-tele​scopic-landing-net-handle

                    u nas jsem ji kupoval normalne v obchode http://www.kaprarskaspecialka.cz/

                    ale uz ji v nabidce nemaji (na webu)

                    je celkem lehka a pevna

                      fheavy - Profil | Čt 9.3.2017 19:45:27

                      xDanielS >> potrebuju ty rivery kostaoy 100 g jak sem ti psal uz driv.

                        xDanielS - Profil | Čt 9.3.2017 19:44:37

                        Kučík >> RidgeMonkey Modular bucket a asi tady, dával jsem sem několik fotek...

                          xDanielS - Profil | Čt 9.3.2017 19:42:31

                          johny1 >> Kostal v těchto gramážích je problém, zítra zkusím zjistit....

                            fheavy - Profil | Čt 9.3.2017 19:41:11

                            xDanielS >> to mas pravdu ,jenze mit uplne vsechno sebou taky nejde,jednou funguje garlic,podruhy zas neco jinyho,ty ryby maji obcas ruzny chute:-)

                              René - Profil | Čt 9.3.2017 19:40:33

                              xDanielS >> Já nechci chytat cejny :-p už jsem jich pochytal víc než dost :-)

                                xDanielS - Profil | Čt 9.3.2017 19:37:38

                                hechtmrk >> Moc dlouhá je otravná na manipulaci, ale lepší na podebírání, kratší naopak. Na 390tky bych bral určitě minimálně 3m.

                                  Kučík - Profil | Čt 9.3.2017 19:37:23

                                  xDanielS >> Čau aby nebylo prokletý😊,co to máš za ten kýbl někde sem ho vyděl,ale nevím kde.

                                    johny1 - Profil | Čt 9.3.2017 19:36:57

                                    xDanielS >> Ten Maple je hodně zajímavý, ještě přičichnu ke kokosu a rozhodnu mezi ním a Ananasem, čekám na Spicy Salmon a asi SK 30, všechno ty esenční droperry....Tomu GLM věřím právě i na Moravu, protože v košíku tahám z vody spoustu malých škebliček....Nevíš kde mají od Kostalu Rivery v gramážích 70 a 50 g?

                                      hechtmrk - Profil | Čt 9.3.2017 19:34:00

                                      Zdravím, po delší době pouhého monitoringu bych měl dotaz. Jak dlouhou tyč k podběrákové hlavě pořídit. Koupil jsem letos dva levné heavy pruty 390 cm. Chci to na vody, kde je většinou dobrý přístup k vodě, žádné moc vysolé břehy. Dříve jsem používal jen feeder 330 cm a tam jsem se bez toho obešel. Teď jsem po sledování Maťáko videí dospěl k tomu, že to prostě potřebuju :-)

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj