S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

NRené - Profil | Čt 9.3.2017 18:35:36

xDanielS >> a kde máš nějakého červa :-)

    NxDanielS - Profil | Čt 9.3.2017 18:31:38

    Zítra jdu na ně a bohužel jsem se zastavil v obchodě :-D

      NRené - Profil | Čt 9.3.2017 18:30:54

      čolkař,zloch >> Proto se na ty krásné ryby musíme připravit :-) aby si to člověk mohl pořádně užít :-)

        NxDanielS - Profil | Čt 9.3.2017 17:43:55

        peto88 >> Určitě nedám, to křeslo je fakt velký

          NKondrakar - Profil | Čt 9.3.2017 17:37:20

          čabi >> Sem si myslel, že to bude něco silnějšího. Sem to v neděli umotal ž 0,16ky a i s uzlikama to padalo.

            Npeto88 - Profil | Čt 9.3.2017 16:36:11

            xDanielS >> Mozno tento, ale neviem, ci ho tam natiahnes. Foter ho pouziva, ked ide do auta v monterkach. https://www.alza.cz/hobby/compass-potah-ochranny-na​-predni-sedadlo-omyvatelny-d2898811.htm?catid=18856​749

              NxDanielS - Profil | Čt 9.3.2017 16:19:32

              el.ou >> Počkej, jaký myslíš, já nic nenašel :-O

                Nel.ou - Profil | Čt 9.3.2017 15:46:30

                xDanielS >> O povlaku přemýšlím taky a nechce se mi za něj dávat litr. Jak budu přezouvat zimní gumy ukecám je, ať mi nechají povlak na autosedačky, co používají při servisu. Povlaky jsou lehké a velké. Mohlo by to k tomuto účelu posloužit. Třeba zachytí i rosu, ale vyzkoušené to nemám.
                Ghost drahý, ale naprostá špička. Zejména slabší průměry mají neskutečnou výdrž.

                  NxDanielS - Profil | Čt 9.3.2017 15:26:21

                  Dědek >> JJ.

                    NDědek - Profil | Čt 9.3.2017 15:16:04

                    xDanielS >> Tak jsem slepý. Vyhledávač mi ho našel jen v Olomouci a to do dvanáctky

                      NxDanielS - Profil | Čt 9.3.2017 15:11:53

                      Dědek >> Mají ho. 179Kč/50m

                        NDědek - Profil | Čt 9.3.2017 15:09:39

                        xDanielS >> 0.19 Milo Ghost na Milo Brno jsem ho nenašel..? Kouknu jinam

                          NxDanielS - Profil | Čt 9.3.2017 15:04:19

                          Dědek >> 0.19 Milo Ghost

                            NxDanielS - Profil | Čt 9.3.2017 15:03:41

                            Dědek >> Je to fakt velký křeslo. Co mi u něj chybí, je nějaký přehoz, když jsi špinavý, nebo hlavně když na něj chceš naházet bagáž, která před tím byla na zemi.

                              NDědek - Profil | Čt 9.3.2017 15:01:11

                              Poslední co mi ještě chybí k radosti, je nějaký vlasec na návazce. Něco k dvacítce a něco k pětadvacítce vlasci. Poraďte mi nějaký průhledný vlasec na návazce, co používáte...

                                NDědek - Profil | Čt 9.3.2017 14:58:58

                                xDanielS >> jsem zvědvý, jak s tím vozíkem - křeslem budeš spokojený. Taky se mi to hodně líbí..

                                  NxDanielS - Profil | Čt 9.3.2017 14:53:14

                                  Dědek >> Tak, hlavně křeslo, ale "kolečko" s rukojeťmi jsem pořídil také. Zítra chci jít na revír, kde to využiju, tak bude i foto...

                                    NDědek - Profil | Čt 9.3.2017 14:50:28

                                    xDanielS >> to je to křeslo-trakař?

                                      NxDanielS - Profil | Čt 9.3.2017 14:46:51

                                      RomanS >> Jako král :-) Na hodnocení je ještě brzy, ale zatím jsem vcelku nadšený.

                                        Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj