S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

RomanS - Profil | Čt 9.3.2017 14:38:13

xDanielS >> Ahoj Dane, jak se sedí na trůnu ? :)

    xDanielS - Profil | Čt 9.3.2017 14:36:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Dnešní křest nového trůnu proběhl divně. Ryba nespolupracovala, byl to boj o záběr. Nakonec se mimo pár cejnů povedli i dva zlaťáci.
    Sestava:
    1) Daiwa Windcast Picker 270, Shimano Super GT 3000, Shimano Technium 0.16mm, krmítko NGT 20g, návazec kroucenka cca 10cm + Milo Ghost 0.12mm, háček Cralusso 2470 Carpower v12
    2)Team Daiwa Commercial 9,6ft, Shimano Stradic 4000 CI4+, Shimano Technium 0,20mm, krmítko NGT 20g, návazec kroucenka cca 10cm + Milo Ghost 0,12mm cca 20cm, háček Cralusso 2470 Carpower v12
    Návnada 1kg Sensas Black Carp + 1kg Bruda Feeder black + 0,3kg Sensas TTX jemné + plechovka rozmixované bonduelky + spařená řepka, nástraha Cukk med + červený masňák

      xDanielS - Profil | Čt 9.3.2017 14:16:21

      čabi >> Já mám :-)

        čabi - Profil | Čt 9.3.2017 12:08:22

        numen >> ma to jeden hacek, jeste nemam celosvazovou povolenku, tu budu mit asi az na Sumperk :/

          čabi - Profil | Čt 9.3.2017 12:07:30

          Kondrakar >> cau, byl to 0,22 mm methodfeedod Fin

            Aiwen - Profil | Čt 9.3.2017 8:10:20

            MiPo >> ja dokonce jezdil na etanol z plynerskych xD.. 1-1 s benalem a jelo to rychleji nez s vervou 100 xD

              MiPo - Profil | St 8.3.2017 22:54:53

              Aiwen >> Já vím o jedné sanitce v Krči ten snad spálí KFC z celé Prahy 😁

                Aiwen - Profil | St 8.3.2017 22:47:00

                MiPo >> mozne je vsechno. Znamej jezdi na repkovej olej xD

                  MiPo - Profil | St 8.3.2017 22:07:22

                  chřenovák >> 👍 musím to vymyslet hned zítra naložím 1q u plynového kotle, jezdilo by na to auto?

                    chřenovák - Profil | St 8.3.2017 22:01:53

                    MiPo >> To je rovnou napojene na kotel spalovaní bioplynu☺

                      MiPo - Profil | St 8.3.2017 21:59:57

                      chřenovák >> aby ti ne explodovala chalupa z toho metanu 😎

                        chřenovák - Profil | St 8.3.2017 21:57:16

                        MiPo >> U kotle☺ jenom kyblík moc toho není☺

                          MiPo - Profil | St 8.3.2017 21:56:26

                          chřenovák >> máš to vevnitř v chalupě?

                            chřenovák - Profil | St 8.3.2017 21:20:20

                            MiPo >> tam je teplo😈

                              MiPo - Profil | St 8.3.2017 21:18:47

                              chřenovák >> myslíš že už to bude pracovat když je zima

                                chřenovák - Profil | St 8.3.2017 21:17:40

                                Aiwen >> Už jsem si na Sázavě něco naložil na ryby taky 😇

                                  numen - Profil | St 8.3.2017 20:49:55

                                  čolkař,zloch >> náhodou já měl donedávna Vikinga to bylo skoro stejné jak VR9. zajímavý prut. na Labe super. Vr 9 jsem měl možnost zkusit a za mě slušnej proutek.
                                  Long cast má na mě divnou akci. ten mi nesedl.

                                    čolkař,zloch - Profil | St 8.3.2017 20:45:33

                                    numen >> já jsem zatíženej na Colmic-WR9 a Long Cast Feeder,to je už opravdu utahovák,něco jako jsem u vás protřepával na výstavě

                                      MiPo - Profil | St 8.3.2017 20:05:43

                                      Aiwen >> úplně to cítím 👃 tu mňamku 👍

                                        Speedball - Profil | St 8.3.2017 20:03:49

                                        Aiwen >> Přes léto míchám stejné, hlavně na řeku, dělám z toho koule, aby držely lépe na jednom místě. Spojím to hlínou a přidám krmítkovku a sypu to tam :-)

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj