S feederem na kapry

Chodíte s feederem cíleně na kapry? Jaké používáte náčiní? Jaké používáte montáže, jak a čím vnadíte, co dáváte na háček nebo na vlas? Jak se vám s kapry daří? A tak vše kolem toho...
Autor diskuse: René - Profil , 16.3.2014 feeder - techniky lovu
Dále moderují: xDanielS Profil + Knedla12 Profil + Emilooo Profil + chřenovák Profil + Porty Profil + MKulicka Profil

parys - Profil | St 8.3.2017 19:13:52

xDanielS >> to je jen ukázka druhů...jinak celkem toho mám tři bedny...od každého 5-10 kousků...takže asi čtvrt sklepa:-D

    numen - Profil | St 8.3.2017 19:11:02

    parys >> máš to hezky srovnané.bojím se ty fotky sem dát.. to já jsem hroznej bordelář. již měsíc se přemlouvám abych si roztřídil krmení podle výrobce. budu ještě objednávat trošek od sensasu a mvde. do té doby to snad zmáknu:-)
    to hnědé je 40litrů sud. mám ještě 40kg pstružích pelet .ještě mi prijde pytel 2mm . samozřejmě řepku,pšenici a kukuřici.

    jinak za fotky se omlouvám,sháním větší skříň abych to měl pohromadě a prostor.

      xDanielS - Profil | St 8.3.2017 18:51:17

      MB >> Ho, hrozně se omlouvám, ale je to fakt maso. Žena konečně dorazila, zítra odesílám....

        MB - Profil | St 8.3.2017 18:39:18

        xDanielS >> ahoj ty tu...
        vím vím ..no stress ale kua holub furt nikde :c)

          MiPo - Profil | St 8.3.2017 18:29:53

          parys >> k tomu traper červený kapř přidat traper řeka ve 2,5 kg balení tmavě zelený pytlík to bylo vždy TOP moje krmení

            xDanielS - Profil | St 8.3.2017 18:02:20

            parys >> Hoj, máš tolik druhů a v tak malém množství, že výsledek bude více než relativní....

              Kondrakar - Profil | St 8.3.2017 18:01:43

              Emilooo >> Ok :-)

                dun - Profil | St 8.3.2017 17:57:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Abych porád jen nemonitoroval tak něco z dneška.Sestava S Super ultegra H,Daiwa Caldia X 3000,Daiwa J braid X8 0,06,odpal 0,23 Jaxon,montáž MM helikoptéra,návazec 0,16 Mimetix,háček Gamakatsu A1 vel.12,nástraha kuku Cukk na vlasu.Nekonečná zarážka Guru.Krmčo Lorpio černá plotice,kuku z plechu,červi.Od pondělí se voda ohřála o 2 stupně.

                  parys - Profil | St 8.3.2017 16:41:51

                  příprava na sezonu už je skoro kompletní...zde je malá ukázka krmča co chci letos vyzkoušet

                    Emilooo - Profil | St 8.3.2017 16:07:39

                    Kondrakar - Pokud nepojedu,tak ti to po někom pošlu.

                      parys - Profil | St 8.3.2017 16:07:08

                      Aiwen >> díky za radu...Baitech už jsem zkoušel a docela šlapal

                        Aiwen - Profil | St 8.3.2017 15:55:21

                        parys >> za ty prachy zkus overene znacky... A pokud method tak 2-3mm peletky! Ze znacek na method Timar, Baitech a Dynamite baits. Sonubaits jsou prej taky super

                          parys - Profil | St 8.3.2017 15:20:23

                          Máte někdo zkušenosti a ůspěchy s těmito nástrahami a krmením od Gábora z Haldoráda?...Letos bych chtěl po dlouhé době zase zkusit method...nejvíce mně zajímají tyto výrobky...HALDORÁDÓ SPÉCICORN - MIX-6,,,HALDORÁDÓ SPÉCICORN MEGA - MIX-6,,,HALDORÁDÓ QUATRO FLUO POP UP BOILIES 8 MM,,,,HALDORÁDÓ SPÉCIPELLET MIX-6,,,HALDORÁDÓ FLUO ENERGY - MODRÁ FUZE / BLUE FUSION,,,HALDORÁDÓ FLUO ENERGY - GREEN AFRIKA,,,HALDORÁDÓ FLUO ENERGY - BLACK POWER / ČERNÁ SÍLA,,,HALDORÁDÓ FLUO ENERGY - DEVIL BUSTER,,,HALDORÁDÓ FEEDER MASTER - OHNIVÝ KAPR,,,HALDORADO MRAZIVÝ KAPR...díky za každé info

                            čolkař,zloch - Profil | St 8.3.2017 11:14:53

                            René >> jj,Labe umí překvapit krásnými rybami,už jsem kvůli tomu koupil 2 heavy feedry.Sice nejsem kaprař,ale než začne vláčka,je to slušná zábava.

                              René - Profil | St 8.3.2017 9:24:04

                              xDanielS >> já na dílně okna nemám :-D ale šlo by to :-)

                                xDanielS - Profil | St 8.3.2017 9:13:28

                                René >> Když se podívám z okna....co? :-D

                                  René - Profil | Út 7.3.2017 22:52:36

                                  johny1 >> Dan říká že není špatné počasí ale nevhodné oblečení :-)

                                    René - Profil | Út 7.3.2017 22:50:05

                                    Kondrakar >> Nejsi sám já tedy až v 5 05 :-D

                                      Kondrakar - Profil | Út 7.3.2017 22:10:08

                                      chřenovák >> Ok. Jsem koupil 5kilo za 13,5 za kilo, ale ještě něco málo bych zkousnul.

                                        chřenovák - Profil | Út 7.3.2017 22:04:51

                                        Kondrakar >> Zatim nevim až pojedu konce měsíce na Sázavu tak se kouknu

                                          Červené karty: jurasoft, rover, RK, chose1201, Willow, Petas TT, rubys, Staryfoter, MV, sachlj