S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

Nnumen - Profil | St 8.3.2017 20:01:44

Aiwen >> záleží na tom. když chodím na delší dobu v létě,krmím taky takhle. na tohle místo házím jeden prut a manželka taky. se zbytkem chytáme klasicky s krmítkem a krmením.

    NxDanielS - Profil | St 8.3.2017 19:58:52

    Aiwen >> Mám ho barel, ale voda má ještě 4-6C...

      NWillow - Profil | St 8.3.2017 19:56:50

      Kondrakar >> Pšššt,nepropalovat.!!Monitor nikdy nespí.

        NAiwen - Profil | St 8.3.2017 19:56:35

        To jsem jediny kdo si chysta takoveto krmeni?

          Nnumen - Profil | St 8.3.2017 19:56:14

          čabi >> já já bych věděl. tady kousek ode mne. můžeš dorazit. vyber si stoják nebo řeku?!

            NKondrakar - Profil | St 8.3.2017 19:52:11

            čabi >> Hoj, pane. Pamatuješ tu kroucenku s uzlikama, cos mi ukazoval na ff? Z jakýho silonu si to měl umotaný?

              Nčabi - Profil | St 8.3.2017 19:49:10

              xDanielS >> dik, to je rada k nezaplaceni...

                Nparys - Profil | St 8.3.2017 19:40:02

                numen >>škoda prádelnu nemám:-)...jinak peletky taky nějaký mám...něco od mika něco od chytila...letos jsem poprvé koupil 2-4 mm od sonutbaits...bojlí pomálu tak co se do tašky vejde:-D

                  NxDanielS - Profil | St 8.3.2017 19:34:05

                  čabi >> K vodě....

                    Nčabi - Profil | St 8.3.2017 19:33:32

                    Zase resite krmeni? :)
                    Ja letos pojedu sensas, MVDE a sonubait jako vzdy :))

                    Ted mam jiny dilema. Mel jsem cely vikend delat kulicky, ale z toho nakonec seslo. Tak premyslim kam na ryby od Pa do Ne v tahu...??

                      NxDanielS - Profil | St 8.3.2017 19:33:27

                      numen >> JJ, šak my si tě ochočíme, Čehůne..... :-D :-D :-D

                        Nclovek1 - Profil | St 8.3.2017 19:30:20

                        To jsem rád, že nejsem jedinej blázen co má plnou skříň krmení :D

                          Nnumen - Profil | St 8.3.2017 19:27:55

                          čolkař,zloch >> co pak máš za hůlky?

                            NAiwen - Profil | St 8.3.2017 19:27:24

                            parys >> ja sem s baitechem spokojeny na kapry i parmy.. Timar je takovej uni i na cejny a mensi velikost...

                              Nnumen - Profil | St 8.3.2017 19:25:22

                              parys >> jěště mám v prádelně 25litrů kbelík bojlíí a různých pelet... ale to je již na mě daleko!

                                Nnumen - Profil | St 8.3.2017 19:23:42

                                xDanielS >> já musím přiznat,že si na něho začínám zvykat. kolega má 375cm blackthorna,asi si ho o víkendu půjčím:-))))))))))))))))

                                  Njá 2 - Profil | St 8.3.2017 19:22:25

                                  parys >> Mám zkušenost s tím fluo, ale úspěch se tomu opravdu říct nedá, v dohledné době si to určitě nekoupím!!!!

                                    NxDanielS - Profil | St 8.3.2017 19:21:27

                                    numen >> Dnes jsem měl v ruce BlackThorne 3m. Myslím, že po mně zůstal na zemi mokrej flek. Doufám, že se brzo prodá, jinak to nevydržím. :-D

                                      Nparys - Profil | St 8.3.2017 19:17:41

                                      numen >> taky pěkný :-D

                                        Nparys - Profil | St 8.3.2017 19:17:07

                                        MiPo >> to jsem ještě nezkoušel...ale určitě to testnu...díky za radu

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj