S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

xDanielS - Profil | Čt 9.3.2017 19:33:32

Mario6121 >> Nové křeslo je už samo o sobě fleecové. Spíš na to chci něco z kordury.

    Mario6121 - Profil | Čt 9.3.2017 19:28:47

    xDanielS >> me se to designove taky moc nelibi, ale je to celkem kvalitni a hlavne kdyz je zima a sedim na candosich tak v tom kresle proste je zima, s timhle ne, naopak, tu deku si pak hodim pres nohy ... jo a ma to popruhy tak se to da dobre privazat a nesjizdi to jako ta deka

      xDanielS - Profil | Čt 9.3.2017 19:22:05

      Mario6121 >> To se mi nelíbí. Já už něco vymyslím...

        Mario6121 - Profil | Čt 9.3.2017 19:21:00

        xDanielS >> ja mam tu prvni verzi - si ji videl v hruskove- a jako prehoz na chladnejsi chasti roku pouzivam vlneny podsedak:
        http://www.ovci-veci.cz/457-podsedak-na-kreslo-hunt​er

        jinak tam mam cely rok hozenou tenkou fleece deku

          xDanielS - Profil | Čt 9.3.2017 19:19:39

          René >> Jenže Rendo, ty jdeš k vodě, já jdu chytat :-D :-P

            xDanielS - Profil | Čt 9.3.2017 19:19:16

            johny1 >> Jsou pane, máš od toho děsně barevný prsty, ale jak jsem psal níže, ten Cheese Garlic mi loni touhle dobou a z jara nachytal hromadu překvápek.

              xDanielS - Profil | Čt 9.3.2017 19:17:57

              johny1 >> Maple bude teď pecka a do GLM vkládám vééééliké naděje na jezerech....

                xDanielS - Profil | Čt 9.3.2017 19:16:24

                pectak >> Ti já náhodou vím, páč loni, touhle dobou, mi čísi gárlik nachytal hromadu ryb :-D

                Karel by mohl povídat :-D

                  johny1 - Profil | Čt 9.3.2017 19:14:16

                  fheavy >> Právě že už ne, styl jednoho druhu pelet akorát v jiné velikosti,ale s různou esencí.... 2 druhy plovek a plovoucí kuku a Cukk.....Vše přebytečné půjde do krmení....Spoustu blbostí už sebou nebudu nosit....

                    johny1 - Profil | Čt 9.3.2017 19:10:19

                    René >> Ještě se musím podívat na pva,to jsem dneska už nestihl a snad již příští týden razím.....Jeden klasický feeder a druhý na dipované věci s pva hned od začátku pěkně za velkou rybou.....:-)))

                      fheavy - Profil | Čt 9.3.2017 19:09:45

                      René >> kule,pelety,kuku to je furt vymesleni:-) :-)

                        René - Profil | Čt 9.3.2017 19:05:17

                        johny1 >> Tak a teď jsi taky rebel :-D jako Renouš :-D

                          johny1 - Profil | Čt 9.3.2017 19:02:43

                          xDanielS >> Hola, ten Oozing pellets mi přijde takový nějaký umělý, bral jsem je minulý rok a nějak jsem jim nepřišel na chuť....Tento rok půjdu ve stylu Rendy a nechám se překvapit....

                            René - Profil | Čt 9.3.2017 19:00:51

                            xDanielS >> Ty dobroty máš na zítra? mám sebou naboostrovaný Liborovky můžeme zkoušet :-)

                              johny1 - Profil | Čt 9.3.2017 18:59:20

                              René >> Zdar Rendo,

                              já šel taky bohužel kolem obchodu a v tvém stylu to odnesl 2 x Starbaits dropper GLM a Maple sirup, takže skládám pomalu základ 5 esencí...NHDC budou mít zítra pro mě....:-)))

                                René - Profil | Čt 9.3.2017 18:58:40

                                xDanielS >> To jsem měl napsat já :-)))

                                  pectak - Profil | Čt 9.3.2017 18:55:04

                                  xDanielS >> správná volba :-)

                                    xDanielS - Profil | Čt 9.3.2017 18:43:58

                                    René >> Teď jsi mě urazil

                                      René - Profil | Čt 9.3.2017 18:40:38

                                      xDanielS >> sičáku :-p

                                        xDanielS - Profil | Čt 9.3.2017 18:38:31

                                        René >> Ten prej přijede zítra kolem desáté.... :-P :-D

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj